Njega kože - osipi, prištići, suhoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Kako je malecki, jel sve prošlo, jeste se riješili ljuskica??

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    jesmo na licu, ali sada su se pocele pojavljivati na tjemenu, najprije se samo perutalo i sad sve vise i vise i na par mjesta zute ljuskice tj.tjemenica. ima puno kosice i moram ga cijelog natopiti uljem da bi doslo do tjemena  drzim mu tak pod kapicom i onda gazicom malo istrljam i operem mustelom za tjemenicu, tako vec 4,5 dana… ali jos nije proslo :(

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Da, borba je sa time! Znam kako je, niš tufljaj s uljem, čisti, nadam se da će uskoro proći, mi imamo pet godina i još se borimo s njom.

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    cini mi se da sto ja vise perem kosu i to s mustelom da se tjeme vise peruta, iako prethodno natopim uljem.. jucer i danas nisam, samo sam mazala uljem i prala s vodom bez sampona, malo je ostala masnjikava, ali pokusat cu bez sampona par dana jer izgleda da on jos vise isusuje vlasiste…danas je vec manje perutavo.. a tjemenice trenutno nema vise po tjemenu, ali se opet pojavila malo na obrvama.. grrrrrrrrr!

    I jucer ujutro mu se opet pojavio sitni crveni osip po celu, par tockica po licu, vratu i po trbuhu.. pitam se koji je vrag sad opet 

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Ja sam ti rekla svoje mišljenje, otiđi do pedijatra da ti da kremu koja će ti odgovarati koži tvoje bebe, možeš ti trackati s bilo čime ak mu to ne odgovara, prividno ti je po svemu bolje a kad ono za par dana opet. Mi ti možemo savjetovati neznam kaj ali tvoja bebica je individua za sebe i njena koža možda je slična drugima ali nikako ista niti svi mi koristimo iste proizvode.

  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Imam jedno pitanjce drage mame, nije baš da spada pod naslov teme ali ima veze s kožom  Kad su vaše bebe počele dobivati madeže - naravno ako ih uopće imaju. I suprug i ja imamo kožu sklonu tome (čitaj prepuni smo ih) i malac već ima jednog na licu koji se pojavio sa nekih 4 mj, a sad vidim da će biti još jedan na trbuščiću - valjda baš ne bude kao mi 

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    ici cemo 5.12. kod pedi pa cu vidjeti to sa suhom kozom…. rijesili smo tjemenicu, ali kad god mu operem kosu vlasiste bude uzassno perutavo :( probala sam cak namazati nivea kremom i bude bolje, ali kad operem kosu opet isto… a ne mogu mu isprati to masno bez malo sampona… 
    citala sam da neki peru kosu bademovim uljem.. ne kuzim kak??!! kako iprati tu masnocu..kosa ostane masna

  • Avatar Petra41

    Petra41

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Mi nemamo nikakvih konkretnih problema, samo je malo na obrascicima suha koza. al je do sad nisam ni s cim mazala. pa me zanima kako sad ide ovo jako grijanje, vani hladno, s kakvim kremicama za lice da pocmem? vidila sam svasta se preporuca, nevenova mast, melem, hidratantna krema? pa ni sama nisam sigurna sta odabrat? :)

    22.07.2014. <3

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    mi smo jako suhu kozu na licu rijesili bepanthen mascu, a sad kad je ovako lijepa glatka nakon kupanja mazemo nivea soft cream kremom za cijelo tijelo i pokazala nam se ok..lagana je, nije masna, cini mi se ok… imamo i mustela hidratantnu kremu, ali mislim da mu ne odgovara pa je vise ne koristimo…  kupila sam i nivea cold kremu protiv vjetra i hladnoce, no nisam jos isprobala…

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Petra


    Mi nemamo nikakvih konkretnih problema, samo je malo na obrascicima suha koza. al je do sad nisam ni s cim mazala. pa me zanima kako sad ide ovo jako grijanje, vani hladno, s kakvim kremicama za lice da pocmem? vidila sam svasta se preporuca, nevenova mast, melem, hidratantna krema? pa ni sama nisam sigurna sta odabrat? :)

    Melem ti je za to odličan!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.