Odjeća za bebu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    beag


    shopping u lidlu obavljen  zaista treba otici rano, jutros oko 8:15 ja i jos 10  mama skupile se oko kosara s odjecom za bebe haha presmijesno stvarno, ali isplati se. do podneva ce se rasprodat. kupila sam 3 paketica po dvije majice razl.vel, trenirkicu, bodice, stramplice i carapice, sve za oko 250 kn. isplatilo bi se kupiti jos toga, ali kad je sve u samo 2 uzorka pa bas nisam htjela da mi dijete bude stalno u istom hehe 

    potpisujem…ja sam čak otišla u Lidl na Jankomiru jer taj baš nije udarni…kupila trenirkicu, čarapice (više veličina), štramplice i jedan paketić onih majica…još navratila u Kik u king crosu i tam našla dvoje hlačice (jedne sa i jedne bez stopalica) po 26kn…joj baš sam si sad happy

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ja sam vec mislila da ne spominjete lidl pa sam komentar ostavila na drugoj temi… i ja sam svasta kupila…bas sam happy…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    joj ja ću tek sad ići možda nađem nešto…. isto ću na jankomir… držite mi fige

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    lidl rulz!  da bar cesce imaju ponudu za bebace! stvarno je sve prilicno  kvalitetno, a ultra povoljno!

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Grrr, tako mi je krivo da danas ne mogu, a nemam bas koga ni poslati… Ali moj dobri muzic je rekao da ce pripaziti sinčića kad god bude bila neka akcija u lidlu kad nam se mališa rodi, tako da ce mama moci u shopping 
    Bas mi je drago zbog vas koje ste se opremile danas u Lidlu!

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Smrc ni ja nisam bila a sad sumnjam da je ista ostalo 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    evo mene.. bila u dva lidla… i naravno malih brojeva za trenirkice više nema. našla sam dvije one jaknice plavu i smeđu broje 62/68 i 4 bodića 62(zeleni, sivi,plavi, crni) ali sam otišla još do c&a i kupila mu još kompletić jedan. m će reć da sam poludila kad vidi stanje računa hahaha

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    cure ak imate nekog po ovim mjestima oko Zgb nek vam oni odu u nabavku…konkretno znam da u Vrbovcu dosta toga ostane jer oni baš nemaju naviku ići u Lidl…a imate i info telefon pa vam mogu dat info u kojoj poslovnici je ostalo još stvarčica (mm je prošle godine zapeo za jednu biciklističku torbu pa smo tražili načine kak da dođemo do nje pa imam te info)

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    A nemam nikoga tako… a trenirkica mi je mrak

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    ninika11


    A nemam nikoga tako… a trenirkica mi je mrak

    sad mi je žao šta nisam uzela dvije pa da ti jednu proslijedim…još sam sjedila u autu ispred Lidla nakon kupovine i zovem MM i pitam ga dal da uzmem još jednu ili nam je za prvu ruku dosta jedna i tak sam odustala od povratka u dućan

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.