Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    ninna1804

    MojeSve iskreno mi je zao 😢😢 nije ni kod mene nista bolja situacija, jutros 11dnt negativan test, a i menga lagano dolazi….. 😢😢😢😢😢

    Nina ❤️❤️❤️❤️jel beta ili si radila kucni test?meni je beta jedino mjerilo

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Buebird 😍😍😍😍

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    MojeSve- znam da glupo zvuči, ali stvarno mali postotak žena ostvari trudnoću u prvom pokušaju. Nije da će te to sad utješiti jer si sad tužna i ljuta, ali moraš vjerovati da će vam uspjeti... 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Snjeska

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Grizli

    Snjeska joj bas se mučiš vec godinama vidim. Uh! Za kvalitetu je tocno da je inofolic dobar. Jesi radila kad histeroskopiju maternice mozda se plod ne imolantira dobro pa tu nastaje problem. Za kvalitetu stanica dobro je uzimat vitamine D, E, A i C. Treba cinka, selena i joda. Andol 100 ili aspirin za povecanje prokrvljenosti. Citala sam i dhea-s tablete iako kod nas se ne prodaju neki gin ih preporuce neki ne, ja osobno sam se odlucila da cu ih uzimat jer mi je dhea-s nizak. Folna kiselina. Pretopstavlnam da su ti hormoni, njihovi omjeri, stitnjaca i sve to uredno. Jesi radila trombofiliju? Sa muzevom dijagnozom svakako treba icsi po meni, s obzirom na dijagnozu i godine, a ne prepustat da se sami oplode. Iskoristi na hzzo sto imas, a sad za kliniku ne znam ti rec jer ja sam u Rijeci jer nemamo bas izbora kao u Zg.

    Pijem aspirin protect..folic plus i maticnu...a sad bi dodala.i ovo dhea mi je dobar radila sam sve hormone...tsh je bio povisen u 1mj a to sam spustila tada 1.21..a sad neznam moram provjeriti...trombofiliju nisam ali hocu....histeroskopiju mi je neko savjetovao..mozda nije nesto uredu imala sam kiretazu prije 6 godina...pa cu probati to....
    Ne vidi ja dam jako borbena i nerazmisljam o godinama onda kad dode taj trenutak postupka onda kazu o godinama kao donaciji j stanica i onda padnes u neki krug i samo rqzmisljas..  endometrij uvijek dobre debljine pa neznam sto bi unutra bio problem al probat cu sve ne odustajem ..hvala ti na savjetima puno lakse mi je    

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    MojeSve nazalost i da je sve savršeno u redu sansa za zacece je 25% kod zena do 35 godina. Blizanacku ti moraju napomenuti cim vraćaju 2 embrija. Znam taj osjecaj ljutnje, jada i zivcanosti. Al zaista 1 neuspjeli ivf ne moze se smatrat problem i da je negdje problem. Medjutim svakako bi trebala ako duze vrijeme ne mozes zatrudniti onda mozda da odradis imuno pretrage, antitijela i kariogram. 

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    MojeSve

    ninna1804

    MojeSve iskreno mi je zao 😢😢 nije ni kod mene nista bolja situacija, jutros 11dnt negativan test, a i menga lagano dolazi….. 😢😢😢😢😢
    Nina ❤️❤️❤️❤️jel beta ili si radila kucni test?meni je beta jedino mjerilo

    Kucni, ali menga je na vratima....betu mi sestra rekla ili u pon ili cak u cetv, a ja bi sto prije stala s utricima da ne odugovlacim s mengom....inace me zeza nekoliko dana smeđi iscjedak prije nego sto krene zapravo 😥😥😥😥 valjda zbog PCOS...

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Vaki, grizli i nikitta ma svega sam svjesna.. tako mi je doslo da sam morala izbaciti frustracije iz sebe😶😶 hvala. Vi to razumijete❤️ najgore mi je bilo muzu reci, bas mi neke ruzne misli dosle☹️

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    ninna1804

    MojeSve

    ninna1804

    MojeSve iskreno mi je zao 😢😢 nije ni kod mene nista bolja situacija, jutros 11dnt negativan test, a i menga lagano dolazi….. 😢😢😢😢😢
    Nina ❤️❤️❤️❤️jel beta ili si radila kucni test?meni je beta jedino mjerilo
    Kucni, ali menga je na vratima….betu mi sestra rekla ili u pon ili cak u cetv, a ja bi sto prije stala s utricima da ne odugovlacim s mengom….inace me zeza nekoliko dana smeđi iscjedak prije nego sto krene zapravo 😥😥😥😥 valjda zbog PCOS…

    Nemoj prestati s utricima dok beta ne pokaze drugačije❤️❤️ izdrzi jos malo! 

  • Snjeska

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Snješka tako sam i ja, krenula s 30, a loše prognoze, nikakav AMH, kvaliteta stanica kao da imam 38. Evo, pet godina poslije, ćorak. I dalje neuspjeh za neuspjehom, i sad sam već 35 i počinjem slušati priče o šansama koje rapidno opadaju za žene nakon 35. Moje mišljenje o tome je: daj please, moje šanse su loše oduvijek, ali nada umire s posljednjim folikulom. Ja sam se privatno istrošila 3 puta IVF i 1 AIH, pa sam sad preko HZZO u Petrovoj. Ali razmišljam ići na konzultacije u Polikliniku Podobnik, tamo dr. Alebić ima iskustva s VV i znanja o maloj ovarijskoj rezervi. Kod njih je rođena i prva beba nakon autotransplantacije jajnika kod žene kojoj su zbog POF-a preporučali donaciju js.Postupke preko HZZO planiram potrošit 2019. u Betaplus koji rade privatno, ali i preko uputnice. Idem kod njih uskoro na konzult. Isto jer imam dobre preporuke vezano za lošiju kvalitetu js.

    Nikitta

    Snješka tako sam i ja, krenula s 30, a loše prognoze, nikakav AMH, kvaliteta stanica kao da imam 38. Evo, pet godina poslije, ćorak. I dalje neuspjeh za neuspjehom, i sad sam već 35 i počinjem slušati priče o šansama koje rapidno opadaju za žene nakon 35. Moje mišljenje o tome je: daj please, moje šanse su loše oduvijek, ali nada umire s posljednjim folikulom. Ja sam se privatno istrošila 3 puta IVF i 1 AIH, pa sam sad preko HZZO u Petrovoj. Ali razmišljam ići na konzultacije u Polikliniku Podobnik, tamo dr. Alebić ima iskustva s VV i znanja o maloj ovarijskoj rezervi. Kod njih je rođena i prva beba nakon autotransplantacije jajnika kod žene kojoj su zbog POF-a preporučali donaciju js.Postupke preko HZZO planiram potrošit 2019. u Betaplus koji rade privatno, ali i preko uputnice. Idem kod njih uskoro na konzult. Isto jer imam dobre preporuke vezano za lošiju kvalitetu js.

    Meni je ok amh 11.9 sam imala u 1mj..neznam sada al losije kvalitete..sad cu krenuti na jogu malo se opustiti od stresa i abdomalnu masazu previse razocarenja..vidis znam dokt alebic je radio kad sam ja ostala trudna sa insjem...na vv 2012...i znam da je otisao podobniku....mogla bi i ja otici na konzultacije ja sam 2 puta bila kod lucingera i jedan fet nista nije uspijelo...istrosila se 50 tis...u dva puta i sve ....i sad imam jos pokusaja preko hzzo al neznam dal da idem na vv ili drugdje....ajde saznaj sta treba od dokumentacije ja nemam puno imam dosta stare nalaze pa cu morati vaditi...

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Nina zao mi je. Mojesve tako su meni dok sam jos na inseminacijama bila obecavali ne 100 posto nego 300 posto da ce to uspjet i tada sam jedva cekala betu da uradim i kad sam vidila nulu kao da mi je netko najveci samar udario na svijetu. Cure moje znam da je tesko ali nema predaje bit cemo i mi nagradjene nasim bebicama . Imamo pravo i na ljutnju i tugu ali opet cim prije u nove bitke i pobjede . 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.