Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Mene isto zanima što piše koja sifra ako se ide na bolovanje za punkciju ili nakon transfera? Ako netko provjereno zna.. Jer mislila sam uzimati par dana GO, ali ako imamo pravo na bolovanje pogotovo što putujem u inozemstvo, mislim si zašto ne.. Ali ako će pisati sifra u vezi MPO neću, da ne moram objašnjavati na poslu i odgovarati na hrpu pitanja svakome tko si daje pravo petljati se 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Nikitta - ja ću sad vidjeti hoće li mi se endometrioza vratiti, ako se radilo o njoj..., jer sad više ne koristim kontracepciju zbog tableta za štitnjaču pa ako se (ne daj Bože) vrati onda ću pitati za taj lijek. No, meni se sad čini da mi je ovih pola tabletice dnevno previše. Nekako se loše osjećam, ne mogu to objasniti... 
    Ne mogu uopće pohvatati sve te vaše pretrage jer ništa od toga nisam radila. U svakom slučaju, nadam se da će sve biti o. k i da će vam nalazi biti odlični. 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Super hvala, budem vidjela i šta ginek kaže šta može pisati, totalno sam to otpisala jer sam mislila da mora biti MPO 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Mozes dobiti bolovanje i ako ides u inozemstvo na postiupak ili pregled. Na doznakama pise samo A0 nikad dijagnoza. Za kariogram mi je receno uputnica A3. Jedna za mene i jedna za muza. Tako su mi rekli kad sam zvala. Cak mi je i cijelu sifru izdiktirao.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Lemon koliko znam za bolovanje zbog mpo se pise sifra n97 i mozes dobiti do 14 dana. Barem tako pise u Pravilniku o duljini trajanja bolovanja. Al provjeri sa dr jer mozda ti može pisat nesto drugo umjesto te sifre. Sretno u Pragu! 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Nikita sad vidim da mi pise na papiru karigram plus savjetovanje. Uffffg opet sam zaboravila . Znaci i ja i muz moramo svaki imati dvije?

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    swift3

    Grizli

    Swift antralni folikuli su oni koje gin gleda na uzv povetkom ciklusa na oba jajnika. To su oni velicine su od 2-10mm ja mislim. U normalnim ciklusima 1 od njih u nekom momentu krene napredovat brze pa imas vodeci folikul, a kod stimulacije vecinom svi oni rastu pa dobis js iz njih. Bitno je da ih ima 8-25. Tad se ocekuje dobar rezultat. Ajmo rec to je rezerva tog ciklusa tj. Mogucnost dobivanja većeg broja js kod stimulacije.

    Grizli hvala na info!

    Super, Grizli je odgovorila. Ovaj forum je i za mene preaktivan, ne stignem sve pratit.. Sretno, lp! 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Nikitta

    AAAARINa kojem papiru? 😂
    Da, ja i muž imamo svaki po 2 uputnice. Kariotip je uputnica A3, a pregled + mišljenje je uputnica A1, baš ih imam u mobu uslikane pa sam pogledala.

    Hvala ti. Ma imam papir gdje sam pisala sve sto su mi govorili da trebamo imati za razlicite pretrage. Ali i uz to uvijek nesto zaboravim. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Grizli ne ide li nam Lemon u Belgiju, a ne Prag?

    Je Nikita imas pravo. Fulala sam. Ide u Belgiju, citala o klinikama u Pragu pa mi valjda ostalo. 😏 Kamo god isla u svakom slucaju zelim joj svu srecu i uspjeh. Ps Lemon muz nek pije puno pive gore bogata je vitaminima E, B i D, a to je super za spermice. 😁 I cokoladu. 

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Hehe hvala na savjetima Grizli, da u Belgiju idemo, drugi petak imamo prve konzultacije pa se javim kako je bilo i kad startamo.. Trebam dobiti krajem mjeseca pa se nadam da odmah krećem jer nalaze sve imamo 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.