Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Babylove razumijem tvoj strah i po meni je on opravdan. Hsg rade cure koje iz nekog razloga ne ostaju trudne i često bude problem u jajovodu, naravno da je onda pretraga i bolna. Rijetke su sretnice kojima je sve ok, pa pretraga bude u pravilu bezbolna. Nisam je radila, meni su prohodnost ispitali tijekom laparoskopske operacije mioma i endometrioze, pod općom anestezijom. Sretno draga, probaj tražit neke lijekove da ti opuste mišiće. 😘

    Hvala ti... rekli su mi da si popijem svakako nesto protiv bolova i mislim da cu roknut 2 ketonala od 150 i neku tableticu za smirenje.. jer sestra mi rekla da ne daju nista (ja sam mislila da cu neki koktelic dobiti da se opustim sam jer sam citala da se negdje dobije) jer kao moram osjetit sto rade ...

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Grizli super bas mi je drago zbog tebe i drzim veeelikeee fige 

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Grizli, super rezultat, drzim fige ;-)

    38+6

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hvala cure na pozitivi, sad jos sam u srijedu da sve prodje ok. Pise da cu dobiti lokalnu anesteziju nemam pojma sto to znaci u ovom slucaju imala sam brdo lokalnih anestezija na kozi al nikad za neke unutarnje organe. Znam samo da moram biti nataste. Bas sam se ugodno iznenadila na kraju kad je brojao i rekao ima ih oko 8, a mozda jos sto ulovimo, od prvog nalaza koji nije bio uopce obecavajuc a sam zadovoljna.
    Pinklife kako lijepo, bas mi je drago da ste dobro! Drzim fige da i ostatak trudnoce prodje bezbrizno!
    Babylove znaci i ti si sretnica koja od onih 5 nuspojava ima ih 6! Meni danas za sve to rekli da je ocekivano, pa dobro prihvatim to tako i adio.
    BackInBlack kako je tebi danas? Jedva cekam sutra da javis lijep nalaz.
    Nikitta tebi se bas zaredalo 100 stvari sada. Al ajde da to rijesis sve pa da si bezbrizna za trudnocu koja stize iz slijedeceg postupka 😊
    Malagarava jesi ti odradila kakve pretrage nisam zapamtila? Kad ces na fet? 

  • Avatar ifka24

    ifka24

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Ifka24 a ono, nisam baš zadovoljna rezultatima za sad, imala sam prvi stimulirani u 9 mjesecu, nijedna stanica se nije oplodila. Nakon toga sam tri ciklusa morala pauzirati od lijekova, pa se može ići samo u prirodnjake. Nijedan nije uspio, ili bi me dr. prekasno naručila na uzv pa bih već ovulirala, ili dr. nije bilo ili je bila cista. Tako da nula bodova, a hodočastim od 5 mjeseca tamo. Velike su gužve, dr. se nemre posvetit, ali odjel je divan, sestre super, anestezija super, zaspala na aspiraciji, ma top. Samo nikako do transfera dogurati. Prije Petrove sam 4 puta bila privatno kod Lučingera. Mogu reći da mi je on bolje pogodio stimulaciju, no sad je valjda dr. upoznala moje tijelo. Ja nisam za full stim., nego za blage jer sam low responder. To znači da na više lijekova lošije reagiram.

    Nikitta a bas ti se sve poslozilo kako netreba, ali dobro vjerujem da ce se uskoro posloziti kako treba. Meni je moj ginic kad me slao na konzultacije preporucio Vg , iako sam citala da su kod njih duge liste cekanja za lijekove, i da su dosta spori sa svim tim, a da je Petrova puno brza po svim tim pitanjima, tako da si cijelo vrijeme razmisljam jesam li pogrijesila sto sam tamo otisla.
    Kako to privatno ide? Koja je cijena?

  • Avatar ifka24

    ifka24

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Grizli

    Eto da vam se javim sa uzv… Danas mi bio dr. Zvacem zvaku pusem balone i radim UZV 🤣 al dobro sve je u redu, za sluz kaze normalno a sto bite vi?! Endometrij 10mm, folikuli 17-19 nekoliko i jos par malo manjih. Danas izbrojao ih 8 tako da sam full happy jos da bude i jajnih stanica wooow situacija! Danas ide stoperic i puregon i u srijedu aspiracija. Pitao me odmah zelim li anesteziju reko ako mogu dobiti da, ako ne isto da! Pa se nasmijao i rekao naravno da mozete dobiti nikog mi ne mucimo. Eto tako da kod mene i dalje u lijepo smjeru se sve krece…

    Grizli bravo, bravooooo, zelim ti svu srecuu da kako je krenulo tako i ostane , da sve bude u redu 😁

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Grizli ima to da bude sve dobro. Sad cu u srijedu na pregled kod doktorice posto mi ova sto me vodila rece da imam policisticne jajnike rekoh otkud sad to nikad ih nisam imala rekoh moze li biti od stimulacije ona suti sad idem drugoj na pregled . Nisam odradila kontam trombofiliju privatno odradit posto nema u nas u bolnici a na fet kontam u trecem mjesecu. Sad me bas uhvatilo nesto slicno gripi a i snimala sam pluca sve mi ide na upalu pluca pa cu malo poradit na imunitetu i u bitke nove 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    A joj malagarava nadam se sa nije ipak upala pluca kod tebe u pritanju. Drzi se, malo se nakrcaj vitaminima i mineralima ili ako imas di uzmi maticnu mlijec posto imas 2 mj do postupka mozes si malo kuru uzet da se popravis. Sretno i da brzo ozdravis i dve bude u redu na kraju. 

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Grizli

    Hvala cure na pozitivi, sad jos sam u srijedu da sve prodje ok. Pise da cu dobiti lokalnu anesteziju nemam pojma sto to znaci u ovom slucaju imala sam brdo lokalnih anestezija na kozi al nikad za neke unutarnje organe. Znam samo da moram biti nataste. Bas sam se ugodno iznenadila na kraju kad je brojao i rekao ima ih oko 8, a mozda jos sto ulovimo, od prvog nalaza koji nije bio uopce obecavajuc a sam zadovoljna.
    Pinklife kako lijepo, bas mi je drago da ste dobro! Drzim fige da i ostatak trudnoce prodje bezbrizno!
    Babylove znaci i ti si sretnica koja od onih 5 nuspojava ima ih 6! Meni danas za sve to rekli da je ocekivano, pa dobro prihvatim to tako i adio.
    BackInBlack kako je tebi danas? Jedva cekam sutra da javis lijep nalaz.
    Nikitta tebi se bas zaredalo 100 stvari sada. Al ajde da to rijesis sve pa da si bezbrizna za trudnocu koja stize iz slijedeceg postupka 😊
    Malagarava jesi ti odradila kakve pretrage nisam zapamtila? Kad ces na fet?

    Da koma.. jos me i ginic zezo na uzv sto sam tako blijeda.. i ja kazem ma joj ne pitajte koma sam.. i kaze on sad ces bar unaprijed znat kakve su to jutarnje mucnine... a ja sa mislim u sebi ha ha ha lako tebi govorit 😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Grizli bas mi je drago,evo jos uvijek pratim ovu temu najvise radi tebe,vidit ces bit ce ti mila majka sa anestezijom,to je tiva ili?uglavnom sretno u srijedu!
    Babylove ne znam mozda si pisala al cemu sad hsg,sta nisi ti vec radila ivf ako se sjecam?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.