Moguća trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Viktorija Jurilj

    Pozdrav. Nova sam ovdje i znam da vam je vec vjerojatno dosta ovakvih pitanja. Do sada nisam nikada bila trudna pa me zanima dali je ovaj test. pozitivan.crtica se jako slabo vidi ali na dva testa za redom je pokazalo tako.


    ISTO tako je meni bilo… Ta slaba druga crta ti znači RANU trudnoću… Eventualno pričekaj dan ili dva, i ponovi test… Ja sam npr kupila duplo pack ovakvog testa odmah slijedeći dan i navečer ga napravila. Crtica je bila pojačana. Odmah sam išla ginekologici da me pregleda, ali me naručila za 2 tjedna kasnije. Ipak, isprobala sam sa prvom mogračom i taj treći test za vikend (3 dana kasnije) i druga crta je bila već puno jača! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • ivana23

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Meni kasni više od tj dana i jučer sam test napravila i pokazale su se 2 jake crtice Al sam tek narucena za 2 tj Al se ipak bojim da nebi bio lažni test jer ipak mm i ja pokušavamo 2 god 

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ako je tesr pravilno izveden ne moze bit lazan!A ocitava se samo hormon trudnoce!Znacu da se crtica  pokazuje samo kad je trudnoca!!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Test nikad ne moze biti lazno pozitivan, ako se zelis smirit kupi digitalni on ce ti pokazati i koliko si tjedana trudna

  • ivana23

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu
    Radije ću čekati pregled test je napravljen u popodnevnim satima 
    Evo 2 jake crte Al ću cekat pregled za 2 tj ipak sam radila test u popodnevnim satima
    Evo 2 jake crte Al ću cekat pregled za 2 tj ipak sam radila test u popodnevnim satima
  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu
    Bog svima ovdje. Nadam se da mi možete dati svoje mišljenje, jer sam nestrpljiva i ne želim ništa govoriti naglas.
    Jutros sam uradila test, za 5 dana očekujem dobiti m…ili ipak ne?

    [lilypie.com]

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Ivana23 ovo je sigurno trudnoca i to jako lijep plus, sretno dalje 
    Plavaborovnica i kod tebe je pozitivan test samo je jos mala razina hcg, ponovi ponovo za dva dana sigurno ce biti tamnija crtica 

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Plavaborovnica Ovu mengu neces sigurno docekat!😂

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Mamika i Pixii hvala na odgovoru!
    Oooo. Nisam se nadala tom plusu… ili možda ipak jesam? Idem po još testovaaa, još jedan potvrdni pa da kažem dragom. 

    [lilypie.com]

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu
    Strpila sam se dva dana, jedva, i jutros napravila test. Još uvijek očekujem taj menzis koji treba bit za 3 dana.:D 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.