Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • DorisOs

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Mi smo danas imali transfer i jedva cekamo 28.12. da vadimo betuu i nadamo se da ce biti velika! 😊

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    DorisOs

    Mi smo danas imali transfer i jedva cekamo 28.12. da vadimo betuu i nadamo se da ce biti velika! 😊


    Sretno 😘😍

  • DorisOs

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    AAAARI hvala 😊❤

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Doris sretno i da beta bude velika i savrsena. 

  • DorisOs

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Grizli hvala 😊
    Nikitta po preporuci dr. sad smo vratili samo 1 embrij posto nam je prvi put i mladi smo, a smrzlica imamo 4, svih 5 js nam se oplodilo.
    Pitala sam ih tamo dal da uzimam aspirin/andol nesto za cirkulaciju i rekli su mi da nema potrebe, a koliko sam citala po forumu dosta vas pije nesto i sad ne znam sta da radim strah me uzimati nesto na svoju ruku, a opet citala sam da je jako dobro poboljsati cirkulaciju

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    DorisOs sretno! 😊

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Doris super rezultat da su se svih 5 oplodili. Vracena ti je blastica? Joj bas je lijepo vidit da neko ima 5 js i sve se oplode. Mozda i bolje da su vratili 1 embrij. Najvaznije da bude pozitivna beta i uredna trudnoca. Za andol recimo moja mpo koja me vodi je bila rekla da nakon pozitivne bete ce me poslat kod hematologa pa da on odluci. Na zadnjem postupku nje nije bilo nego drugi dr i on mi je preporucio da krenem sa andolom dan prije ET. Probala sam i jedno i drugo. Niti jednom nije bila pozitivna beta al razlika mi je bila sto kad nisam pila menga mi je dosla jako oskudna i bolna iza postupka, a kad sam uzimala dosla je bas 14 dan od et i bila normalna. Opcenito sam primjetila da su mi menge manje bolne i krvarenje mi izgleda nekako normalno kad uzima andol. Kad ga ne uzimam znam imat mengu na kapalje po 7 dana, a kad uzimam obavim to u 4 dana. Meni je to jako vazno recimo jer imam ovulacije vec 10-12 dan. Svakako pitaj doktore za andol. Nazalost ti hormoni svi zgusnjavaju krv.
    Njkita bas zanimljiv podatak povezanosti antitijela i endo. 

  • Bluebird

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Bluebird ma odlična beta! Baš mi je drago 😍 Oprosti, nisi mi odgovorila kako si bila zadovoljna iskustvom u Poliklinici Podobnik? Znam da nisi tamo ostvarila trudnoću, no pitam, mota mi se po glavi da odem tamo po mišljenje kod dr. Alebića.
    AAAARI pa ne mogu vjerovat da ne rade, a na webu im stoji Genetsko savjetovalište s radnim vremenom i brojem?! I jučer su mi rekli da imaju super genetičarku. I frendica koja je tam 2x bila na postupku poznaje genetičarku, isto ju je nahvalila. Svašta. Pa na savjetovanje na rebru ću doći na red nikad. Ma, nalaz će bit uredan i neću ni trebat savjetovanje 😂

    Joj, oprosti... divan doktor, divan embriolog i super sestra.... jako pazljiv, bas bas ono sta se ocekuje od doktora u takvom postupku. Uvijek je dostupan, ako ne isti tren, javi se cim moze.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Evo jedna info mozda ce vam zatrebati sve koje cekate danima, mjesecima svoje nalaze... Ako imate e-građani nivo 3 sigurnosni mozete otvoriti svoj ljecnicki karton i vidit dio kartona svog ukljucujuci i nalaze sa KBC-a, recepte, narudzbe na preglede isl. Ja slucajno danas isla zbog posla na svoj profil i vidim da mi je nalaz koji bi trebala cekat 10 radnih dana vec na profilu unesen.
    E sad taj nalaz je AMH dosao mi je nizak 1.86 ug to je oko 13.2 pmol. Sto je nizak. I citam da zene sa niskim amh imaju manju ucestalost trudnoce i veci broj spontanih i to za 50% vise od onih kojima je zadovoljavajuc ili optimalan. 😟 Kakva su vasa iskustva sa amh? 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Grizli i ja sam to neki dan skuzila. Ali nisam vidjela nalaze van nase zupanijske bolnice. Trazila sam bas malaze iz Rebra 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.