Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ruza

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala puno, ponovicu sutra ili prekosutra iskreno se nadam da ce biti pozitivan ako ne idemo dalje. Veliki pozdrav 

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Ma nema na cemu i nadam se da ce biti debeli plus! Preporucam ti da se ptikljucis curama na temi Tko sve planira i radi na bebi  

    [lilypie.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Ruža držim fige za plusić potvrde! :)))) I kako ti je honey rekla skokni na temu tko sve planira i radi na bebi…tamo smo mi trudilice :)

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Mrvica1234

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Treba pomooc, dakle zadnju menstruaciju sam imala 15.08. Do sad je nisam dobila. Bila sam kod gin. Nakon 2 i pol tjedna kasnjenja, nakon 12 dana kasnjenja sam radila test i negativan je, gin kaze da za sad ne vidi trudnocu, ali dala mi je Duphaston tablete da pijem 10 dana po 2, sutra moram popit zadnje 2 i jos nema nikakvih naznaka da bi mogla doc.. isto tako je dala uputnicu sa 11 hormona  i rekla da kad dobim menstruaciju obavim te hormone.. no mene zanima dali mozda postoji mogucnost trudnoce? Mozda mi je radila ultrazvuk pre rano pa nije nista vidjela.. ili ako je neko imao takvu situaciju svaki savjet mi dobro dode.. ☺

  • Cvijetic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav…ja sam nova!!!sad me zanima dali sam trudna ili ne?od jucer je pocelo imam grceve u doljnjem djelu trbuha i bole me leda u doljnjem djelu stalno idem na wc trebam dobit mengu sad u petak,imala sam odnose 3 dana poslje plodnih dana nezzz na cudu sam i stalno sam umorna u zadnjih dan dva

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Cesto osjetimo simptome iako nrma trudnoce, slicni su kao pms a opet kad si trudna shvatis da su zapravo razliciti no u pocetku su jako slicni i tesko je razlikovat ih. Nisi napisala kad bi trebala dobiti. Jesi sigurna da su ti bas tada bili plodni dani, da nije bila ovulacija slucajno kasnije?!  Ako ti kasni napravi test, ako nisi jos ni blizu menge mozes samo pricekat jos koji dan. Sretno 

    [tickerfactory.com]

  • Moni1408

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Dobro jutro dame moje!ovo je moj prvi post a javljam vam se sa jednim pitanjem!Naime ja i muž pokušavamo dobiti djete,sto se tiče menstruacije nikada mi nije kasnila i nikada nisam imala problema s tim..sad mi kasni 4 dana i jučer sam napravila test ali je negativan sad neznam sto da napravim da pricekam par dana pa ga opet napravim ili?hvala vam puno

  • Beba123

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Poštovani,već nekoliko dana imam pristice po bradu,što imam samo prije menstruacije…osjećam bol u grudima I križima i glavobolje 
    ….ali do mjesečnoce je još 10 dana 
    ..imam redovno odnose s partnerom i ne koristimo nikakvu vrstu zaštite…da li je moguće da sam trudna? 😒

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Po ovome sto kazes su ti tek sad prosli plodni dani i jos je puno prerano za ikakve simptome trudnoce…

  • Mala28

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Doktor mi je rekao da kao nisam trudna,pa zasto sam onda morala ic vadit krv,dali je stvarno u pitanju trudnoca ili

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.