Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Grizli

    HarryPotter dobrodosla i sto prije ostvarila uspjesnu trudnocu. Moj muz ima asthenozoospermiu, pa ako smijem pitata koliko mu je postotak pokretnih? Jel uzima kakve nadomjestke. Nama se pokazalo najbolje l-carnitine tekuci i apstinencija prije punkcije i njegovog davanja sjemena 5-7 dana. Rezultat mu bude vise nego duplo bolji, a jos uvijek je ispod normalne. Nase js oplode sa icsi metodom tako da do sad nam se samo 1 js nije oplodila, al bilo je do stanice nije bila dobra. I koliki je tebi amh? Koliko afc ili ti ga antralnih folikula imas? Ja ih imam malo i po amh smanjenu plodnost tako da vidim da smo u slicnim problemima. Jesi ikad zatrudnila?

    Draga gdje uzimas l carnitin i koliko? Kako se pije? Mi smo do sada s profertilom. Bas cekam pregled u petak da vidim dali se vidi kakva promjena. Ako se ne vidi..mislim da cemo nakon postupka (ako ne uspije) prestat s njime i krenut s necim drugim. A ne zelim ga natrpat s puno toga..jer ce zaboravljat uzimat lol.Nikita..znala sam ga uzimat u ovom razdoblju kad me svako malo pocelo mucit. I bas sam ga sinoc stavila. Makar mogu samo do sri dok ne dobijem M 😂. Mislim za to cu svakako pitati i gore na VVu. Ali eto pitam i tu da vidim dali je netko uzimao nesto u nekom razoblju za vrijeme postupka. Posto Vaki kaze za te neke vaginalete do transfera..onda cini se da je bilo tih slucajeva.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    HarryPotter pa mi zbilja imamo vrlo slicne situacije. Meni je oko 14 je misli s time da sam ja dogurala bila do 8-9 tt i 4 izgubljene.
    Nemasekirancije muz to uzima ne ja. Kupi ga u polleo sport tekuci neki s okusom ananasa stavi se u vodu razrijedi kao onaj sok i velika je doza. Tocan naziv mogu ti poslat kad dodjem doma. Mislm da je oko 100kn al mi bude za 3 mj posto ne pije svaki dan. 

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Grizli

    HarryPotter pa mi zbilja imamo vrlo slicne situacije. Meni je oko 14 je misli s time da sam ja dogurala bila do 8-9 tt i 4 izgubljene.
    Nemasekirancije muz to uzima ne ja. Kupi ga u polleo sport tekuci neki s okusom ananasa stavi se u vodu razrijedi kao onaj sok i velika je doza. Tocan naziv mogu ti poslat kad dodjem doma. Mislm da je oko 100kn al mi bude za 3 mj posto ne pije svaki dan.

    Da da znam da muz uzima :)! Ajde mi pogledaj kad dodjes doma. Kad pije? Tocno propisano ili?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Evo poslao mi muz link https://polleosport.hr/carni-x-liquid-40-000-mg-500-ml?search=Carni
    On to uzima 2 puta na tjedan prije sporta navecer cca oko 18-19h i otopi 1 dozu u 2 dcl vode. I to vec skoro godinu dana uzima redovito. U pocetku je tablete al imaju manji sadrzaj pa je svaki dan ujutro uzimao. 

  • Avatar ifka24

    ifka24

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Blacky89 my libido sister from another mister 😂😆
    Ifka24 ovisi o tvojoj anamnezi, godinama a i dogovoru s partnerom. Svugdje gdje se radi mpo postoji opcija kriopohrane, smije se po zakonu vratiti 2 embrija, ostalo ide na zamrzavanje. Uvriježeno je razmišljanje da 2 embrija povećavaju šanse začeća, a neka istraživanja zaključuju da kod nekih žena je bolje da vrate 1 embrij jer ako se vrate 2, a jedan je lošiji, postoji mogućnost da tijelo odbaci i drugog koji je dobar.
    Student3ica ne, iako sam bila kod njega prije mnogo godina i nije mi sjeo. To je samo moj osobni dojam. Ovaj dr. se zove Roman, ček da probam zguglat. 🙄

    Nikitta hvala ti na detaljnom objasnjenju 😊, gdje ti ides na postupke? 

  • Avatar ifka24

    ifka24

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Trenutno u Petrovu preko HZZO.

    Nikitta kako ti se sviđa tamo? Citala sam forume cure imaju samo rijeci hvale za njih

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Eto da vam se javim sa uzv... Danas mi bio dr. Zvacem zvaku pusem balone i radim UZV 🤣 al dobro sve je u redu, za sluz kaze normalno a sto bite vi?! Endometrij 10mm, folikuli 17-19 nekoliko i jos par malo manjih. Danas izbrojao ih 8 tako da sam full happy jos da bude i jajnih stanica wooow situacija! Danas ide stoperic i puregon i u srijedu aspiracija. Pitao me odmah zelim li anesteziju reko ako mogu dobiti da, ako ne isto da! Pa se nasmijao i rekao naravno da mozete dobiti nikog mi ne mucimo. Eto tako da kod mene i dalje u lijepo smjeru se sve krece... 

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Grizli

    Eto da vam se javim sa uzv… Danas mi bio dr. Zvacem zvaku pusem balone i radim UZV 🤣 al dobro sve je u redu, za sluz kaze normalno a sto bite vi?! Endometrij 10mm, folikuli 17-19 nekoliko i jos par malo manjih. Danas izbrojao ih 8 tako da sam full happy jos da bude i jajnih stanica wooow situacija! Danas ide stoperic i puregon i u srijedu aspiracija. Pitao me odmah zelim li anesteziju reko ako mogu dobiti da, ako ne isto da! Pa se nasmijao i rekao naravno da mozete dobiti nikog mi ne mucimo. Eto tako da kod mene i dalje u lijepo smjeru se sve krece…

    Divno zeno.. drzim 🤞🤞🤞 da u folikulima sve j stanice budu zrele 💕💕💕 i da ovo bude divan pocetak godine...
    Svima to zelim..
    Ja sam se evo narucila za hsg.. idem iducu srijedu i moram priznati da me trta..
    Dali je tko radio u osijeku test za trombofiliju.. to cu tamo odraditi.. sestra mi rdkla da se ne treba narucivati ali bi ja ipak provjerila

  • Pinklifee

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Drage moje evo da vam se javim. Čitam vas i pratim jer i dalje mi je taj osjećaj da tu pripadam.
    Čestitke svim curama koje su ostvarile svoj + i neka vam trudnoća bude školska. 
    Sve ostale toliko se nadam da je ovo godina za sve vas. Grizli toliko mi tvoja trenutna situacija zvuči obećavajuće da se nadam da sam u pravu 💞
    Mi smo dogurali do pola trudnoće i na svu sreću nakon onog početka sve ostalo je dobro. Pazimo se, još nam je to sve pomalo ne stvarno ali kako je sad i trbuh počeo rasti sve stvarnije (i boljeti kukovi kod spavanja😂) Naše borbe su tolike da koliko se borimo toliko je kasnije strah i prisutniji, barem mi je takav dojam.
    Još jednom žebe divne svakoj ali svakoj želim ovo mslo čudo što prije 🤰🤱😘

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Pink zelim ti svu srecu da druga polovica prođe u savrsenom redu..
    Sada sam malo prelistala str.. vidim.da ste pisali o sluzi i simptomima..
    Znaci ja sam u oba postupka sluzi imala na izvoz al doslovno.. kao da menstruaciju imam..
    A mucnine jutarnje su trajale do  nekih 10 h u najgore vrijeme kada sam na uzv morala ici... znaci uzas... na zraku mi bilo dobro.. ali zatvorene prostore nisam podnosila... vrtoglavice.. mucnina i probavne tegobe.. prestalo je dan prije stoperice kada sam dobila najmanju dozu i za punkciju sam bila ok.. a bilo me najvise strah kako cu pod narkozu sa tolikim mucninama

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.