Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ifka mislim nije lose piti malo vitamina i minerala, al najvaznije da uzimas folnu. Uvijek mozes uzet supradyn ili neki complex. 

  • Bluebird

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Cure moje, bas nisam bila aktivna jer sam se udaljila malo od interneta i čitanja bilo čega, nemojte zamjeriti. Uglavnom, da vam javim da smo jjcer bili na pregledu, 8+1, dvi bebice, dva srca kucaju, rukice, nogice, sve smo vidjeli... nestvarno predivan osjecaj... još dolazim pomalo sebi od svega toga...
    ❤💙

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Bluebird

    Cure moje, bas nisam bila aktivna jer sam se udaljila malo od interneta i čitanja bilo čega, nemojte zamjeriti. Uglavnom, da vam javim da smo jjcer bili na pregledu, 8+1, dvi bebice, dva srca kucaju, rukice, nogice, sve smo vidjeli… nestvarno predivan osjecaj… još dolazim pomalo sebi od svega toga…
    ❤💙

    Predivno, čestitam od 💗! 
    Pokušavam zamislit taj osjećaj.. ne mogu, mislim da bi plakala od sreće uglavnom. 
    Uživaj ženo zaslužila si.. Nek bude štreberska😊

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Cure, koje bolovanje ste uzimale? 
    Na poslu uglavnom ne pričam puno o privatnim stvarima. Mogu dobiti bolovanje, ali ne bi htjela da mi previše ljudi zna za MPO. 
    N 97 ženska neplodnost do 14 dana
    N 98 komplikacije vezane s potpomognutom oplodnjom do 21 dan
    Z 31 postupci u vezi s oplodnjom do 7 dana

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Nasty

    Cure, koje bolovanje ste uzimale?
    Na poslu uglavnom ne pričam puno o privatnim stvarima. Mogu dobiti bolovanje, ali ne bi htjela da mi previše ljudi zna za MPO.
    N 97 ženska neplodnost do 14 dana
    N 98 komplikacije vezane s potpomognutom oplodnjom do 21 dan
    Z 31 postupci u vezi s oplodnjom do 7 dana

    14 dana, stavili su sifru a0 (bolest) 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Bluebird oooo cestitam od srca! Zelim ti najureniju i najsladju trudnocu bez puno nervoze i briga! Uzivaj! Prekrasno, bas lijepo!
    Nikita od samog folata definitivno solgar, druge nisam probavala iako ima u trgovinama za sportase dosta toga. Od kombiniranih suplemenata folat imaju novalac i prenatas, tako da ja to uzimam pa imam i omega i vit B, zeljezo, selen i cink ono najosnovnije tu dobijem da ne pijem 20 tabeltica dnevno. S time da novalac ima i folat i folnu, pa tebi ako se odlucis bi onda vise preporucila prenatas jer on ima samo folat. 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Bluebird  

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Cestitam bluebird :)

  • Avatar ifka24

    ifka24

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Grizli

    Ifka mislim nije lose piti malo vitamina i minerala, al najvaznije da uzimas folnu. Uvijek mozes uzet supradyn ili neki complex.

    Grizli vidim da dosta cura pise da uzimaju prenatal i selen, da uzmem to? Da li MM iato treba sto piti? Oprosti sto te gnjavim , ali nemam koga drugog pitati 😐

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ifka ma ne gnjavis uopce zato i jesmo ovdje da si pomognemo informacijama. Provjeri prvo dal u prenatalima koje uzimas ima vec selena ako ga nima ne trebas dodatno ga uzet. Ako sam dobro zapamtila sa tvojim muzem je sve ok, pa u principu osim mozda nekih multivitamina da bude zdrav nema neke velike filozofije. Vazno da nema ektra fizicku aktivnost dan priej davanja uzorka, zdravo se hrani i ako pusi po mogucnosti prestane, smanji se unos alkohola. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.