Moguća trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Hvala

  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Nezz dal da placem il se smijem

  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Je li normalno imati iscjedak iako ste trudni

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Aleksandra Matesic

    Je li normalno imati iscjedak iako ste trudni


    Je,bijeli,bez mirisa i to je znak da je sve u redu,beba zaštićena

  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Jako me boli sa desne strane di je jajnik. Imam strah da nije vanmatericna trudnoca. Dr tj idem na pregled kod ginekologa

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Normalno je da te grci,mene sve do 12–og tjedna kao da trebas dobit,ali ako te bas jako zovi da odes ginek.

  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Jako me boli i kad sam si takla dns full me zabolilo. Ko kad imam upalu jajnika i to samo sa desne str. I sad kad sjedim me ko pece 

  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Jucersam bila da senarucim kod gine.al tek dr tj 

  • Belma2401

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure ja imam dosta nedoumica i pitanja. Naime suprug i ja smo u proceru da dobijemo bebu. U braku smo 9 mj.i vec par mjeseci pokusavamo. Uglavnom nakom svih pretraga doktor je htio da probano sa ciljanim odnosima pa smo to i uradili. 09.01.2018 sam sebi dala ovitrelle injekciju i imali smo odnose na dan kad je doktor reko. Trebala bih dobiti 26 ili 27 i sad sam nestrpljiva jer ne smijem uraditi test zbog injecije a imala sam dosta simptoma. Od toga da su me jajnici poslije toga bolili i stomak kao grcevi..također mi se cesto spava, nocu idem piškiti jednom a do sad nisam..budim se nocu..imam bolne bradavice…imam blago mantanje( vrtoglavica)..da li je neka od vas imala slicno iskustvo postoji li mogicnost da sam trudna ili samo umisljam sebi simptome???

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Aleksandra odi na hitnu,nije norm.bol ni sta te pece barem da umiris sebe pa daj boze da nije nista i lakae ces izgurat do pregleda,a ginek.bi te a tim simptomima trebala odmah primit..moze biti,a i ne mora,pola godine prije trudnoće isto tako pa nisam bila,psiha i kad smo se odlucili jednostavno sam znala prije testa jer me zgrcilo u jajniku kao nikad u životu,gnjijezdenje

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.