Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zabrinutakata

    zabrinutakata

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Tiki ulila si i meni nadu ❤ inace 16og do 21 mi je bila zadnja menstruacija tako da sad bi tribala dobiti 9 10og ali me zabrinilo ovo malo krvarenje skroz malo nesto nije ko uobicajna menstruacija

  • vedri

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Mi inace pokusavamo godinu dana da ostanem u drugom stanju ali nista. Danas sam se sjetila da mi menstrucija nije bila uobicajena i bez ugrusaka je bila. Radila sam test u popodnevnim casovima jer nisam mogla docekati jutro. Sada ne znam odakle mi ideja da cekam srijedu ujutro kad sam ionako nestrpljiva 😂

  • Kika2401

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav , zanima me vase misljenje , jos dva tjedna prije menstruacije znala sam imat uzasne glavobolje i mucninu i to bi se ponavljalo svakih par dana , prije pocetka menstruacije sam osjetila bol u trbuhu i donjem djelu ledja takoder su me i grudi bolile ,inace nemam takve simptome prije menstruacije , samo ju dobijem ali bez ikakvih skmptoma i bolova , dan prije nego sto sam dobila menstruaciju sam imala vrtoglavicu , jucer sam dobila i imam jace bolove u donjem djwlu trbuha , ni to mi se nije prije desavalo, inace bi imala bolove ali samo jajnici nikad bas trbuh , neznam koj bi razlog trebao biti svemu ovom3 ,nisam sigurna jel trudnoca posto je menstruacija obilnija 

  • marti.martina_2401.

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    I mene zanima odgovor na ovo 

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    martinadovodja

    Pozdrav , zanima me vase misljenje , jos dva tjedna prije menstruacije znala sam imat uzasne glavobolje i mucninu i to bi se ponavljalo svakih par dana , prije pocetka menstruacije sam osjetila bol u trbuhu i donjem djelu ledja takoder su me i grudi bolile ,inace nemam takve simptome prije menstruacije , samo ju dobijem ali bez ikakvih skmptoma i bolova , dan prije nego sto sam dobila menstruaciju sam imala vrtoglavicu , jucer sam dobila i imam jace bolove u donjem djwlu trbuha , ni to mi se nije prije desavalo, inace bi imala bolove ali samo jajnici nikad bas trbuh , neznam koj bi razlog trebao biti svemu ovom3 ,nisam sigurna jel trudnoca posto je menstruacija obilnija


    Ako krvaris onda je vjerojatno menstruacija. Svi simptomi koje opisujes mogu upucivati na trudnocu i na PMS. Ako se zelis smiriti napravi test. 2 tjedna nakon ovulacije bi, ako si trudna, trebao biti ogroman plus.

    [lilypie.com]

  • Avatar zabrinutakata

    zabrinutakata

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Jutro lipe moje evo ja jucer krvarila bas ne strasno ali jesam jutros skrroz malo skoro nista a 2 dan mi je znaci menstruacija nije …kad da napravim test ako mi nenstruacija triba doc 10og da pricekam ili 

  • Kika2401

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pipin

    martinadovodja

    Pozdrav , zanima me vase misljenje , jos dva tjedna prije menstruacije znala sam imat uzasne glavobolje i mucninu i to bi se ponavljalo svakih par dana , prije pocetka menstruacije sam osjetila bol u trbuhu i donjem djelu ledja takoder su me i grudi bolile ,inace nemam takve simptome prije menstruacije , samo ju dobijem ali bez ikakvih skmptoma i bolova , dan prije nego sto sam dobila menstruaciju sam imala vrtoglavicu , jucer sam dobila i imam jace bolove u donjem djwlu trbuha , ni to mi se nije prije desavalo, inace bi imala bolove ali samo jajnici nikad bas trbuh , neznam koj bi razlog trebao biti svemu ovom3 ,nisam sigurna jel trudnoca posto je menstruacija obilnija

    Ako krvaris onda je vjerojatno menstruacija. Svi simptomi koje opisujes mogu upucivati na trudnocu i na PMS. Ako se zelis smiriti napravi test. 2 tjedna nakon ovulacije bi, ako si trudna,

    Hvala na odgovoruu , radila sam prekjzcer test ali je pokazalo negativno , inace mi traje menstruacija tjedan dana a evo treci dan mi je i jako slabo krvarim , skoro pa nista , a inace su bas obilne , s tim da i dalje imam mucnine i osjecaj da trebam povracati a nemogi 

  • Avatar Lena35

    Lena35

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozz drage moje imam redovne cikluse svakih 28 dana,i sad trebam dobit za cetiri dana mengu grudi me bas ne bole ustvari malo sasvim ali su mi bradavice tamnije i nocu ustajem i do 4 ili 5 puta na wc puno sam nervozna i po nekad mi se u toku dana prispava pa legnem.dijabeticar sam vec 24 godine i imala sam vec pet spontanih pobacaja i jednu vanmatericnu i posle vanmatericne godinu dana ponovo sam ostala trudna ali je otilo opet😪 imam osjecaj da sam u drugom stanju ali sr i plasim molim neki savjet hvala

    Lena35

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Lena35

    Pozz drage moje imam redovne cikluse svakih 28 dana,i sad trebam dobit za cetiri dana mengu grudi me bas ne bole ustvari malo sasvim ali su mi bradavice tamnije i nocu ustajem i do 4 ili 5 puta na wc puno sam nervozna i po nekad mi se u toku dana prispava pa legnem.dijabeticar sam vec 24 godine i imala sam vec pet spontanih pobacaja i jednu vanmatericnu i posle vanmatericne godinu dana ponovo sam ostala trudna ali je otilo opet😪 imam osjecaj da sam u drugom stanju ali sr i plasim molim neki savjet hvala


    Vidi, napravi test, ako je pozitivan, odi ginekologu, nekad ti povadi nalaze, prepise Progesteron itd… Jesi radila nalaze zasto dolazi do spontanih? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lena35

    Lena35

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ama u Tuzli su lekari haos ako im stavis u dzep i gledaju te a ako ne stavis mozes umret i ti i beba zajedno bezobrazni su do bola uspjela sam doci di Njemacje nadam se da su ovdje doktori bolju pa cu uzeti test mozda vec sutra pa cu vam se javit ali me sve to vise plasi nemam snage ako vjerujes psihicki sam postala nestabilna obradujem se tom malom svijetlom plusicu i onda se razocaram😔

    Lena35

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.