Moguća trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Luka123

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima
    Nova sam ovdje imal bih jedno pitanje i trebam pomoć.. 
    Prošlo je 6 mj kako sam rodila nakon 3 mj pojavila mi se mjesečnica koja je do sada bila redovna. 
    Zadnja je bila 15.6.2017
    Jučer smo imali odnos pri kojem je puknuo prezervativ bojim se da ne ostanem trudna!!! 
    Moram napomenuti da ciielo vrijeme samo dojim bebu!!!!
    Hvala unaprijed

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ako dojis ne znaci da ne mozes ostati trudna!! Cekaj slijedecu menstruaciju i najbolje ces znati… 
    Moja je frendica zatrudnila 7 mjeseci nakon poroda… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    barbs

    Ako dojis ne znaci da ne mozes ostati trudna!! Cekaj slijedecu menstruaciju i najbolje ces znati…
    Moja je frendica zatrudnila 7 mjeseci nakon poroda…


    Varas se… puno njih se zeznilo s tom teorijom da ne mozes ostat trudna dok dojis.. 

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dalmatinka, gore sam napisala: ako dojis NE ZNACI da NE MOZES ostati trudna 
    Znam da puno njih to pomisli, ali eto, i sestre na tecaju su nam rekle da dojenje NIJE kontracepcija..

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    barbs

    Dalmatinka, gore sam napisala: ako dojis NE ZNACI da NE MOZES ostati trudna
    Znam da puno njih to pomisli, ali eto, i sestre na tecaju su nam rekle da dojenje NIJE kontracepcija..


    Promaklo mi to ne haha opalilo me sunce xD
    Znan dvi cure koje su se zeznile jer su se vodile tim pricama mada meni osobno tu uopce nema logike

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Naravno da nema logike!! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Luka123

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Da znam nisam ni mislila da je to kontracepcija
    Nego su definitivno neplodni dani 
    Sljedeća mjesečnica bi trebala danas sutra!! '
    A ja sam svejedno popila tabletu za dan poslije 😓😓

  • Avatar MamaTroje

    MamaTroje

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Bolje ti je da odeš po tablete za dan poslije ako stvarno, stvarno ne želiš biti trudna. Dojenje nema nikakve veze. Ja dojim oba djeteta isključivo do 6 mj i oba puta sam ostala trudna.

  • Viki91

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu
    Pozdrav. Nova sam ovdje i znam da vam je vec vjerojatno dosta ovakvih pitanja. Do sada nisam nikada bila trudna pa me zanima dali je ovaj test. pozitivan.crtica se jako slabo vidi ali na dva testa za redom je pokazalo tako. 
  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Viktorija Jurilj

    Pozdrav. Nova sam ovdje i znam da vam je vec vjerojatno dosta ovakvih pitanja. Do sada nisam nikada bila trudna pa me zanima dali je ovaj test. pozitivan.crtica se jako slabo vidi ali na dva testa za redom je pokazalo tako.


    Meni ne izgleda ka pozitivan..kad ti je ocekivana m?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.