Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marijetaa

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Imam jedno pitanje ja i muz smo imali samo dva puta u istom danu nezasticeni  seks ali je bio plodni dan prije sam dobivala 15og u mjesecu ,a zadnja dva mjeseca 1og u mjesecu da li postoji mogucnost da sam trudna

  • Đesika

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Honey

    Pozdrav Đesikaja osobno nisam imala implantacijsko, ali sam imala smede krvarenje 4dana prije ocekivane M i nije bilo impl.nego valjda iscjedak pred M. Kad ti je bila O? Naravno da moze biti i impl.


    Pozdrav Honey..ovulacija mi je bila 23.9 il koji dan ranije racunam od 17.9 da mi je bilo plodno

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Marijetaa pozdrav, vec sam ti odg na temi tko planira i radi na bebi.. 
    Naravno da je moguce da si trudna, posebno ako si sigurna da je to bilo u plodnim danima! Ono, dovoljno je samo 1x! Trebas vidjeti koliko ti u prosjeku traje ciklus? Kad ti je bila ovulacija? Napravi test na dan kad ocekujes M i znat ces. Zelim ti sto di i sama zelis i sretno! 

    [lilypie.com]

  • Marijetaa

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Sutra bi trebala dobit jutros me bolio stomak ko da cu dobit ali prestalo sad  .Opet ne vjerujem da ce odma od prvog nemam nikakve ekstra simptome

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Đesika jesi primjetila ovulaciju, ili koristis trakice pa znas? Ja isto imam uredan ciklus i ovulaciju pa tocno i znam kad sam ostala trudna. Vjerojatno ti je O bila 20., pretpostavljam da ti ciklus traje 29dana, ako ste imali u to vrijeme seks, ovo moze biti i implantacijsko jer traje oko 6-12 dana od zaceca. Napravi test najranije 3 ili 4.10., ako kojim slucajem bude neg., ponovi ga za cca 5 dana ako ce ti kasniti! Sretno!!! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Marijetaa nisam ni ja imala neke simptome, a nisam ni radila nista posebno, i evo posrecilo mi se. 

    [lilypie.com]

  • Đesika

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Honey

    Đesika jesi primjetila ovulaciju, ili koristis trakice pa znas? Ja isto imam uredan ciklus i ovulaciju pa tocno i znam kad sam ostala trudna. Vjerojatno ti je O bila 20., pretpostavljam da ti ciklus traje 29dana, ako ste imali u to vrijeme seks, ovo moze biti i implantacijsko jer traje oko 6-12 dana od zaceca. Napravi test najranije 3 ili 4.10., ako kojim slucajem bude neg., ponovi ga za cca 5 dana ako ce ti kasniti! Sretno!!!


    Ne koristim trakice al osjeti ovulaciju i bas tada smo imali odnos.A nazalost vec sam prije godinu dana izgubila jednu trudnocu bila sam 7 tj.trudna prestalo kucati srce😶pricekat cu jos koji dan i napraviti test..a dal je moguce da mi ranije menzis dođe

  • Marijetaa

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Ok cure vidit cemo kroz par dana

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Zao mi je zbog izgubljene trudnoce Đesika, nadam se da ce sada biti sve u redu, samo pozitivno! Pa ako imas redovite cikluse i ako ti je O bila kad i treba, ne vjerujem da ces ranije dobit, bar ne toliko ranije. Drzim fige da vjestica ne dode i da ces za 3 dana ugledati veliki plusic!!! Inace na temi Tko planira i radi na bebi su super curke, svi se medusobno bodre i savjetuju, a tebi savjetujem da pocnes piti neke vitamine! 

    [lilypie.com]

  • Đesika

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Honey

    Zao mi je zbog izgubljene trudnoce Đesika, nadam se da ce sada biti sve u redu, samo pozitivno! Pa ako imas redovite cikluse i ako ti je O bila kad i treba, ne vjerujem da ces ranije dobit, bar ne toliko ranije. Drzim fige da vjestica ne dode i da ces za 3 dana ugledati veliki plusic!!! Inace na temi Tko planira i radi na bebi su super curke, svi se medusobno bodre i savjetuju, a tebi savjetujem da pocnes piti neke vitamine!

    Ja moram paziti ne smijem piti sve jer sam na inzulinu od pprosle trudnoce..pijem folnu od dr.sto mi je dao…a budemo vidili samo da nije nes drugo

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.