Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maja1102

    Maja1102

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Vesela123

    Pozdrav svima
    Ne znam da li spada u ovu temu ili ne ali molim pomoc. Prestala sam piti kontracepciju prosli mjesec i imala dva puta odnose i sad mi menzes kasni dva dana. Sto da radim jel tko imao tako nesto, postoji li sansa za trudnocom


    Sansa za trudnocom uvijek postoji, moguce je da je i zbog  kontracepcije,  ako ti menga kasni napravi test, zelim ti sto si i ti zelis 😘

    👱🏻‍♀️ 22
    👦🏻 29
    Pokušavamo 6\2020 🙏🏻
    Ne pijemo nikakve dodatke

  • Vesela123

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    MAja1102

    Vesela123

    Pozdrav svima
    Ne znam da li spada u ovu temu ili ne ali molim pomoc. Prestala sam piti kontracepciju prosli mjesec i imala dva puta odnose i sad mi menzes kasni dva dana. Sto da radim jel tko imao tako nesto, postoji li sansa za trudnocom

    Sansa za trudnocom uvijek postoji, moguce je da je i zbog kontracepcije, ako ti menga kasni napravi test, zelim ti sto si i ti zelis 😘


    Hvala javim dok vidim test pozzz

  • Avatar jenny.94

    jenny.94

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje, ja sam nova.. Odlucila sam da podijelim s vama svoj slucaj
    Prije 7 dana sam bila kod gin. Godinu dana radimo na bebi medjutim nista, pa mi je gin otkrio endometrij na lijevom jajniku vel 26mm, sve ostalo je ok. Rekao mi je da pokusam zanijeti kroz 3 mjeseca jos, ako ne uspije ponovo kontrola pa cemo vidjeti dalje. Mene je to iskreno uzdrmalo, pa ako netko ima slicno iskustvo od vas neka se javi, pomogne, podijeli svoje iskustvo ili da savjet. Google mi je oduzeo pamet :( Hvala vam unaprijed 
    🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  • anata12345

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Poštovani,nisam imala kome da se obratim osim vama jer sam u inozemstvu ostala zbog same epidemiološke situacije pa nisam mogla otići do ginekologa i posavjetovati se.Nikada nisam imala spolni odnos.Prije nekih 20 dana imala sam s dečkom “seks preko odjeće”,on je imao donje rublje a ja strample i donje rublje.Nisam primjetila da je ejakulirao mada je bio mrak pa nisam mogla ni vidjeti,iako i on sam tvrdi da nije.Medjutim strah koji imam ne da mi mira.Osim toga prstenjacio me preko donjeg roblja i strampli,na prstima nije imao ništa.Čitala sam  ranije postove na sajtu cybermed.hr na kojem ste prije nekoliko godina naveli kako spermatozoidi ne mogu prolaziti kroz odjeću,medjutim plašim se da li je moglo doći do trudnoće ukoliko je on ejakulirao u donje rublje,to pri dodiru prešlo na moje rublje u području rodnice i ako se pri pritisku prstima moglo nešto prenijeti u rodnicu? 
    Možda vam zvucim smijesno ali uplasena sam jer mi menstruacija kasni 5 dana,sto se ne desava cesto,nemam nikakvih simptoma da bij trebala dobiti,imam osjećaj da stalno moram u toalet mada moze biti da sam to zbog stalnog razmišljanja umislila.Zanima me da li je trudnoća moguća na taj način?
    Unaprijed vam se zahvaljujem.
    Pozdrav.

  • Avatar Maja1102

    Maja1102

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    anata12345

    Poštovani,nisam imala kome da se obratim osim vama jer sam u inozemstvu ostala zbog same epidemiološke situacije pa nisam mogla otići do ginekologa i posavjetovati se.Nikada nisam imala spolni odnos.Prije nekih 20 dana imala sam s dečkom “seks preko odjeće”,on je imao donje rublje a ja strample i donje rublje.Nisam primjetila da je ejakulirao mada je bio mrak pa nisam mogla ni vidjeti,iako i on sam tvrdi da nije.Medjutim strah koji imam ne da mi mira.Osim toga prstenjacio me preko donjeg roblja i strampli,na prstima nije imao ništa.Čitala sam ranije postove na sajtu cybermed.hr na kojem ste prije nekoliko godina naveli kako spermatozoidi ne mogu prolaziti kroz odjeću,medjutim plašim se da li je moglo doći do trudnoće ukoliko je on ejakulirao u donje rublje,to pri dodiru prešlo na moje rublje u području rodnice i ako se pri pritisku prstima moglo nešto prenijeti u rodnicu?
    Možda vam zvucim smijesno ali uplasena sam jer mi menstruacija kasni 5 dana,sto se ne desava cesto,nemam nikakvih simptoma da bij trebala dobiti,imam osjećaj da stalno moram u toalet mada moze biti da sam to zbog stalnog razmišljanja umislila.Zanima me da li je trudnoća moguća na taj način?
    Unaprijed vam se zahvaljujem.
    Pozdrav.


    Moje misljenje je da nisi trudna, napravi test i bit ces sigurna! 😄

    👱🏻‍♀️ 22
    👦🏻 29
    Pokušavamo 6\2020 🙏🏻
    Ne pijemo nikakve dodatke

  • Avatar Nuna5

    Nuna5

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    anata12345

    Poštovani,nisam imala kome da se obratim osim vama jer sam u inozemstvu ostala zbog same epidemiološke situacije pa nisam mogla otići do ginekologa i posavjetovati se.Nikada nisam imala spolni odnos.Prije nekih 20 dana imala sam s dečkom “seks preko odjeće”,on je imao donje rublje a ja strample i donje rublje.Nisam primjetila da je ejakulirao mada je bio mrak pa nisam mogla ni vidjeti,iako i on sam tvrdi da nije.Medjutim strah koji imam ne da mi mira.Osim toga prstenjacio me preko donjeg roblja i strampli,na prstima nije imao ništa.Čitala sam ranije postove na sajtu cybermed.hr na kojem ste prije nekoliko godina naveli kako spermatozoidi ne mogu prolaziti kroz odjeću,medjutim plašim se da li je moglo doći do trudnoće ukoliko je on ejakulirao u donje rublje,to pri dodiru prešlo na moje rublje u području rodnice i ako se pri pritisku prstima moglo nešto prenijeti u rodnicu?
    Možda vam zvucim smijesno ali uplasena sam jer mi menstruacija kasni 5 dana,sto se ne desava cesto,nemam nikakvih simptoma da bij trebala dobiti,imam osjećaj da stalno moram u toalet mada moze biti da sam to zbog stalnog razmišljanja umislila.Zanima me da li je trudnoća moguća na taj način?
    Unaprijed vam se zahvaljujem.
    Pozdrav.


    Definitivno nisi trudna 😁
    To kašnjenje ti je vjerovatno ubog uzbiđenja i sl., pa ti se sve “ poremetilo ”.

    Zagrljaj djeteta je zagrljaj svijeta 🤗.

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Vesela123

    Pozdrav svima
    Ne znam da li spada u ovu temu ili ne ali molim pomoc. Prestala sam piti kontracepciju prosli mjesec i imala dva puta odnose i sad mi menzes kasni dva dana. Sto da radim jel tko imao tako nesto, postoji li sansa za trudnocom


    Nakon sti prestanes sa kontracepcijom, meni je trebalo 3,4 ciklusa da mi se sve unormalizira

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Magdalena🌷

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pozdraaav svima, da napisem i ja svoje iskustvo. 
    Naime, imala sam menstruaciju 24.5. I trajala je koliko i inace i bila je istog intenziteta. Sljedecu menstruaciju sam trebala dobiti 22.6.ali sam 10.6.imala oskudno krvarenje koje je trajalo par dana i nastupio je odma i smeđi iscjedak. Napravila sam nekoliko testova u tom razdoblju ali su negativni e sad meni su ciklusi znali biti i po 50 dana nekada pa sam mozda rano radila testove. 30.6.sam ponovo dobila smeđi iscjedak i ubrzo počela krvariti i imala ugruske. Je li se nekoj događalo u trudnoci? Da napomenem od 10.6.me i glava boli imam povremeno mucnine, a stomak me boli i osjecam nelagodu sto nije bas kod mene slucaj ni u pmsu ni za vrijeme m.. 

  • boba111

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok curke
    6 dana nakon O idem zubaru i mjere mi temp 37.8.inace nikad nemam temp visu od 36
    4 dana prije ocekivane M uzasno mi je mucno.
    Kakve su vase prognoze?

  • melii21

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo 
    Prvi put pišem ovdje jer se nemam s kim posavjetovati pa eto mozda mi koja od vas pomogne 
    Oduvijek sam imala redovitu menstruaciju od 29 dana 
    Nikad nije kasnila i nikad nije dosla ranije.
    Ovaj put sam dobila dan ranije i bio je to samo blagi smeđi iscjedak. Tako mi inace pocinje ali ovaj put nema krvi nego samo smeđi iscjedak koji sad traje 4. Dan. 
    Zarucnik i ja inace koristimo zaštitu no ovaj mjesec smo jedanput bez i sad me malo strah da se radi o trudnoci. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.