Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Ja sluz skoro ni ne primjetim kad imam ovulaciju u mene se rijetko kad sluz rasteze  neznam da sam vidila svega par puta to. Isto kao ni da nemam sluz vani da primjetim kad ovuliram 

  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    Nikitta

    BackInBlack žao mi je što te pere mučnina, meni je ona prilično česta u stimulaciji. Pomaže NIŠTA 🙄
    Student3ica ja imam, išla sam sad zadnji stimulirani, ali bio je bez transfera obzirom da se nijedna stanica nije oplodila. Uplatila sam si 10 dolazaka, 5 sam iskoristila pa rekla da idemo na pauzu jer nisam u postupku i nikako dogurat do transfera, jer su mi i tri prirodnjaka propala u međuvremenu. Jako sam zadovoljna tretmanima, opuste me.

    Di ideš? Kakvog su tipa tretmani? Kolika je cijena? Jel morate oboje ići? 
    haha sad sam te zatrpala sa pitanjima, ali zanima me jer smo se mi naručili za prvi razgovor.


    "Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti"
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Grizli- meni je tako stalno kod stimulacije pa se uvijek bojim da će nastupiti O. No, uvijek je sve bilo o. k. Tako da ne brini.... Stvarno je rijetkost da se to desi. 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Drzi se backinblack! Cure dali je neka od vas koristila acidosalus za vrijeme postupka ili neki od probiotika (vaginalno ili oralno)?

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Nemasekirancije - jel tebi možda pao imunitet pa te sad to muči zbog toga? Na VV možeš kupiti njihove vaginalete, doktori ih preporučuju do transfera. 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Student13tica ja sam isla na akupunkturu u jednom postupku i definitivno mi je pomoglo da budem opustenija i sve skupa me manje bolilo. No postupk nije bio uspjesan beta na kraju negativna. U nasem slucaju sam isla samo ja jer doktorica koja je meni radila odmah je rekla da za musku neplodnost se nije specijalizirala pa da ne bi htjela kemijat.
    Ifka nazalost pravi sigurni uzrok ne znaju, pretpostavka je spori spermiji i moja trombofilija, al po svim kao literaturama to bas si peh ako to uzrokuje spontane, jer u principu dok smo sami bez lijekova se trudili ja sam relativno lako i kroz svega 2-3 pokusaja zacela sta sa muzevim spermiogramom bas i nije uobicajeno. Tako da sad jos cekam neke nalaze, al u naravi je sve tapkanje i nada da cemo ili ipak nesto otkriti ili da ce uspjet trudnoca opstat svih 9 mj.
    Nikita nije da se toga bojim nego me eto to zaintrigiral dal je moguce, iako me kod mene nis ne bi iznenadilo hahaha. Al nisam valjda takav baskuz da sad kad mi napokon su folikuli ravnomjerno rasli se desila prijevremna O. Inace imam sluz tako 1-2 dana prije O, al nikad ovako obilato. Pretpostavljam da je od orgalutrana jer zadnji put sam imala dosta al samo na dan punkcije, al onda sam samo 1 dan se s njim pikla.
    BackInBlack svakako tokom dana, malo imam bolove u trbuhu malo nemam, pocele me i grudi bolit, ujutro mi bude mucno, al prodje nakon sat dva pa nije mi problem, imam tu sluz, al sve u svemu ok. Muz je odusevljen jer nisam povampirila bar ne za sada. Rijesila problem sa probavom i stolicom pa me vjerojatno i zato manje boli trbuh i manje sam napuhana. Sve u svemu svega kod mene... Drzim ti fige za super rezultat u utorak onda. 

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Vaki

    Nemasekirancije - jel tebi možda pao imunitet pa te sad to muči zbog toga? Na VV možeš kupiti njihove vaginalete, doktori ih preporučuju do transfera.

    A pretpostavljam. Ili nikak da se vaginalna flora obnovi do kraja kak spada. 2 dana bude ok, pa opet neko peckanje. I tak u krug vec fakat dugo. Pa me zanima kak to drzat pod kontrolom za vrijeme postupka i sta smijem a sta ne. A problem je radi hashimota pola toga ne smijem uzimat da podignem imunitet. A u postupak bi trebala u petak :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Grizli

    Moje sve slazem se s Vaki bar ako nis je muz sretan. Ja ne znam kako vi al ciklus u kojem imamo postupak najcesce ni ne pomislimo na odnose tako da se zna dogodit nesto veca zelja u mjesecu nakon, al ne bas ovako.
    A curke na stimulaciji jel vama bude jako obilata plodna sluz u toku stimulacije?Meni ovaj put nekakva poplava se dogadja, nikad do sad ovako jako. Jel moze ovulacija narupiti prije unatoc orgalutranu?

    Grizli ja nikad ne zaboravim svoju prvu i zadnju srimulaciju,rastezala se iz mene ta sluz,u zivotu to nisam vidjela,al to ti jer se razvija vise stanica i svaka od njih luci estrogen koji je zasluzan za plodnu sluz,ne brini nikom jos nisu popucali folikuli sa orgalutranom

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hvala Norules, eto zato je divan ovaj forum da si mi zenske pomognemo da skroz ne prolupamo od svega. Citala sam da u situaciji kada je estradiol visok, a endometrij lijep zadebljao da to dokazuje da su js kvalitetne, a samim time onda da se stvara i vise sluzi. Pa se eto nekako nadam da je to od toga... A koliko sam skuzila cure sa malo zadebljalim endometrijm obicno imaju na kraju losiji rezultat oplodjenih js. Malo mi dosadno pa citala po kojekavim forumima. 

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Grizli

    Hvala Norules, eto zato je divan ovaj forum da si mi zenske pomognemo da skroz ne prolupamo od svega. Citala sam da u situaciji kada je estradiol visok, a endometrij lijep zadebljao da to dokazuje da su js kvalitetne, a samim time onda da se stvara i vise sluzi. Pa se eto nekako nadam da je to od toga… A koliko sam skuzila cure sa malo zadebljalim endometrijm obicno imaju na kraju losiji rezultat oplodjenih js. Malo mi dosadno pa citala po kojekavim forumima.

    Ima to sve smisla. Tijelo je spremno za trudnocu ili ne. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.