Odjeća za bebu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ninika11 vec sam ti rekla sve! Vidjet ces sama sto ce ti bit prakticno i sto ce malom biti udobno, a to ne mozes ni znati ako ne probate ;-). Prema tome samo naprijed!

    Mi se usminkavamo sad kad smo vec “veliki”! Dok je bio beba najprakticnije su mi bile one gegice, tutice, kako ih vec sve zovu ljudi. Nis nigdje ne bjezi, ne moram popravljat majicu, povlaciti hlace i sl. A malo kasnije su nam trenirke bile zakon! Zato sad ima trapki vise nego ja :-) cak sam mu i jedne crvene kupila :-D

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Slazem se sa ProudMomy i ja sam tako oblacila svog malca. Ipak su to beb i treba im biti udobno a ne da su usminkane jer im to ama bas nista ne znaci
    I ja sam svog pocela usminkavat nakon 1. godine, al kad je krenuo u vrtic opet je u trenirkama.
    Sad mi hlace samo stoje u ormaru Nemamo ih kuda nositi jer uvijek gledam da je njemu udobno a ne da ga nekaj zulja ili da je sputan. A ima tako lijepih stvari….

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ja se drage moje samo oslanjam na bodije…zasad… dobila sam puno lijepih stvarcica…haljinice i sluicno…al dok bu mi tak mala oblacit cu joj samo bodi i dolje hlacice…tako da kad ju netko prime nema odmah gola leda…nadam se da je to ok… ??

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    Tina0208


    ja se drage moje samo oslanjam na bodije…zasad… dobila sam puno lijepih stvarcica…haljinice i sluicno…al dok bu mi tak mala oblacit cu joj samo bodi i dolje hlacice…tako da kad ju netko prime nema odmah gola leda…nadam se da je to ok… ??

    Meni je to super kombinacija. Tak i ja planiram 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    e da… a ako ce bit hladnije jos se po svemu da stavit neka majcica i opet dijete nije golo po ledima… joj jedva cekam da ju obucem u ljubicasto….

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Tina0208


    ja se drage moje samo oslanjam na bodije…zasad… dobila sam puno lijepih stvarcica…haljinice i sluicno…al dok bu mi tak mala oblacit cu joj samo bodi i dolje hlacice…tako da kad ju netko prime nema odmah gola leda…nadam se da je to ok… ??

    Ma to ti je najprakticnije, nista nigdje ne bjezi i ne povlaci se ni prema gore ni prema dolje. Meni je tak bilo najzgodnije. Tak da super!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    eh super…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    shopping u lidlu obavljen  zaista treba otici rano, jutros oko 8:15 ja i jos 10  mama skupile se oko kosara s odjecom za bebe haha presmijesno stvarno, ali isplati se. do podneva ce se rasprodat. kupila sam 3 paketica po dvije majice razl.vel, trenirkicu, bodice, stramplice i carapice, sve za oko 250 kn. isplatilo bi se kupiti jos toga, ali kad je sve u samo 2 uzorka pa bas nisam htjela da mi dijete bude stalno u istom hehe 

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Jeeee Beag bravoo ;D
    Ja sam zaboravila na to :(

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja se nadam da je moja mama nesto ugrabila :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.