Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ivka55

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    bingic

    Pozz cure dns mi ke 24 dan ciklusa i temp mi je zadnja 4 dana 37 pa.me zanima dali je to trudnoca ili nekako bi i nebi radila teat da sw mw razocaram ponpvno

    Draga, tvoja temperatura je odlicnw nadam se da ce i dalje ostati takva 😊😊 tvoje sve je obecavajuce 

  • Ivka55

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Ivka55

    bingic

    Pozz cure dns mi ke 24 dan ciklusa i temp mi je zadnja 4 dana 37 pa.me zanima dali je to trudnoca ili nekako bi i nebi radila teat da sw mw razocaram ponpvno
    Draga, tvoja temperatura je odlicnw nadam se da ce i dalje ostati takva 😊😊 tvoje sve je obecavajuce


    Bingic dali si radila test?? Bas mene zanima imam i ja temperaturu tako 😊😊 meni ide do 37.5

  • bingic

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Ivka55

    Ivka55

    bingic

    Pozz cure dns mi ke 24 dan ciklusa i temp mi je zadnja 4 dana 37 pa.me zanima dali je to trudnoca ili nekako bi i nebi radila teat da sw mw razocaram ponpvno
    Draga, tvoja temperatura je odlicnw nadam se da ce i dalje ostati takva 😊😊 tvoje sve je obecavajuce

    Bingic dali si radila test?? Bas mene zanima imam i ja temperaturu tako 😊😊 meni ide do 37.5


    Hejj tem i dalje 37.1 dna 3 dana prije menge ovo nez jel se vidi ili ne  [ibb.co]

  • Ivka55

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    bingic

    Ivka55

    Ivka55

    bingic

    Pozz cure dns mi ke 24 dan ciklusa i temp mi je zadnja 4 dana 37 pa.me zanima dali je to trudnoca ili nekako bi i nebi radila teat da sw mw razocaram ponpvno
    Draga, tvoja temperatura je odlicnw nadam se da ce i dalje ostati takva 😊😊 tvoje sve je obecavajuce

    Bingic dali si radila test?? Bas mene zanima imam i ja temperaturu tako 😊😊 meni ide do 37.5

    Hejj tem i dalje 37.1 dna 3 dana prije menge ovo nez jel se vidi ili ne [ibb.co]


    Nesta se vidi malo, ali nekako mi se cini da je crta dalje od kontrolne 😊 najbolje ponovi na dan ocekivane menstruacije 😊😊😊 a kakvi su ti simptomi.. 
    Meni i dalje temperatura oko 37.3 do 37.5 varira mi u danu i sto zadnje dane idem mozda 20 pita u wc a nekada sam isla jedva 3 puta, i dolje me boli kao da trebam dobiti i dalje,.. Hmm.. Drzim ti fige da bude bolje vidljiv kroz 3 dana 😊😊

  • Ivka55

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Ivka55

    bingic

    Ivka55

    Ivka55

    bingic

    Pozz cure dns mi ke 24 dan ciklusa i temp mi je zadnja 4 dana 37 pa.me zanima dali je to trudnoca ili nekako bi i nebi radila teat da sw mw razocaram ponpvno
    Draga, tvoja temperatura je odlicnw nadam se da ce i dalje ostati takva 😊😊 tvoje sve je obecavajuce

    Bingic dali si radila test?? Bas mene zanima imam i ja temperaturu tako 😊😊 meni ide do 37.5

    Hejj tem i dalje 37.1 dna 3 dana prije menge ovo nez jel se vidi ili ne [ibb.co]

    Nesta se vidi malo, ali nekako mi se cini da je crta dalje od kontrolne 😊 najbolje ponovi na dan ocekivane menstruacije 😊😊😊 a kakvi su ti simptomi..
    Meni i dalje temperatura oko 37.3 do 37.5 varira mi u danu i sto zadnje dane idem mozda 20 pita u wc a nekada sam isla jedva 3 puta, i dolje me boli kao da trebam dobiti i dalje,.. Hmm.. Drzim ti fige da bude bolje vidljiv kroz 3 dana 😊😊

    To je takav test, crtica ti se vidi jako je slaba ali ima je 😊😊 ponovi kroz dva dana i sigurno ce biti jaca crtica 😊😊😊😊

  • Ivka55

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Dali je menga stigla?? Ili ne?? 

  • Anivia

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozz cure,
    M mi je trebala doci oko 7.6.(inace nepravilni ciklusi, periodicno, par mjeseci 35 dana, par mjeseci 21dan. Zadnja 4 mjeseca se skratio na 21 dan.
    U vezi sam s deckom i ne koristimo zastitu, dogodi se da imamo odnos nekoliko puta uzastopce bez da on ode mokriti (upravo takav jedan na koji i sumnjam je bio 30.5.). Nakon toga su me pocele boljeti grudi, kompletno sve, imala sam zuckasti iscjedak, lagane grceve u stomaku od tada (i dan danas). Inace grcevi u pms mi budu samo dan prije ili 1.dan ciklusa. Jako sam umorna, imam nalete vrucine u kojima se bez razloga preznojim cijela (npr radim nesto i odjednom me preplavi val topline). 
    Psihicko stanje mi je katastrofa, nisam se dosada nikada vidjela ovako zivcanu i neuroticnu, sve i svi mi smetaju, planem na najmanju sitnicu i dramim. Nekontrolirana agresija, ljubomora, paranoje, zelim vrisnuti. Takoder decko potvrduje da ovakva nisam bila, boji se sta ce mi reci ili napraviti pa razmisljam posjetu psihologu i provjeru hormona ako ipak nisam trudna (na zadnjoj provjeri prije 3 god lagano poviseni androgeni iliti testosteron).

    Na zadnjem pregledu sam rekla ginekologici da razmisljam o bebi i je li sve u redu da mozemo poceti s time, odgovorila je da je sve odlicno, jajnici uredni i nema cisti koje sam prije znala imati. 

    Test sam uradila u cetvrtak, 11.6. i bio je negativan. 
    Od tada vise nemam zuckasti iscjedak nego mlijecni. 
    Grudi su me jutros prestale boljeti kao dosad, osjetljive su samo ako poskocim ili ih malo jace pritisnem.
    Ima li koja iskustva s periodicnom boli u grudima ili da je neka bila trudna a da su ju grudi onda prestale boljeti kao prije. Mozda je to znak da ce M uskoro. 
    Ili sam prerano napravila test?

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    S obzirom na tvoje nepravilne cikluse, jako tesko je reci. Ako je odnos bio 30.5. i tad stvarno je bila ovulacija, test bi ti sad vec trebao pokazati pozitivno (proslo je 14 dana). Rekla bi da nisi trudna, ali svakako ponovi test za koji dan jer nikad se ne zna. Sto se tice simptoma koje si navela, vecina simptoma koje si navela mogu biti simptomi pms-a i trudnoce! Najbolje se strpi pa ponovi test za koji dan.

    [lilypie.com]

  • Anivia

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pipin, radila sam test nakon 11 dana i htjela ga ponoviti, alii bila si u pravu, ipak nije trudnoca.
    Jucer sam imala vrlo stresnu situaciju i poceli su jaki bolovi pa sam odmah i dobila. 

  • Vesela123

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima
    Ne znam da li spada u ovu temu ili ne ali molim pomoc. Prestala sam piti kontracepciju prosli mjesec i imala dva puta odnose i sad mi menzes kasni dva dana. Sto da radim jel tko imao tako nesto, postoji li sansa za trudnocom

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.