Moguća trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kisica

    kisica

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Vidim drugu crtu, kada si trebala dobiti?

  • Malaplava112

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Poštovani,
    Zanima me Vaše mišljenje, situacija je sljedeća.
    Naime menstruaciju sam imala od 10.7 do 14.7 normalna količinski i vremenski iako odmakne jos 1,2 dana od svoga kraja.
    Plodni dani su počeli 24.7 i trajali su do 31.7, odnos sam imala 25.7 nezaštićeni bez ejakulacije u rodnicu, ejakulacija se dogodila izvan tijela i nakon toga vise nismo ponavljali odnos. 
    Nakon toga ovulacija je po kalendaru nastupila 29.7 , ciklusi mi variraju i idu do 32 dana.
    31.7 sam osjetila bol u leđima, grudima i stomaku sličnu onoj pred menstruaciju.
    U periodu od 8.8 do 10.8 imala sam mučnine ali su brzo prolazile tako da se nisam obazirala na njih…tada su me grudi opet počele boljeti kao i inače pred menstruaciju te sam menstruaciju trebala dobiti 11.8 ali dobila sam ju 12.8 jutrom znači kašnjenje skoro pa nikakvo. Menstruacija je količinski, vremenski bila kao i uvijek i nista nije bilo drukčije, trajala je 7 dana.  Grudi su me naravno prestale boljeti i ciklus je nastavio teći normalno.
    U zadnjih 7,8 dana sam ponekad počela osjećati mučnine,češće mokriti i stomak mi je nekako napuhan nekada manje nekada više uz to počele su me boljeti grudi a trenutno su mi plodni dani, točnije kraj plodnih dana ali su me boljele i tokom njih.
    Čitala sam i ne znam dali je moguća povezanost sa cistama na jajnicima i tim simptomima.
    Test na trudnoćuJoš nismo  pa želimo čuti vaše mišljenje 🙂
    Prosle godine mi jedan ciklus menstruacija kasnila 2 tjedna i imala sam zeleni iscjedak i bol u jajniku s desne strane… možda je to povezano s tim ili ne znam što Još pomisliti .

    Pozdrav 🙂

  • GagaRa

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Drage moje, dugo vas već pratim I super ste. Imam pitanje I nadam se da ce mi neko pomoci , menzis sam imala od 1.02 do 4.02. Ponovo je 14.02  pocelo krvarenje koje I sad traje ali je veoma oskudno I tamnije boje. Sinoc sam bila kod doktora on je nesto Video na uz, ne zna sta je, uradio je test na trudnocu iz urina ( bilo je oko 22h) koji je naravno bio negativan. Samo mi je rekao ako je test pozitivan da uzimam antibebi pilule ako je negativan da dodje za 2 nedelje na kontrolu. Uzas ! Živim u DE I ovde je totalno drugacije nego kod nas.Nije mi cak ni betu I krvi proverio. Imam bolove u grudima, nekako cudan pritsak u donjem delu stomaka…da li je moguca trudnoca ? Da li je neka bila u slicnoj situacija I kakav je epilog Bio? Hvala unapred 

  • GagaRa

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Simba2

    GagaRa

    Drage moje, dugo vas već pratim I super ste. Imam pitanje I nadam se da ce mi neko pomoci , menzis sam imala od 1.02 do 4.02. Ponovo je 14.02 pocelo krvarenje koje I sad traje ali je veoma oskudno I tamnije boje. Sinoc sam bila kod doktora on je nesto Video na uz, ne zna sta je, uradio je test na trudnocu iz urina ( bilo je oko 22h) koji je naravno bio negativan. Samo mi je rekao ako je test pozitivan da uzimam antibebi pilule ako je negativan da dodje za 2 nedelje na kontrolu. Uzas ! Živim u DE I ovde je totalno drugacije nego kod nas.Nije mi cak ni betu I krvi proverio. Imam bolove u grudima, nekako cudan pritsak u donjem delu stomaka…da li je moguca trudnoca ? Da li je neka bila u slicnoj situacija I kakav je epilog Bio? Hvala unapred

    hm, ti si tu nešto krivo shvatila ili krivo napisala. Čudno je to krvarenje od 14.2 do sad. pa makar bilo blago. Ne zvuči normalno. Ovulacijsko krvarenje, ako ga i netko ima, traje kratko i oskudno je. Jel ti razumiješ njemački ili? Kakvi su ti inače ciklusi? prošlih mjeseci? Jeste ciljali uopće na bebu? ili? I da jesi kojim čudom ostala trudna, i to na školsku ovulaciju od 14 dana, ti bi danas bila tek 7 dan poslje ovulacije.

    Nemacki pricam, pisem I razumem vrlo dobro. Godinama sam ovde a I udata za Nemca. Inace imam već cetvoro dece, 1 spontani I 3 biohemijske. Sve sto sam napisala je tako u Datum I trenutno se desava. Nikad do sad ni u jednoj trudnoci nisam imala bilo kakav Problem. U zadnjoj  trudnoci koju sam izgubila prosle godine u Julu, u petoj nedelje se pojavilo slicno krvarenje,isti taj doktor mi je rekao da nije nista strasno,nije mi dao nikakve lekove. Na kraju sam zavrsila u bolnici. 2 nedelje kasnije opet sl.krvarenje dok. Mi dao utrogest ,Al na zalost kasno. Sad mi je napravio totalno konfuziju 

  • GagaRa

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

    GagaRa

    Drage moje, dugo vas već pratim I super ste. Imam pitanje I nadam se da ce mi neko pomoci , menzis sam imala od 1.02 do 4.02. Ponovo je 14.02 pocelo krvarenje koje I sad traje ali je veoma oskudno I tamnije boje. Sinoc sam bila kod doktora on je nesto Video na uz, ne zna sta je, uradio je test na trudnocu iz urina ( bilo je oko 22h) koji je naravno bio negativan. Samo mi je rekao ako je test pozitivan da uzimam antibebi pilule ako je negativan da dodje za 2 nedelje na kontrolu. Uzas ! Živim u DE I ovde je totalno drugacije nego kod nas.Nije mi cak ni betu I krvi proverio. Imam bolove u grudima, nekako cudan pritsak u donjem delu stomaka…da li je moguca trudnoca ? Da li je neka bila u slicnoj situacija I kakav je epilog Bio? Hvala unapred
    Tamno krvarenje nije bas dobro, tako dugo krvarenje takodjer. Mozda da sam au radis test na trudnocu, da malo zadrzis urin smanjis tekucinu, pa cisto da provjeris. Jer ako se “nesto” vidi na UZV. napravi test neki koji je osjetljivosti 10mlU/ml pa vidi. I mozda da potrazis drugo misljenje? Znam da je drugacije, ali mislim da mozes trazizi i pregled ili misljenje drugog doktora


    Hvala na odgovoru. Znam da nije dobro ,vise lici na pojacan spoting nego na krvarenje. Najvise me zbunjuje sto je sinoc video “nesto” Al ne zna sta. Nije mi ni krv uzeli, samo taj test iz urina koji je bio negativan, a I bilo je bas kasno, 22h. Da promenim doktora je ovde veoma tesko pogotovo sad, juce sam imala Termin u 18:30 a zavrsila oko 23h. Uzas.. inace ciklusi su uredni na 22 -24 dana. Oduvek.Nemam nikakvih ginekoloskih problema, svi nalazi uredni…

  • GagaRa

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

    GagaRa

    Kejsy ❄️ ☃️

    GagaRa

    Drage moje, dugo vas već pratim I super ste. Imam pitanje I nadam se da ce mi neko pomoci , menzis sam imala od 1.02 do 4.02. Ponovo je 14.02 pocelo krvarenje koje I sad traje ali je veoma oskudno I tamnije boje. Sinoc sam bila kod doktora on je nesto Video na uz, ne zna sta je, uradio je test na trudnocu iz urina ( bilo je oko 22h) koji je naravno bio negativan. Samo mi je rekao ako je test pozitivan da uzimam antibebi pilule ako je negativan da dodje za 2 nedelje na kontrolu. Uzas ! Živim u DE I ovde je totalno drugacije nego kod nas.Nije mi cak ni betu I krvi proverio. Imam bolove u grudima, nekako cudan pritsak u donjem delu stomaka…da li je moguca trudnoca ? Da li je neka bila u slicnoj situacija I kakav je epilog Bio? Hvala unapred
    Tamno krvarenje nije bas dobro, tako dugo krvarenje takodjer. Mozda da sam au radis test na trudnocu, da malo zadrzis urin smanjis tekucinu, pa cisto da provjeris. Jer ako se “nesto” vidi na UZV. napravi test neki koji je osjetljivosti 10mlU/ml pa vidi. I mozda da potrazis drugo misljenje? Znam da je drugacije, ali mislim da mozes trazizi i pregled ili misljenje drugog doktora

    Hvala na odgovoru. Znam da nije dobro ,vise lici na pojacan spoting nego na krvarenje. Najvise me zbunjuje sto je sinoc video “nesto” Al ne zna sta. Nije mi ni krv uzeli, samo taj test iz urina koji je bio negativan, a I bilo je bas kasno, 22h. Da promenim doktora je ovde veoma tesko pogotovo sad, juce sam imala Termin u 18:30 a zavrsila oko 23h. Uzas.. inace ciklusi su uredni na 22 -24 dana. Oduvek.Nemam nikakvih ginekoloskih problema, svi nalazi uredni…
    Cek da li je tamno crveno ili smedje? Samo ti uradi test za svaki slucaj, taj kasni test koji si tamo radila, ko zna koliko je pouzdan, koliko je urin bio razrjedjen. Trebalo bi da moze da imas pravo izbora da trazis drugo misljenje bar, ali eto.. zao mi je sto je tako.


    Uradila sam danas digitalni, pokazao negativno. To “krvarenje” je bas cudno…tamno, roze, pa nema ga ceo dan, malko nesto ujutru, pa kapljica posle podne, celu noc nista… Doktor mi rece Da je ipak spontani…samo ne znam kako…a grudi me ubise od bolova, spava mi se I boli me glave, jos sam jutros I doruckovala jer sam bila gladna kao vuk a ja nikad ne doruckujem🤔🤔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.