Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Nova sreca

    Nasty

    Drage žene želim vam svima puno sreće, hrabrosti i uspjeha u 2019. Curama koje su uspjele od srca čestitam.Da li je neka od vas išla na postupak kod dr. Marušić u KBC Split? Kakva su iskustva?
    Draga ja sam ti unje već treći put zaredom.Meni je dobra i pre dobra otvorena je i prijatna

    Super!!! I ja krećem kod nje prvi put. Bila sam na razgovoru, skupila sve nalaze i sad čekam pregled i što će biti dalje.. 

  • kiki989

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Cao cure, bila sam pitala ali nitko mi nije odgovorio pa evo opet.. ima li netko da je kod dr. Šunj u KBC Splitu?

    Ja AMH 13, MM Oligo
    12.2019. 1. IVF -> vracena blastica, dosla M
    3.2020. 2. IVF -> vracen trodnevni, dosla M
    8.2020. 1. FET -> vracena blastica 1.9. 🙏🏼 9. dnt beta 225,50, 11. dnt beta 566,40 🤗5.2021. Stigao 👶🏼❤️
    1.2023. novi FET, beta ➖
    3.2023. Nove konzultacije. Novi nalazi AMH 8, oligo.
    5.2023. 3. IVF (imali sudar na dan transfera i nisam stigla pa su zaledili 2x blastice)
    9.2023. FET, beta ➖
    11.2023. FET

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Nasty

    Nova sreca

    Nasty

    Drage žene želim vam svima puno sreće, hrabrosti i uspjeha u 2019. Curama koje su uspjele od srca čestitam.Da li je neka od vas išla na postupak kod dr. Marušić u KBC Split? Kakva su iskustva?
    Draga ja sam ti unje već treći put zaredom.Meni je dobra i pre dobra otvorena je i prijatna
    Super!!! I ja krećem kod nje prvi put. Bila sam na razgovoru, skupila sve nalaze i sad čekam pregled i što će biti dalje..

    Kad krećes sa postupkom ja bi tribala 21.1 ako dođe vistica

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Norules- možeš. Ja sam jedno vrijeme koristila oboje. To je progesteron, jedno i drugo. Samo što je gel u većoj koncentraciji pa se stavlja jednom dnevno, a utrogestani tri puta.

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Norules- možeš. Ja sam jedno vrijeme koristila oboje. To je progesteron, jedno i drugo. Samo što je gel u većoj koncentraciji pa se stavlja jednom dnevno, a utrogestani tri puta.

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    kiki989

    Cao cure, bila sam pitala ali nitko mi nije odgovorio pa evo opet.. ima li netko da je kod dr. Šunj u KBC Splitu?

    Nova Sreca i ja smo kod Marušić. Na žalost ne znam nikoga tko je kod dr. Šunj. Na rodi i drugim forumima ima nešto komentara o njoj, pa progooglaj ako nisi.. Zašto si baš kod nje? Kakva je tebi? 

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Nasty

    kiki989

    Cao cure, bila sam pitala ali nitko mi nije odgovorio pa evo opet.. ima li netko da je kod dr. Šunj u

    Nasty

    kiki989

    Cao cure, bila sam pitala ali nitko mi nije odgovorio pa evo opet.. ima li netko da je kod dr. Šunj u KBC Splitu?
    Nova Sreca i ja smo kod Marušić. Na žalost ne znam nikoga tko je kod dr. Šunj. Na rodi i drugim forumima ima nešto komentara o njoj, pa progooglaj ako nisi.. Zašto si baš kod nje? Kakva je tebi?

    Nasty

    kiki989

    Cao cure, bila sam pitala ali nitko mi nije odgovorio pa evo opet.. ima li netko da je kod dr. Šunj u KBC Splitu?
    Nova Sreca i ja smo kod Marušić. Na žalost ne znam nikoga tko je kod dr. Šunj. Na rodi i drugim forumima ima nešto komentara o njoj, pa progooglaj ako nisi.. Zašto si baš kod nje? Kakva je tebi?
    KBC Splitu?
    Nova Sreca i ja smo kod Marušić. Na žalost ne znam nikoga tko je kod dr. Šunj. Na rodi i drugim forumima ima nešto komentara o njoj, pa progooglaj ako nisi.. Zašto si baš kod nje? Kakva je tebi?

    Za šunj sam čula da nije loša ali ja od njizi svih na humanoj marušićku nebi minjala.kada si ti draga u postupku

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Nova sreca


    Kad krećes sa postupkom ja bi tribala 21.1 ako dođe vistica

    Draga ja sam ti na UZV naručena 22.1. I krećemo s praćenjem ovulacije. Trenutno sam na NHL terapiji zbog disbalansa hormona i poticanja ovulacije. Pa ću vidit što će mi savjetovat nakon pregleda.
    Sretno 21!!!
    Na kojim si postupcima bila kod nje? 

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Nasty

    Nova sreca


    Kad krećes sa postupkom ja bi tribala 21.1 ako dođe vistica
    Draga ja sam ti na UZV naručena 22.1. I krećemo s praćenjem ovulacije. Trenutno sam na NHL terapiji zbog disbalansa hormona i poticanja ovulacije. Pa ću vidit što će mi savjetovat nakon pregleda.
    Sretno 21!!!
    Na kojim si postupcima bila kod nje?

    Ivf postupak puna stimulacija.ovo mi je treći zaredom.prvi je zavrsia biokemijskom trudnoćom a 2 postupak ništa 

  • kiki989

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Nova sreca, Nasty a nova sam u ovom svemu i kad sam zvala da se narucim, samo su mi rekli da sam tad i tad kod dr Sunj, nisam znala da postoji mogucnost biranja... bila sam kod nje samo jednom, malo smo popricale i uputila me koje papire jos trebam pripremit i to je to... to malo sta smo pricale mi je parila okej, sad za dalje ne znam.. trebala ni ici u postupak krajem drugog mj ... 

    Ja AMH 13, MM Oligo
    12.2019. 1. IVF -> vracena blastica, dosla M
    3.2020. 2. IVF -> vracen trodnevni, dosla M
    8.2020. 1. FET -> vracena blastica 1.9. 🙏🏼 9. dnt beta 225,50, 11. dnt beta 566,40 🤗5.2021. Stigao 👶🏼❤️
    1.2023. novi FET, beta ➖
    3.2023. Nove konzultacije. Novi nalazi AMH 8, oligo.
    5.2023. 3. IVF (imali sudar na dan transfera i nisam stigla pa su zaledili 2x blastice)
    9.2023. FET, beta ➖
    11.2023. FET

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.