Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim curkama.
    Evo mene k vama ako me primate 😊
    Danas mi je 4dpt sestostanicnog trodnevnog embrija.
    Od 8 jajnih stanica 3 nisu bile zrele, a od pet preostalih dvije se oplodile ICSI i do trećeg dana samo jedna preživjela koju su mi vratili. Bila sam slomljena, očekivala sam makar 3.
    Inače pokušavamo 5 godina, spermiogram je blago rečeno los Oligoastherozoospermia. Kod mene je sve ok.
    Držim fige svim curama i sebi samoj 😊

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Lilypie sretno i da nam javis veliku betu.!

  • DorisOs

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Jutros sam radila test i imam blijedu crticu!! ❤❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    DorisOs

    Jutros sam radila test i imam blijedu crticu!! ❤❤

    Ajme DorisOs kako predivne vijesti! Čestitam od ❤ 

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Lilypie sretno!! ❤
    DorisOs ajme, koja igra sa zivcima....cestitam, neka se crtica podeblja a beta bude velikaaaa ❤❤
    Moja beta danas 0, a jucer krenula prava vjestica...cudim se, cak nije puno ni kasnila, hormoni pretpostavljam 😢😢 u cetvrtak idem kod doktora na dogovor za FET....

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    ninna1804

    Lilypie sretno!! ❤
    DorisOs ajme, koja igra sa zivcima….cestitam, neka se crtica podeblja a beta bude velikaaaa ❤❤
    Moja beta danas 0, a jucer krenula prava vjestica…cudim se, cak nije puno ni kasnila, hormoni pretpostavljam 😢😢 u cetvrtak idem kod doktora na dogovor za FET….

    A zao mi je 😔 Srećom imaš Eskime ❤️

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • DorisOs

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Hvala svima puno ja vam ne mogu opisati moju srecu!! Prvo nisam vjerovala svojim ocima mislila sam da ja to toliko jako zelim vidjeti da mi se pricinja i onda kad je mm rekao da i on vidi mojoj sreci nije bilo kraja! Nadam se da ce sutra prekosutra crta biti jos tamnija i da ce beta u petak biti velika stvarno vam ne mogu opisati koliko sam sretna. ❤
    ninna1804 jako mi je zao 😢😢 drzim fige za fet ❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    DorisOs koje lijepe vijesti za ovan Bozic!! ❤️❤️ Stvarno cestitaaaaam od srca😊😊Koliko nakon utrogestana trebam dobiti M, danas je 4.dan🙄

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Curke jedno pitanje dali vi imate bolne ovulacije . Mene bas boli bilo lijeva ili desna strana sa koje ovuliram . Sinoc me bas bolilo i stala bol. Mislim vecinom me boli kad su ovulacije i sad kao nesto citam da obicno bole ako su ciste u pitanju.  Meni se cini da mi je Bolje da nista ni ne citam  ovako procitam pa dusim vas 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Malagarava - to mi je jedan od većih znakova da je ovulacija baš tada. 😋
    Eto, Doris baš lijep obrat! 
    Cure s negativnim betama - grlim! 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.