Moguća trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Test jako lijepo tamni, mozes slobodno ne ocekivati mengu 

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Ajoj :D Bit će to zanimljivo iskustvo. Zvala sam danas,
    primit će me na pregled 26.1. ,a u međuvremenu su mi propisali folnu kiselinu. Počinjem piti sutra. A da ipak odem vaditi krv, ima li potrebe? Meni je sve ovo novost…

    [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Nemas potrebe za nicim nego cekat pregled,test je sasvim jasno sve rekao..čestitam i sretno

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Samo cekaj pregled, gin ce ti na pregledu napraviti uzv i kad potvrdi trudnocu dobiti ces uputnice za vadenje krvi, urin i ostalo. Sretno 

  • Rorry

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,  evo i ja sam nova na forumu. 
    Jucer sam radila test na trudnocu i dosao je pozitivan.  
    Ono sto me muci je da vec tjedan dana imam bolove u donjem dijelu trbuha.  Nocas nikako nisam mogla spavati i u jednom trenutku su bolovi odjednom prestali. I naravno da panicarim :)  je li tko imao slicnih iskustava? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    To je najnormalnije. Bol i osjećaj kao da trebaš dobiti jer se maternica širi, bit će ti tako koji tjedan. I ja sam to prošla bez brige :)

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Hvala, dakle preostaje samo čekanje :D meni su bradavice jako.bolne, ostalih simptoma nemam.

    [lilypie.com]

  • ivana23

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ja moram čekati još tj dana za pregled jedva čekam da vidim prvu slikicu ultrazvuka ipak mm i ja čekamo 2 godine 

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Nema do osjećaja kad vidiš na monitoru malo srce kako kuca :) Sretno!

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Rorry

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Ja 2 tjedna,  poludit cu do tad :D 
    @ivana23,  drzim fige da sve bude u redu!  😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.