Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Lena35

    Ama u Tuzli su lekari haos ako im stavis u dzep i gledaju te a ako ne stavis mozes umret i ti i beba zajedno bezobrazni su do bola uspjela sam doci di Njemacje nadam se da su ovdje doktori bolju pa cu uzeti test mozda vec sutra pa cu vam se javit ali me sve to vise plasi nemam snage ako vjerujes psihicki sam postala nestabilna obradujem se tom malom svijetlom plusicu i onda se razocaram😔


    A vidi, ja sam god i pol gledala negativne testove, bijele kao snijeg, znaci ni sjenu nisam mogla umisliti… I more suza sam isplakala, znaci uzas, i evo ga, ugledala pozitivan test, danas bili na pregledu, srceko kuca… Moraš se smiriti, znam da nije lako, ali moraš jer psiha cini cuda

    [lilypie.com]

  • Avatar Lena35

    Lena35

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozz drage moje samo da se javim i da kazem da sam dva testa napravila i nista a menstruacije nema vec treci dan a imam zwlju za odredjenom hranom grudi me bole i spavam preko dana  vise teestova ne mogu radit jer mi je dosta razocarenja i dosta sam nervozna i na sitnice placem dajte savjet 😔

    Lena35

  • Avatar Mimi20

    Mimi20

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim curkama🙂 ovak imam pitanje ak je koja moždaa imala naravno ako se sjeća… Dok je ba menga ako ste imale sluzi u krvi? Ja trenutno imam M i dosta sluzi… Jućer je bio prvi dan M i bila je onako dosta obilna danas je tek drugi dan i više nije toliko obilna ali sluz je i dalje prisutna…eto ako ima koja da je imala takvo šta dobro bi mi došla slična iskustva čisto da se ne brinem.🙂

    Neke stvari se isplati dočekati❤️😇
    8+4👶

  • Orci

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Pozz cure,evome nskon dugo vremrna…naime M kasni 6 dana.
    Prije 3 dana napravila sam test i bio negativan.jos ni tragu M.niti kakvim simptomima osim povremeni “neki osjecaj ” u trbuhu.inace sam bila u postupku zadnji put u sihecnju….ne znam sto da mislim…i dalje cekam,bojim se jos koji test napravit za sada…

    H

  • Orci

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Lena35

    Pozz drage moje samo da se javim i da kazem da sam dva testa napravila i nista a menstruacije nema vec treci dan a imam zwlju za odredjenom hranom grudi me bole i spavam preko dana vise teestova ne mogu radit jer mi je dosta razocarenja i dosta sam nervozna i na sitnice placem dajte savjet 😔


    Lena 35 kako je proslo,sad sam ja u slicnoj situaciji….nadam se da je kod tebe bio +

    H

  • bingic

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Pozz curke  radimo na bebi duze vrijeme    pratili smo plodne dane.. m trebam dobiti 27.4 dns 22.4 sam radila teat i bio je negativan  dali je rano jos za test…od simptoma  imam samo grcenje desnog jajnika  i nekako kao da mi se u donjem djelu trbuha stalo nesto pretace kao u prazno. Zelucu npr.. i bolove lao pted mengu…

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2050

    Prijavi adminu

    bingic

    Pozz curke radimo na bebi duze vrijeme  pratili smo plodne dane.. m trebam dobiti 27.4 dns 22.4 sam radila teat i bio je negativan dali je rano jos za test…od simptoma imam samo grcenje desnog jajnika i nekako kao da mi se u donjem djelu trbuha stalo nesto pretace kao u prazno. Zelucu npr.. i bolove lao pted mengu…


    Mislim da je rano jos, ponovi test na dan ocekivane M ili dan poslije, onda bi sve trebalo biti jasno. Drzim fige da bude +

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • bingic

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    bingic

    Pozz curke radimo na bebi duze vrijeme pratili smo plodne dane.. m trebam dobiti 27.4 dns 22.4 sam radila teat i bio je negativan dali je rano jos za test…od simptoma imam samo grcenje desnog jajnika i nekako kao da mi se u donjem djelu trbuha stalo nesto pretace kao u prazno. Zelucu npr.. i bolove lao pted mengu…

    Mislim da je rano jos, ponovi test na dan ocekivane M ili dan poslije, onda bi sve trebalo biti jasno. Drzim fige da bude +


    Heheh nadam se da ce biti +..hvala na podrsci javim svakao rezultate

  • bingic

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Pozz cure dns mi ke 24 dan ciklusa i temp mi je zadnja 4 dana 37 pa.me zanima dali je to trudnoca ili nekako bi i nebi radila teat da sw mw razocaram ponpvno

  • Ivka55

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Vecer!! Nova sam ovdje zanima me jedno pitanje… Zadnja menstruacija je bila 1.5 a plodni dani su mi poceli 11.5 i tada sam imala odnose.. Sad mene zanima imam povremeno probadanja u jajnicima i grudi me bole onako dosta, ne sad nesta pre jako.. I mjerila temperaturu bila je 37.3 do 37.5 ne znam dali je jos sve pre rano.. Dali ste vi imali vec neke rane simptome?? Da napomene menstruaciju trebam dobiti 26.5 ili 27.5 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.