Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bluebird

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Bluebird

    MojeSve

    Bluebird i karla 😍😍🤰🤰🏻 uzivajte u trudnoći 😘😘
    Meni danas vracena 2 embrija, za jednog su rekli da je izvrstan 10stanican,a drugi je samo ok🤭 drzite 🤞🏼
    Ajmo po još jednu lipu betu… meni evo svi govore da je beta jako velika i da misle da su se mozda obe blastice uvatile… ❤
    Nikita i sve ostale cure, hrabro naprid, doci ce i dobre vijesti, sigurna san.
    Ja san ovaj put isla eto da jos jednom probamo i rekla da je to to od probavanja ako ne uspije… kad ono 8 dnt pozitivan test… nikad ne smimo izgubit nadu ❤


    Cure, danas beta 990,9, dva dana nakon sta je bila 540. 
    Cekan da mi se doktor javi jel to ok, da se ne moran briniti... ali kako je transfer napravljen 01.12. Sestra je rekla da mozda bude trazio jos jedno vadjenje za dva dana... cekanje tih nalaza je takva muka... uffff

  • Bluebird

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Novosti... doktor kaze da je to lipa uredna beta i odma mi je zakaza termin za prvi pregled sljedeci petak 🙏🔝❤

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Bluebird

    Novosti… doktor kaze da je to lipa uredna beta i odma mi je zakaza termin za prvi pregled sljedeci petak 🙏🔝❤

    Bravo cestitam 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Nikita zvala sam opet na sv Duh i rekao mi je da mi treba samo jedna uputnica A3 kariogram i da su nalazi za mjesec i pol. Da oni nemaju genetsko savjetovanje. Nek se narucim na rebro za savjetovanje.

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    perla

    Didi28

    mimicaRI

    Didi ja sam trazila po netu koje bi mogla naruciti. Citala sam i na stranici biologice Darje Wagner (koju sam vec ovdje spominjala) da znam na sto obratiti pozornost. Narucila sam od Carlsona Omega 3s od 1200mg jer ima 600mg EPA i 400mg DHA sto je navodno bitno. Coenzymq10 uzimam od 200mg na dan iako je preporuka cak 600mg, ali ne uzimam toliko s obzirom da i na pakiranju pise da se uzima jedna na dan.
    Citala sam na Rodi da cure narucuju preko Iherb- a pa sam probala. Coenzym q10 kod nas sam nasla samo od oko 60mg i to po cijeni od nekih 60-70 kn, a na I-herb pakiranje od 60 kapsula od 200mg platim oko 120-130kn. Cak je i Solgarova folna kiselina tamo puno jeftinija- pakiranje od 240 tableta je 130 kn, a kod nas 30 tableta platim 125kn. Malo sam bila skepticna u početku oko narucivanja tableta preko interneta, ali evo..jos sam ziva ☺😉
    Hvala ti punoo
    Didi28, ja kupujem Q10 u apoteci od Aktivala 120 mg po kapsuli, uzmem dnevno dvije, pakiranje od 30 komada 140 kn.Znači 280 kn mjesečno.Omegu uzimam od naturalwelta,1 dnevno.I to samo omega 3.Vidjrt ćemo uskoro ima li efekt.

    Vidjet cu u apoteci. .pa si kupim..tnx perla

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Bluebird

    Novosti… doktor kaze da je to lipa uredna beta i odma mi je zakaza termin za prvi pregled sljedeci petak 🙏🔝❤

    Odlicno za mrvicu..lijepo napreduje..cestitam i nek sve bude u najbolhem redu...

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Bluebird meni to izgleda kao sasvim uredna beta! Cestitam ti od arca i sretno dalje, urednu trudnocu. Nikita pa meni je ici van na mpo zadnja opcija iskreno. Ako ne bude uspjeha odlucila sam zadnji postupak na teret hzzo onda isprobat negdje u Zg, a ako ne bude islo ni onda, vidit negdje van. Al to je daleka buducnost koliko sad vidim. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Pa u principu dosta pretraga bi se trebalo ponavljat da bi se tvrdilo 100% da je to to. Posebno kod nekih parametara ako se moze nekim suplementima utjecat na njih. Ja nisam bas detaljno analizirala gdje bi, to cu onda kad dodje do toga odlucivati jer moze se u roku 1 godine dosta toga promjeniti. Ja sam prosla 2 prirodna i 1 stimulirani bez smrzlica. Tako da imam jos 3 postupka mozda koji put uspijemo dobiti i nesto kasnije za fet. Sve ovisi kakvu mi sad stimulaciju budu dali. Mislim da sam ja isto bila na blagoj sada. Posto meni nisu do sad vadili amh vidit cu tek sad kakav mi je i kako mogu ocekivat reagiranje na stimulacije. Mene su nakon ove pustili na pauzi 3 mj, al proci ce mi skoro 5 zapravo do postupka. 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Bluebird ma odlična beta! Baš mi je drago 😍 Oprosti, nisi mi odgovorila kako si bila zadovoljna iskustvom u Poliklinici Podobnik? Znam da nisi tamo ostvarila trudnoću, no pitam, mota mi se po glavi da odem tamo po mišljenje kod dr. Alebića.
    AAAARI pa ne mogu vjerovat da ne rade, a na webu im stoji Genetsko savjetovalište s radnim vremenom i brojem?! I jučer su mi rekli da imaju super genetičarku. I frendica koja je tam 2x bila na postupku poznaje genetičarku, isto ju je nahvalila. Svašta. Pa na savjetovanje na rebru ću doći na red nikad. Ma, nalaz će bit uredan i neću ni trebat savjetovanje 😂

    Meni je prije mjesec dana na rebru dala termin za 3 mj . Zato smo se odlucili za sv Duh. Na rebro smo isli samo mikrodelecije y krom.

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Nikitta vidim da ideš na Sv Duh, i ja ću tamo po lijekove i na uzv pa me zanima kako rade u 1.mj ako znaš? 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.