Odjeća za bebu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    beag ja cak ni nezz di ima NKD nisam nikad kupovala.. Di ti ides di se nalazi

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    hmm, ja sam bila u garden mall-u.. a ne znam di jos ima, ali evo ovdje pise www2.nkd.com/service/filialsuche/hr/842/zagreb_162.htm 

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    nisam ni ja prije kupovala, ali evo danas sam vidjela na izlogu plakat na kojem pise  sve za bebe 19,99kn i usla u ducan  nema puno toga, rasprodano je vec, ali pokoja sitnica se moze upiknut :)

    robica se cini kvalitetna, a i ovo sto nije na snizenju nije skupo!

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Tnx Beag 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Jojo


    Sada sam bila na Kik stranici i ne smijem gledati ,evo spremna sam sutra u debeli minus otići i kupiti SVE! 

    Znaš kaj je problem s tim internetom?
    Odem i ja na stranicu, vidim:
    www.kik-textilien.hr/odjelce-za-djevojcice-130757009641.html

    i sva se raspekmezim…. 

    Trebalo mi je 5 min da se sjetim da nosim DEČKA! 

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Hahaha za curice ima tako slatkih stvari! haljinice, mašnice, trakice za kosu , cipelice…. preslatko

    ali sada sam se ja ufurala !" Danas sam kupila bodije za dečka tri veličine a kada sam vidjela čarapice bila sam gotova, pekmezim se cijeli dan… a sada jedva čekam do kika po dekice ,kombinezone, cipelice … pa u Ikeu po ostalu opremu  joj joj uhvatilo me je! biti će pravi maneken kada ga mama obuče

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Mi u subotu idemo u šoping i već vidim kak me budu svi vukli van iz dućana :D

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    I ja ću sutra u neki šoping, minus na kartici je na horizontu!
    S obzirom na moj volumenski porast u zadnjih dva tri tjedna bilo bi dobro da se odgegam štogod još kupiti još dok se gegam kao čovjek , možda onu slatku dekicu i odjelce za zimu

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Meni trebaju benkice,ste vidjele gdje

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    benkice/majcice? ima ih u baby centru, mislim da su ok o 35-40kn…, a vidjela sam i u kauflandu, cini mi po 20ak kn….

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.