Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ako je rana trudnoca na UZV se mozda nista jos ne vidi jer je premalo, dok se u krvi vidi ako je povisena beta hcg. Mozda te zato poslao vaditi krv. No može te poslat vaditi krv zbog spolnih hormona, stitnjace, upale… Bezbroj stvari,  na uputnici ti mora pisat koja pretraga se trazi od labosa

    [tickerfactory.com]

  • Mala28

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ja sam ga pitala jel ima sta i rekao je da nemoze jos nista vidjet i da moram krv vadit

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Trudnoca se na uzv moze vidjeti od 5 tjedna. Do 7 tjedna svakako vec mora biti vidljiva, a najcesce se i srce vec cuje. Sretno

    [tickerfactory.com]

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Ejj,pomagajte..zadnja M mi je krenula 15.1 i trajala je 5 dana..prije 3 mj sam prestala koristiti kontracepcijske pilule pa su mi se ciklusi pobrkali..zadnji mi je trajao 28 dana i po toj racunici meni je ovulacija 29.1 i jucer mi je bio plodni dan a imali smo odnos s metodom prekinutog snosaja s tim da nije svrsio u mene ali smo imali odnos za odnosom..nije bilo niti minute stanke.. kolike su mogucnosti da zatrudnim? Ima li koja sa takvim ili slicnim iskustvom? Dugo smo u vezi i bili bi jj,pomagajte..zadnja M mi je krenula 15.1 i trajala je 5 dana..prije 3 mj sam prestala koristiti kontracepcijske pilule pa su mi se ciklusi pobrkali..zadnji mi je trajao 28 dana i po toj racunici meni je ovulacija 29.1 i jucer mi je bio plodni dan a imali smo odnos s metodom prekinutog snosaja s tim da nije svrsio u mene ali smo imali odnos za odnosom..nije bilo niti minute stanke.. kolike su mogucnosti da zatrudnim? Ima li koja sa takvim ili slicnim iskustvom? Dugo smo u vezi i bili bi stretni i da ostanemo trudni..ali sam bas znatizeljna sta vi mislite…hvala unaprijed 

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Matea1

    Ejj,pomagajte..zadnja M mi je krenula 15.1 i trajala je 5 dana..prije 3 mj sam prestala koristiti kontracepcijske pilule pa su mi se ciklusi pobrkali..zadnji mi je trajao 28 dana i po toj racunici meni je ovulacija 29.1 i jucer mi je bio plodni dan a imali smo odnos s metodom prekinutog snosaja s tim da nije svrsio u mene ali smo imali odnos za odnosom..nije bilo niti minute stanke.. kolike su mogucnosti da zatrudnim? Ima li koja sa takvim ili slicnim iskustvom? Dugo smo u vezi i bili bi jj,pomagajte..zadnja M mi je krenula 15.1 i trajala je 5 dana..prije 3 mj sam prestala koristiti kontracepcijske pilule pa su mi se ciklusi pobrkali..zadnji mi je trajao 28 dana i po toj racunici meni je ovulacija 29.1 i jucer mi je bio plodni dan a imali smo odnos s metodom prekinutog snosaja s tim da nije svrsio u mene ali smo imali odnos za odnosom..nije bilo niti minute stanke.. kolike su mogucnosti da zatrudnim? Ima li koja sa takvim ili slicnim iskustvom? Dugo smo u vezi i bili bi stretni i da ostanemo trudni..ali sam bas znatizeljna sta vi mislite…hvala unaprijed


    Draga. Matea, pošto vidim da ti nitko još nije odgovorio, eto ja ću. Po mom mišljenju u tvom slučaju postoji mogućnost trudnoće… A isto takve su šanse i da nisi trudna. Imala si spolni odnos, a prekinuti snošaj nije siguran način kontracepcije, pogotovo ponovljeni odnos odmah nakon prvog dok u spolovilu može, tj vjerojatno je bilo sperme od prvi put.. Na žalost nitko ti nemože dati točan odgovor… Najsigurnije ti je ko što vjerujem i sama znaš pričekati izostanak m i napraviti test.. Sretno 😀

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Ee da svega sam svijesna..pricekati 2 tjedna pa napraviti testic..ovo mi je bas pozitivni neki sok jer sam stvarno dugo koristila pilule pa nikada nisam morala razmisljati o tome.. 
    u svakom slucaju javim kakav je rezultat ispao iz toga..😂💪🤗 hvala ti na odgovoru..

  • asyety

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nova sam na forumu pa se ispricavam ako je slicno pitanje vec bilo postavljeno.
    Naime, nemam bas redovit ciklus.. varira u trajanju od 27-30 dana, nekad i vise. Medutim mogu otprilike odrediti plodne dane. Nedavno sam imala nezasticen spolni odnos, ovulacija i plodni dani su mi vec zavrsili. Odnos se dogodio tjedan dana prije ocekivane sljedece mjesecnice. Pa sam zelila za svaki slucaj provjeriti jeli ipak moguce da dode do oplodnje

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    asyety

    Nova sam na forumu pa se ispricavam ako je slicno pitanje vec bilo postavljeno.
    Naime, nemam bas redovit ciklus.. varira u trajanju od 27-30 dana, nekad i vise. Medutim mogu otprilike odrediti plodne dane. Nedavno sam imala nezasticen spolni odnos, ovulacija i plodni dani su mi vec zavrsili. Odnos se dogodio tjedan dana prije ocekivane sljedece mjesecnice. Pa sam zelila za svaki slucaj provjeriti jeli ipak moguce da dode do oplodnje


    Teško je točno i sa sigurnošću znati kad su plodni dani i ovulacija, ja sam živi primjer😂, lani na moru mm i ja bili uvjereni da idemo na ziher par dana prije plodnih, plodne i par dana poslje, sve pokrili…kasnila mi 10 dana, tj očito se iz ko zna kojeg razloga ciklus poremetio i ja dobila…da bi mjesec dana nakon zatrudnila u kakti po meni neplaniranim danima, mislila kao nebude ovaj mjesec niš, nismo u plodne dane…tako da..kupi test, mogućnost postoji…

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Eej ove mene opet..meni je dana 8dpo i tak sam si sva neka cudna..stalno povisena tenperatura do 37.3 kroz dan pa ja ujutro napravila test onaj koji pokazuje do 5 dana prije ocekivane M..i negativan,i dodem doma sa posla i pogledam u test kad vidim plus al pola..mislim znam da se netreba ocitavati test nakon 10 min ali nekako sam se ponadalaa..jedva cekam sutra ujutro sa vidim sta bude..dali je imao ko slicna iskustvaa?? 

  • raz2002

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

     Zelim ti sto di i sama zelis i sretno! 

    gclub [gclub.co.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.