Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Bluebird i karla 😍😍🤰🤰🏻 uzivajte u trudnoći 😘😘
    Meni danas vracena 2 embrija, za jednog su rekli da je izvrstan 10stanican,a drugi je samo ok🤭 drzite 🤞🏼

  • Bluebird

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    MojeSve

    Bluebird i karla 😍😍🤰🤰🏻 uzivajte u trudnoći 😘😘
    Meni danas vracena 2 embrija, za jednog su rekli da je izvrstan 10stanican,a drugi je samo ok🤭 drzite 🤞🏼

    Ajmo po još jednu lipu betu... meni evo svi govore da je beta jako velika i da misle da su se mozda obe blastice uvatile... ❤
    Nikita i sve ostale cure, hrabro naprid, doci ce i dobre vijesti, sigurna san. 
    Ja san ovaj put isla eto da jos jednom probamo i rekla da je to to od probavanja ako ne uspije... kad ono 8 dnt pozitivan test... nikad ne smimo izgubit nadu ❤

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Bluebird cestitam lijepa beta. Sad da se lijepo podupla jos i sretno dalje. 
    Karla suuuuper bas mi je drago da je nekoj uspjelo iz prve i to iz inseminacije. Sretno i lijepu trudnocu zelim.
    Doris lijep rezultat i nek se sve oplode...
    Moje sve nek se obje se implantiraju. Sretno c3kanje i puuno strpljenja ti zelim.
    Mimica ja bas narucila dhea tablete sa herba. Sad isla provjeriti iznos. 😏 Skroz zaboravila provjeriti prije srecom nisam ga prekoracila.
    Ja danas vadila amh i jos sto mi je ostalo od imuno pretraga i skoro se onesvjestila kad mi je zena rekla da se nalazi cekaju 1-2 mjeseca... 😳

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Bravo, curke! Eto, ima nade... 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Grizli

    Bluebird cestitam lijepa beta. Sad da se lijepo podupla jos i sretno dalje.
    Karla suuuuper bas mi je drago da je nekoj uspjelo iz prve i to iz inseminacije. Sretno i lijepu trudnocu zelim.
    Doris lijep rezultat i nek se sve oplode…
    Moje sve nek se obje se implantiraju. Sretno c3kanje i puuno strpljenja ti zelim.
    Mimica ja bas narucila dhea tablete sa herba. Sad isla provjeriti iznos. 😏 Skroz zaboravila provjeriti prije srecom nisam ga prekoracila.
    Ja danas vadila amh i jos sto mi je ostalo od imuno pretraga i skoro se onesvjestila kad mi je zena rekla da se nalazi cekaju 1-2 mjeseca… 😳

    Sto im tako dugo treba za nalaze zbilja mi nije jasno.. strasno

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nikita amh ce se valjda smilovat pa poslat za 7 dana postom pa kad dodje. Nadam se prije slijedecek postupka da ce stic. Ostalo sto sma danas vadila 3j vitamin d, ANA, anti dsDNA, homocistein i androstendion. I to sve cu cekat 1-2 mjeseca eto. Daj boze da me iznenade prije al cisto sumnjam. Sutra jos moram ici ponavljat spolne za postupak i markere. Dakle u 7 dana vadila krv 4 puta. Jeeeej... 
    Mozda ti nisu pisal ft3 jer u principu t3 najvecim dijelom nastaje iz t4 samo 20-tak% ga stvori stitnjaca. Pa ako su tsb i ft4 ok ne treba i nj3ga vaditi. Al v3c kad si isla vaditi mogli su ti dat jos i to. A vidim da ce i tebi fuuuulll brzo doc nalaz. 🤔
    Vrapcic bas mi je zao da je tako, al ima pozitivnih situacija i cura bez jajovoda. Najvaznije da ti budes dobro i da u konacnici dodjes do cilja. 

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Vaki

    Bravo, curke! Eto, ima nade…

    Potpisujem! 🍀

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Grizli

    Nikita amh ce se valjda smilovat pa poslat za 7 dana postom pa kad dodje. Nadam se prije slijedecek postupka da ce stic. Ostalo sto sma danas vadila 3j vitamin d, ANA, anti dsDNA, homocistein i androstendion. I to sve cu cekat 1-2 mjeseca eto. Daj boze da me iznenade prije al cisto sumnjam. Sutra jos moram ici ponavljat spolne za postupak i markere. Dakle u 7 dana vadila krv 4 puta. Jeeeej…
    Mozda ti nisu pisal ft3 jer u principu t3 najvecim dijelom nastaje iz t4 samo 20-tak% ga stvori stitnjaca. Pa ako su tsb i ft4 ok ne treba i nj3ga vaditi. Al v3c kad si isla vaditi mogli su ti dat jos i to. A vidim da ce i tebi fuuuulll brzo doc nalaz. 🤔
    Vrapcic bas mi je zao da je tako, al ima pozitivnih situacija i cura bez jajovoda. Najvaznije da ti budes dobro i da u konacnici dodjes do cilja.

    Grizli,je moguće vaditi vit d negdje privatno? Rijeka, Pula mislim? 

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Nikitta

    MimicaRI hvala draga, dao Bog da nas sve 2019 razveseli. Neka nam je samo zdravlja i snage da sve izdržimo. 🤞🏻😊❤️
    MojeSve ma ajde odlično, neka im je sad lijepo toplo u tvojoj bušici i samo laganini.
    Vrapčić123 joj ne mogu vjerovat da moraš sad jadna i jajovod vadit. Užas, i ja bih bila ustrašena i tužna. Znam da postoji IVF, pa kao ne trebaju jajovodi, ali hej, treba se pomirit s činjenicom da nema mogućnosti prirodne trudnoće, iako, ako odstranjuješ 1 jajovod, onda ipak ima. Moja mama je rodila mog bracu s jednim jajnikom i jednim jajovodom. To se zove sreća. Čudo. Želim da te to ohrabri. Idi za svojim ciljem, ako jajovod mora van, mora. Jel pod upalom ili? Sto znači da ti je deformirana maternica, ono srcolika? Jesi to ti pisala nedavno?


    Nikitta hvala lijepa na riječima podrške... Da, materinica mi nije uobicajnog oblika, tzv.srcolika i eto to se mora rijesiti i takoder mi mora van jajovod koji jednostavno nije u dobrom stanju (bilo je upaljen u proslosti i ostetio se...). Ma ja sam u soku jos uvijek od tog svega, ajde eto kako i ti velis, ostat ce mi bar jedan jajovod... Al sam sva nikakva, i nakon toga svega je dr rekao mozda, ali mozda onda i uspije IVF... Ah, kaj ces...
    Kako si ti? Kakva je kod tebe trenutna situacija? Nadam se da napreduje 😊

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Perla mislim da moze u Rijeci u Medico, u Porecu ima u onom privatnom labosu nekom, al ekipa samo izvadi krv pa salje za Zg tako da masno naplate. A na uputni u vadi kbc rijeka.
    Nikita meni su dali preporuku da vadim androstendion i dhea, znam da su povezani, a sad me posebno zanima kakav je androstendion posto mi je dhea niska. A zasto moras prvo na pregled? Di to ideš vaditi? Nama u klaicevoj nista samo su izvadili krv i fotokopirali nalaz od humane i to je to. Nalaz dosao na adresu. Mislim pa nisu valjda ludi i  glupida ti odbiju pretragu ako ti je mpo preporucila, ako to naprave podivljaj tamo, barem bi na podivljala. A muz nece raditi kariogram? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.