Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    tommy_girl

    VPozdrav curke, menga mi kasni negdje 2-3 dana i sinoc mi je bio blago smedji iscjedak, kroz jutro ga vise nije bilo, pa opet tu i tamo mi bude. Isla sam raditi test, al neznam vise dal vidim + ili ne. Neznam dal je ovako svijetla ili je nema :/
    Sta vi mislite :D
    Jer gledam nekako da njje, zasto bi se uopce nazirala ://
    Jel rano da idem sutra betu vadit?
    Hvalaaa


    Cestitam, trudna si! :) nije rano, odi izvadit betu

    [lilypie.com]

  • Avatar tommy_girl

    tommy_girl

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu
    Haha! Hvalaaa ako je 🤗😍 
    Nisam vadila jos. Ici cu sutra ili u cetvrtak. Jos sam ponovila drugi test: 

    Jedino me muci sta je isto tako svijetla jedva vidljiva.
    Pa opet nisam sigurna 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    tommy_girl

    Haha! Hvalaaa ako je 🤗😍
    Nisam vadila jos. Ici cu sutra ili u cetvrtak. Jos sam ponovila drugi test:
    Jedino me muci sta je isto tako svijetla jedva vidljiva.
    Pa opet nisam sigurna 😁


    Nema slabo pozitivnog testa… i slaba crta je crta…ove tvoje su sasvim ok. Koji ti je dan ciklusa?

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Kasni 2-3 dana… napravi sutra s jutarnjim urinom bit ce tamnija. Ili idi vadit betu pa ceš vidjet.

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Skoci na temu tko planira i radi na bebi

  • Ruza

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Cao svima treba mi pomoć trebala mi stici M 28.9 al nije jutros uradila test negativan je,imala nezasticen s 17.9 dali je rano bilo za test inace imam mučnine i nema naznake da ce stici m

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Ruza, koliko ti traju ciklusi inače? jesu redoviti? I kad ti je bila ovulacija jel znaš? Može biti i da je bilo rano za test ili da je lažno negativan, koji si radila? Ako ti ne dođe za dva dana ponovi test.

    [lilypie.com]

  • Ruza

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru, zadnjih 6 meseci i duze su mi na 31 dan znaci svakog 27 uvece ili 28. 

  • Ruza

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Мislim da mi ov bila oko 20 al nisam sigurna ali po sintomima 

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Prema tome ti je O trebala biti 14.09., ali ako ti ovulacije nisu redovite i ako ti je kasnila, tj ako je bila 20. ovulacija onda je rano za test, ponovi sutra. I sretno, da ti se ispuni ono što i sama želiš :)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.