Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    kiki989

    Nova sreca, Nastya nova sam u ovom svemu i kad sam zvala da se narucim, samo su mi rekli da sam tad i tad kod dr Sunj, nisam znala da postoji mogucnost biranja… bila sam kod nje samo jednom, malo smo popricale i uputila me koje papire jos trebam pripremit i to je to… to malo sta smo pricale mi je parila okej, sad za dalje ne znam.. trebala ni ici u postupak krajem drugog mj …

    A draga bitno je da bude uspjesno nije bitno u koga si.sretno ti od srca želim

  • kiki989

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    A tako je, hvalaaa i takoderr.. nadajmo se sretnim vijestima ❤️

    Ja AMH 13, MM Oligo
    12.2019. 1. IVF -> vracena blastica, dosla M
    3.2020. 2. IVF -> vracen trodnevni, dosla M
    8.2020. 1. FET -> vracena blastica 1.9. 🙏🏼 9. dnt beta 225,50, 11. dnt beta 566,40 🤗5.2021. Stigao 👶🏼❤️
    1.2023. novi FET, beta ➖
    3.2023. Nove konzultacije. Novi nalazi AMH 8, oligo.
    5.2023. 3. IVF (imali sudar na dan transfera i nisam stigla pa su zaledili 2x blastice)
    9.2023. FET, beta ➖
    11.2023. FET

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Nova Sreca HNL ne NHL.. 
    Na koji postupak se sad spremaš? 

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Nova sreca

    Nasty

    Nova sreca


    Kad krećes sa postupkom ja bi tribala 21.1 ako dođe vistica
    Draga ja sam ti na UZV naručena 22.1. I krećemo s praćenjem ovulacije. Trenutno sam na NHL terapiji zbog disbalansa hormona i poticanja ovulacije. Pa ću vidit što će mi savjetovat nakon pregleda.
    Sretno 21!!!
    Na kojim si postupcima bila kod nje?
    Ivf postupak puna stimulacija.ovo mi je treći zaredom.prvi je zavrsia biokemijskom trudnoćom a 2 postupak ništa

    Puno sreće ti želim od srca! Treća sreća💗
    Javljaj što bude.. 

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    kiki989

    Nova sreca, Nastya nova sam u ovom svemu i kad sam zvala da se narucim, samo su mi rekli da sam tad i tad kod dr Sunj, nisam znala da postoji mogucnost biranja… bila sam kod nje samo jednom, malo smo popricale i uputila me koje papire jos trebam pripremit i to je to… to malo sta smo pricale mi je parila okej, sad za dalje ne znam.. trebala ni ici u postupak krajem drugog mj …

    Važan je ishod a ne kod koga si.. Oni su svi vrhunski stručnjaci. Imaju dosta dobre recenzije. 
    Sretno sa svime 💗
    i javljaj što bude. 

  • kiki989

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Hvalaaa, sad vadim onaj nalaz na 21 dc i onda nosim sve u kbc... javljam naravno ☺️☺️

    Ja AMH 13, MM Oligo
    12.2019. 1. IVF -> vracena blastica, dosla M
    3.2020. 2. IVF -> vracen trodnevni, dosla M
    8.2020. 1. FET -> vracena blastica 1.9. 🙏🏼 9. dnt beta 225,50, 11. dnt beta 566,40 🤗5.2021. Stigao 👶🏼❤️
    1.2023. novi FET, beta ➖
    3.2023. Nove konzultacije. Novi nalazi AMH 8, oligo.
    5.2023. 3. IVF (imali sudar na dan transfera i nisam stigla pa su zaledili 2x blastice)
    9.2023. FET, beta ➖
    11.2023. FET

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    kiki989

    Hvalaaa, sad vadim onaj nalaz na 21 dc i onda nosim sve u kbc… javljam naravno ☺️☺️

    Nadam se da su ti hormoni dobri FSH, LH,, TSH, AMH,PRL, Estradiol itd
    Mi smo sad skupljali seriološke nalaze Hiv, Hepatitis ABC antitijela, Kg i rh
    A je mi odmah lakše kad nas ima više iz Splita.. 
    Čujemo se, pozz! 

  • Avatar ifka24

    ifka24

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Grizli

    Ne draga folikulometrija zna samo pred aspiraciji ili ti ga punkciju biti bolna odnosno onako nije bas ugodno, a inace dok folikuli ne narastu ne boli nista to je obican uzv pregled vaginalni. Ja inace imam bolne ovulacije pa mozda mene zato boli jace taj posljedni uzv pred punkciju. Od svega toga sto bi navela kao bolno iskustvo je ta aspiracija ili punkcija folikula. Doduse kad je 1-2 nije problem izdrazat bar meni nije bilo. Boli al svega minutu dvije. Malo je problematicno za izdrzat ako ide punkcija vise folikula bez anestezije ali ako imas vise folikula neke bolnice znaju dat aneateziju negdje moras traziti da ti ju daju. To je meni recimo najbolnije u cijelom postupku, naravno fizicka bol.

     Grizli Joj sad si me smirila, hsg mi je bio dosta bolan , ali to zato sto mi je zacepljen jajovod pa vjerojatno zbog toga. Da li ti pijes neke vitamine ili nesto prije ili tjekom postupka?

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Nasty

    Nova sreca

    Nasty

    Nova sreca


    Kad krećes sa postupkom ja bi tribala 21.1 ako dođe vistica
    Draga ja sam ti na UZV naručena 22.1. I krećemo s praćenjem ovulacije. Trenutno sam na NHL terapiji zbog disbalansa hormona i poticanja ovulacije. Pa ću vidit što će mi savjetovat nakon pregleda.
    Sretno 21!!!
    Na kojim si postupcima bila kod nje?
    Ivf postupak puna stimulacija.ovo mi je treći zaredom.prvi je zavrsia biokemijskom trudnoćom a 2 postupak ništa
    Puno sreće ti želim od srca! Treća sreća💗
    Javljaj što bude..

    Hvala ljube😘

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Nova sreca

    Nasty

    Nova sreca

    Nasty

    Nova sreca


    Kad krećes sa postupkom ja bi tribala 21.1 ako dođe vistica
    Draga ja sam ti na UZV naručena 22.1. I krećemo s praćenjem ovulacije. Trenutno sam na NHL terapiji zbog disbalansa hormona i poticanja ovulacije. Pa ću vidit što će mi savjetovat nakon pregleda.
    Sretno 21!!!
    Na kojim si postupcima bila kod nje?
    Ivf postupak puna stimulacija.ovo mi je treći zaredom.prvi je zavrsia biokemijskom trudnoćom a 2 postupak ništa
    Puno sreće ti želim od srca! Treća sreća💗
    Javljaj što bude..
    Hvala ljube😘

    Nasty draga koće ga znat mozda se i sretnemo na odjelu

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.