Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nova sreca i Nasty sretno onda u postupku i da vam ovaj bude dobitan. 
    Didi drzi se!
    Ifka ja nisam radila hsg al cula jesam da cure kojima jajovod nije prohodan imaju jake bolove na tome. Punkciju koliko sam skuzila manje boli cure koje nemaju endometriozu pa se da izdrzat i bez anestezije za 1 folikul. Problem je meni bio samo kad mi je morala stisnut trbuh da dohvati jajnik pa je to bolilo vise nego punkcija zapravo, a dole bude sve osjetljivo od stimulacije pa dodatno se pogorsava osjecaj boli. Al mozemo mi to izdrzat sve. Mene je med.sestra tamo tjesila ajde ajde sve ce to proc do poroda. Sad trenutno pijem prenatale i andol 100 od suplemenata. Prije 1.5mj sam uzimala maticnu mlijec mjesec dana, pa sam imala pauzu dok nisam mengu sad dobila nisam nis pila od toga svega osim vitamin D sam uzimala i sad uzmem svaki drugi dan jer jos mi nije stigao nalaz od vit. D pa da ne pretjeram s njime. Al evo posto me muci malo stolica od svega toga pocet cu navecer sumecu Mg jer u ovim prentalnim bas ga i nema, a i sva sam smusena i pospana. 

  • Avatar ifka24

    ifka24

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Ifka24 nažalost taj osjećaj često ne odlazi ulaskom u postupke. 🤦🏼‍♀️ Ja imam osjećaj da tapkam u mraku non stop, evo nakon 5 godina i 5 mpo postupaka😂 Šalu na stranu, lakše je tu na temi s curama koje su u istom sosu, podrška je ovdje broj 1. Sretno, i neka ti se od prve primi, ipak su godine na tvojoj strani, a to je već pola posla, bar po mom mišljenju.

    Hvla ti punoooooo, nadam se da je sreca i na vasoj strani 😘😘, lakse mi je puno sad vec kad sam s vama malo tu, jer ovako sama sa svojom glavom i tisucu pitanja imam osjecaj da cu skrenuti 😂

  • Avatar ifka24

    ifka24

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Grizli

    Nova sreca i Nasty sretno onda u postupku i da vam ovaj bude dobitan.
    Didi drzi se!
    Ifka ja nisam radila hsg al cula jesam da cure kojima jajovod nije prohodan imaju jake bolove na tome. Punkciju koliko sam skuzila manje boli cure koje nemaju endometriozu pa se da izdrzat i bez anestezije za 1 folikul. Problem je meni bio samo kad mi je morala stisnut trbuh da dohvati jajnik pa je to bolilo vise nego punkcija zapravo, a dole bude sve osjetljivo od stimulacije pa dodatno se pogorsava osjecaj boli. Al mozemo mi to izdrzat sve. Mene je med.sestra tamo tjesila ajde ajde sve ce to proc do poroda. Sad trenutno pijem prenatale i andol 100 od suplemenata. Prije 1.5mj sam uzimala maticnu mlijec mjesec dana, pa sam imala pauzu dok nisam mengu sad dobila nisam nis pila od toga svega osim vitamin D sam uzimala i sad uzmem svaki drugi dan jer jos mi nije stigao nalaz od vit. D pa da ne pretjeram s njime. Al evo posto me muci malo stolica od svega toga pocet cu navecer sumecu Mg jer u ovim prentalnim bas ga i nema, a i sva sam smusena i pospana.

    Grizli meni je moj ginic dao folacin da pijem jer to kao nemoze stetiti, a moze pomoci, razmisljala sam si da si uzmem neke vitamine ili tako nesto

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Nova sreca


    Nasty draga koće ga znat mozda se i sretnemo na odjelu

    Draga moja sve je moguće😊A niš, ako bude sunčano možemo po kavu u žbirca zakopat se u pijesak do struka, grijat jajnike i gledat picigin🤣😆

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Nasty

    Nova sreca


    Nasty draga koće ga znat mozda se i sretnemo na odjelu
    Draga moja sve je moguće😊A niš, ako bude sunčano možemo po kavu u žbirca zakopat se u pijesak do struka, grijat jajnike i gledat picigin🤣😆

    Hehe moremo 

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Grizli

    Nova sreca i Nasty sretno onda u postupku i da vam ovaj bude dobitan.
    Didi drzi se!
    Ifka ja nisam radila hsg al cula jesam da cure kojima jajovod nije prohodan imaju jake bolove na tome. Punkciju koliko sam skuzila manje boli cure koje nemaju endometriozu pa se da izdrzat i bez anestezije za 1 folikul. Problem je meni bio samo kad mi je morala stisnut trbuh da dohvati jajnik pa je to bolilo vise nego punkcija zapravo, a dole bude sve osjetljivo od stimulacije pa dodatno se pogorsava osjecaj boli. Al mozemo mi to izdrzat sve. Mene je med.sestra tamo tjesila ajde ajde sve ce to proc do poroda. Sad trenutno pijem prenatale i andol 100 od suplemenata. Prije 1.5mj sam uzimala maticnu mlijec mjesec dana, pa sam imala pauzu dok nisam mengu sad dobila nisam nis pila od toga svega osim vitamin D sam uzimala i sad uzmem svaki drugi dan jer jos mi nije stigao nalaz od vit. D pa da ne pretjeram s njime. Al evo posto me muci malo stolica od svega toga pocet cu navecer sumecu Mg jer u ovim prentalnim bas ga i nema, a i sva sam smusena i pospana.

    Hvala grizli nadam se i ja da nam je svima dobitan 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Ja između postupaka nista ne pijem. Jednostavno.mi je previse tableta kad sam u postupku. Sad razmisljam da kupim nesto mozda one alge koje ste spominjale za stitnjacu.

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Hvala cure na odgovorima.Didi, drzi se!Cure nikad nisam do sada pila nista dodatno od dodataka, ni od vitamina, mislim samo zbog postupaka. Inace sam s vremena na vrijeme uzimala Supradyn zbog energije, no i to sam prestala prije postupaka jer pise da ne smiju trudnice. Jedino sam prije ovog postupka uzimala maticnu mlijec, i MM isto, pa cemo vidjeti hoce li to sta pomoci. Kad cujem sta sve uzimate, ni sama ne znam sto bi prvo i jel bi uopce :-D

    38+6

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Sretno cure koje ste krenule :)! Drzim figeeee 😘😁 javite kako ide..za sad koliko citam jako dobro :)! Drzimo fige da se tako nastavi. I sretno s fetom.
    Backinblack...mislim da se znamo ;)!

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Nikita da na te. Trazila sam na iherb ima dosta razlicitih vrsta. Sad jos moram vidjeti koje cu uzeti. Mislila san jos uzeti neke od dodataka.al ne znam ni sama. Znam da je selen dobar.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.