Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Norules 😘. Samo da nemam vise onaj stres od zadnji put. Ti si isto imala anesteziju? Ne sjecam se. I sto znaci tiva? Mozda je tipfeler ili ja ne znam sto je to. 

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Grizli

    Norules 😘. Samo da nemam vise onaj stres od zadnji put. Ti si isto imala anesteziju? Ne sjecam se. I sto znaci tiva? Mozda je tipfeler ili ja ne znam sto je to.

    Aaajde napokon :) bas mi je drago! Gdje si ono ti? Vv?

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Norules

    Grizli bas mi je drago,evo jos uvijek pratim ovu temu najvise radi tebe,vidit ces bit ce ti mila majka sa anestezijom,to je tiva ili?uglavnom sretno u srijedu!
    Babylove ne znam mozda si pisala al cemu sad hsg,sta nisi ti vec radila ivf ako se sjecam?

    Jesam 2 neuspjela transfera 😔 a sad nam se spermiogram popravio pa sam ja trazila da idem to napraviti cisto da znam dali mi se vrijedi nadati ako je sve ok da mozda do 3 mj kada idemo u novi postupak dogodi prirodna trudnoca.. 

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Grizli

    Evo poslao mi muz linkhttps://polleosport.hr/carni-x-liquid-40-000-mg-500-ml?search=Carni
    On to uzima 2 puta na tjedan prije sporta navecer cca oko 18-19h i otopi 1 dozu u 2 dcl vode. I to vec skoro godinu dana uzima redovito. U pocetku je tablete al imaju manji sadrzaj pa je svaki dan ujutro uzimao.


    Super. Hvala ti :)! Jel se sad sto popravio spermio TM?

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Grizli

    Norules 😘. Samo da nemam vise onaj stres od zadnji put. Ti si isto imala anesteziju? Ne sjecam se. I sto znaci tiva? Mozda je tipfeler ili ja ne znam sto je to.

    Tiva je kratka totalna intravenska anestezija,uspavan si cijeli i bude te za 15 min.Ja sam bila ko pticica dr dan bez hipera i bolova
    Babylove a ti si trazila,pa nije lose ni to napravit,bar te malo prociste i znas dal je moguce prirodno kad tad

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Joj Grizli sjajne vijesti, nadam se da cu i ja odregirati na Gonal uredno.. Nezz jel se trebam pripremati na ikakve nus pojave lijeka, jedino me od toga uvijek hvata neka jeza.. Sve necu da citam, a citam.. I pitanje da li je individualno tj. Da li po vrlicini folikula lijecnik odredi dan aspiracije a vece prije toga ide stoperica... I ako nema jaj. Stanica  prazni folikuli, zaxkoliko se onda moze u ponovni postupak.. Spamam pitanjima, al .. 😁

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nemasekirancije pa zadnji put je imao oko 15-16% progresivnih, a ranije svega 2-5%. No skuzili smo da treba duza apstinencija kod njega barem 7 dana. Ovaj put je rekao da cemo probat sa 10 dana pa cemo vidit kakav ce biti sada. Al definitivno mu l-carnitine pomaze u pocetku je imao i smanjen volumen, a od kad to uzima volumen je super.
    Norules mislim da nije to ta pise lokalna anestezija. Ne znam koja je pitala nism na VV u Rijeci sam.
    HarryPotter folikulometrijom prate razvoj folikula kad su u stimuliranom barem 3 veci od 17mm dobijes stopericu, punkcija ide nakon 30h iza stoperic3 al unutra max. 38h od stoperice. Koliko brzo rastu folikuli to je individualno u pocetku a kasnije kad dodju na 17mm onda rastu brzinom od 2mm na dan. Punkcija ide obicno kad su oko 21-25mm. Nuapojave mozea i nemoras imat svaka od nas drukcije reagira i cak i na isti lijek. Ja sam npr od menopura bila luda 100% neuracunljiva, ovaj put imam elonvu i skroz drukcije mi je. Najcesce osjecas bockanje u jajnicima, bolove u trbuhu... U principu osjetis da se nesto dogadja dolje. Najbolje ti je procitat nuspojave jer onda mozes znat otpilike sto ocekivat. Nakon stimulacije praksa je 3-6 mj pauze bez obzira dal imala 20 js ili 1js na kraju ti si primala hormonske injekcije i ides na pauzu. A vjeruj i potrebna nam je, bar meni evo tek nakon 4mj pauze mi se vratio ciklus u normalnu. 

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Grizli

    Nemasekirancije pa zadnji put je imao oko 15-16% progresivnih, a ranije svega 2-5%. No skuzili smo da treba duza apstinencija kod njega barem 7 dana. Ovaj put je rekao da cemo probat sa 10 dana pa cemo vidit kakav ce biti sada. Al definitivno mu l-carnitine pomaze u pocetku je imao i smanjen volumen, a od kad to uzima volumen je super.
    Norules mislim da nije to ta pise lokalna anestezija. Ne znam koja je pitala nism na VV u Rijeci sam.
    HarryPotter folikulometrijom prate razvoj folikula kad su u stimuliranom barem 3 veci od 17mm dobijes stopericu, punkcija ide nakon 30h iza stoperic3 al unutra max. 38h od stoperice. Koliko brzo rastu folikuli to je individualno u pocetku a kasnije kad dodju na 17mm onda rastu brzinom od 2mm na dan. Punkcija ide obicno kad su oko 21-25mm. Nuapojave mozea i nemoras imat svaka od nas drukcije reagira i cak i na isti lijek. Ja sam npr od menopura bila luda 100% neuracunljiva, ovaj put imam elonvu i skroz drukcije mi je. Najcesce osjecas bockanje u jajnicima, bolove u trbuhu… U principu osjetis da se nesto dogadja dolje. Najbolje ti je procitat nuspojave jer onda mozes znat otpilike sto ocekivat. Nakon stimulacije praksa je 3-6 mj pauze bez obzira dal imala 20 js ili 1js na kraju ti si primala hormonske injekcije i ides na pauzu. A vjeruj i potrebna nam je, bar meni evo tek nakon 4mj pauze mi se vratio ciklus u normalnu.

    Grizli hvala na iscrpnom odg. Idem sada dan po dan, manje cu citati da nebih sebi nabijala i umisljala svasta... Bit ce kako bude, dajemo sve od sebe, a nesto je i do onoga gore. ☺️ 

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ne znam kako tebi al meni kad sam se o svemu raspitala procitala i otlrilike znala sto me ceka bilo mi je lakse i opustenije. Ja ne volim zivjet u ne znanju pa valjda zato. Tako da najbolje ti je ponasat se onako kako se osjecas. I samo imat pozitivne misli. Manje trudna od ovog ne mogu biti to si ja uvijek govorim. 

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Ima koja cura ovdje s hashimotom? :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.