Moguća trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Rekla doktorica sutra odmah kod ginekologa jer me boli kad me stisne kod pupka i pece. I da mozda ni nista al da idem

  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Da li smeta jako djetetu kad smo tuzne i sl? 

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Ejj,pomagajte..zadnja M mi je krenula 15.1 i trajala je 5 dana..prije 3 mj sam prestala koristiti kontracepcijske pilule pa su mi se ciklusi pobrkali..zadnji mi je trajao 28 dana i po toj racunici meni je ovulacija 29.1 i jucer mi je bio plodni dan a imali smo odnos s metodom prekinutog snosaja s tim da nije svrsio u mene ali smo imali odnos za odnosom..nije bilo niti minute stanke.. kolike su mogucnosti da zatrudnim? Ima li koja sa takvim ili slicnim iskustvom? Dugo smo u vezi i bili bi stretni i da ostanemo trudni..ali sam bas znatizeljna sta vi mislite..hvala unaprijed 🤗

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Aleksandra Matesic

    Rekla doktorica sutra odmah kod ginekologa jer me boli kad me stisne kod pupka i pece. I da mozda ni nista al da idem


    Ima li kakvih novosti Aleksandra??

    Be the change you wish to see in the world..


  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Ejj,pomagajte..zadnja M mi je krenula 15.1 i trajala je 5 dana..prije 3 mj sam prestala koristiti kontracepcijske pilule pa su mi se ciklusi pobrkali..zadnji mi je trajao 28 dana i po toj racunici meni je ovulacija 29.1 i jucer mi je bio plodni dan a imali smo odnos s metodom prekinutog snosaja s tim da nije svrsio u mene ali smo imali odnos za odnosom..nije bilo niti minute stanke.. kolike su mogucnosti da zatrudnim? Ima li koja sa takvim ili slicnim iskustvom? Dugo smo u vezi i bili bi stretni i da ostanemo trudni..ali sam bas znatizeljna sta vi mislite..hvala unaprijed 🤗 sori ako sam fulala temu 

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Mislim da su mogucnosti vrlo male. Jedino sto sad mozes je pricekati sljedecu menstruaciju, pratiti simptome i ako eventualno bude kasnila, napraviti test. :)

    Be the change you wish to see in the world..


  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Hvala ti na odgovoru..:) 
    Vidjeti cu kroz 2 tjedna ako mi ciklus opet bude 28 dana kao prosli..
    Sva sam zbrkana te pilule cuda rade kada ih prestanes uzimati..vise neznam kako bi racunala..

  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Trudna 5 tj sve ok

  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Jedino sam tuzna jer moj dragi nije bas iskazao srecu

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Heej evo mene opet! 
    Imali smo nezasticene odnose bas u plodnim danima i sad sam sva u tome dali postoji mogucnost trudnoce..danas mi je 3 dpo i izmjerim temperaturu jer sam se drugacije osjecala i pokaze mi 36,9..citala sam da se tenperatura povisi kada dode do oplodnje pa me zanima dali vi imate iskustva sa time? Nemogu se docekati jos tjedan dana da test napravim.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.