Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marijetaa

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Da li je povisena temperatura u ranoj trudnoci obavezna tj da li znaci ako nemam povisenu tem.da nisam trudna

  • Marinaaaa

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Marijetaa

    Da li je povisena temperatura u ranoj trudnoci obavezna tj da li znaci ako nemam povisenu tem.da nisam trudna


    To i mene zanima, ako koja curka zna nek nam kaze😊

  • Marijetaa

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Evo i ja zelim znat :) danas bi trebala dobit jos nisam ali,nemam povisenu temperaturu.

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Marijetaa, radi se o bazalnoj temperaturi. Ona mora ostati povisena i poslije O i to je onda jedan od pokazatelja trudnoce. Da bi znala svoju bazalnu temp u svakoj fazi ciklusa, trebala bi ju mjeriti min 3mj.svako jutro, cim otvoris oci bez prethodnog micanja ili pijenja vode i sl. Npr. kad bi tvoja bazslna temp u ovulaciji bila 36,5 a sad je pred M 36,6 to bi znacilo da si vjerojatno trudna. Znaci nebi se sad s njom trebsla baviti. Ako te vise o tome zanima, google. Ako te jos sto muci pitaj naravno tu, jedna od nas ce ti pomoci.

    [lilypie.com]

  • Marijetaa

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Hvala inace sam imala 36.5 a danas 36.8

  • Marijetaa

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Samo sam u ovulaciji imala 37 tocno

  • Emma@hotmail.com

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobar dan da li je istina da zena kad je pocetak trudnoce ide iz desne dojke voda kao bistro mlijeko hvala na pomoci unaprijed

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Nafija Jasencic

    Dobar dan da li je istina da zena kad je pocetak trudnoce ide iz desne dojke voda kao bistro mlijeko hvala na pomoci unaprijed


    Hmmm nije pravilo ali se može javit iscjedak …vodenast do žut iz obje dojke..  Ako nije u pitanju trudnoća brzo na pregled dojke!

  • Avatar tommy_girl

    tommy_girl

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu
    VPozdrav curke, menga mi kasni negdje 2-3 dana i sinoc mi je bio blago smedji iscjedak, kroz jutro ga vise nije bilo, pa opet tu i tamo mi bude. Isla sam raditi test, al neznam vise dal vidim + ili ne. Neznam dal je ovako svijetla ili je nema :/ 
    Sta vi mislite :D 

    Jer gledam nekako da njje, zasto bi se uopce nazirala ://
    Jel rano da idem sutra betu vadit? 
    Hvalaaa 

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    tommy_girl

    VPozdrav curke, menga mi kasni negdje 2-3 dana i sinoc mi je bio blago smedji iscjedak, kroz jutro ga vise nije bilo, pa opet tu i tamo mi bude. Isla sam raditi test, al neznam vise dal vidim + ili ne. Neznam dal je ovako svijetla ili je nema :/
    Sta vi mislite :D
    Jer gledam nekako da njje, zasto bi se uopce nazirala ://
    Jel rano da idem sutra betu vadit?
    Hvalaaa


    Po meni pozitivan test. Si vadila betu?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.