Moguća trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Muci me to jer sam imala i temp 38 i tako. Ma mozda samo panika nezz

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Aleksandra Matesic

    Jako me boli i kad sam si takla dns full me zabolilo. Ko kad imam upalu jajnika i to samo sa desne str. I sad kad sjedim me ko pece


    Nadam se da si otisla na hitnu.. moze biti i slijepo crijevo, nedaj Boze. Javi ako sto saznas.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Nisam otisla jer ne boli stslno recimo sad da i kad sam jucer pokusala napravit iskorak me bolilo jako bas desna str. I dobila proljev kas sam jela dns

  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Sutra ujutro idem na kontrolu kod doktorice i cu joj rec pa cemo vidit kaj ce rec

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Aleksandra Matesic

    Nisam otisla jer ne boli stslno recimo sad da i kad sam jucer pokusala napravit iskorak me bolilo jako bas desna str. I dobila proljev kas sam jela dns


    Nemoj riskirati, radije idi da vide šta ti je, i za bebicu nije dobro da imaš duže vrijeme temperaturu 38 i više

  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Su rrkli da je normalno 37.7 u trudnoci. Nezz. Je rekla upala uha a mene uho ne boli

  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Sada 37.5 temp.kazu da to normalno

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Aleksandra Matesic

    Sada 37.5 temp.kazu da to normalno


    Upiši u google tražilicu temperatura u trudnoći i otvori ono prvo po redu, ima korisnih stvari za pročitati

  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Pise da ni normalno duze vrijeme imat 37.5 i vise. Joj.dobro sutra gren ionako kod doktorice i cu joj rec 

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Aleksandra Matesic

    Pise da ni normalno duze vrijeme imat 37.5 i vise. Joj.dobro sutra gren ionako kod doktorice i cu joj rec


    Ako ti bude noćas 38 ili više, smiješ popiti lekadol ili lupocet, ili prirodnim putem sniziti ispod 38. Nadam se da ćeš brzo ozdraviti i imati lijepu i urednu trudnoću. Sretno😀😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.