Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Vrapcic123

    Blacky89

    Nikitta sretno 🤗
    Vrapcic123 jos sam kao uvijek na bolovanju. 🙈 ucrvala sam se jer sam dobro a kao moram jos mirovat. U prosli ponedjeljak sam imala op, u cet izašla iz bolnice. Oporavak je jako brz. Vise nista ne osjetim osim ožiljaka koji malo zatežu. Mene nije boljelo, čak poslije op nisam tražila niti lijekove protiv bolova jer mi nisu trebali. Sve u svemu jako brzo prodje. Dr. mi je rekao da idući ciklus moram na kontrolu, po mogucnosti da mu donesem sve potrebne nalaze koje mi je dao da izvadim za MPO, i onda onaj sljedeći idemo u postupak ako sve bude ok s nalazima. Tako da sad polako krecem s prikupljanjem nalaza jer ih ima dosta.
    Blacky89 drago mi je da dobro napreduje oporavak! Sretno s prikupljanjem nalaza i da što prije upali MPO naravno, držim ti fige :)

    Hvala 😊

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Swift antralni folikuli su oni koje gin gleda na uzv povetkom ciklusa na oba jajnika. To su oni velicine su od 2-10mm ja mislim. U normalnim ciklusima 1 od njih u nekom momentu krene napredovat brze pa imas vodeci folikul, a kod stimulacije vecinom svi oni rastu pa dobis js iz njih. Bitno je da ih ima 8-25. Tad se ocekuje dobar rezultat. Ajmo rec to je rezerva tog ciklusa tj. Mogucnost dobivanja većeg broja js kod stimulacije.

  • Avatar swift3

    swift3

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Grizli

    Swift antralni folikuli su oni koje gin gleda na uzv povetkom ciklusa na oba jajnika. To su oni velicine su od 2-10mm ja mislim. U normalnim ciklusima 1 od njih u nekom momentu krene napredovat brze pa imas vodeci folikul, a kod stimulacije vecinom svi oni rastu pa dobis js iz njih. Bitno je da ih ima 8-25. Tad se ocekuje dobar rezultat. Ajmo rec to je rezerva tog ciklusa tj. Mogucnost dobivanja većeg broja js kod stimulacije.


    Grizli hvala na info! 

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    O boze..kakve su to gluposti da se toliko ceka lol.
    Btw cure koje su isle na bolovanje tijekom postupka? Koja vam je bila sifra na doznakama? Curka s drugog foruma kaze A0. Čisto pitam radi pripreme sta i kako lol

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nikita pa strasno koliko moras cekati... Uzas! Jel ti vrijedi ista uputnica ili trebas vaditi novu. Ako mozes dobiti novu probaj u klaicevoj tamo se ocito ipak najbrze dobiju nalazi. Jesu ti rekli koliko ces onda cekat nalaze? 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Curke termin sam dobila za kariogram tek početkom veljače. 😂

    Mi smo u 1 mj u sv Duhu. 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    nemasekirancije

    O boze..kakve su to gluposti da se toliko ceka lol.
    Btw cure koje su isle na bolovanje tijekom postupka? Koja vam je bila sifra na doznakama? Curka s drugog foruma kaze A0. Čisto pitam radi pripreme sta i kako lol

    Da AO. Modlim da ne smije pisati dijagnoza.zastita prava i slicno

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Zvala sam sredinom 11 mj i narucili me za pocetak 1 mj. Isto mi je u Klaicevoj rekla. Pa smo ipak na sv Duhu odlucili. Jer razlika u terminu ja bila 1 dan 
    Nemam pojima kolko se ceka nalaz. Ali do onda cemo imati sve ostale nalaze pa sad me strah da mi nece ni htjeti vaditi krv nakon razgovora. 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Nikita Jesi ti rekla da ides na histeroskopiju?

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Aha ja sam mislila da prvo razgovor pa onda vadenje krvi. Ja idem sljedeci tjedan na histeroskopiju u Vinogradsku. Na sv Duh idemo samo na kariogram.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.