Moguća trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    ivana23

    Cure da vam javim danas sam bila na prvom pregledu 6tj+3 srceko normalno radi malo se vidjelo ipak je još rano 😀


    Ivana23, super! Ja ću na pregledu biti 6+1, pa možda ipak ne bude prerano čuti srce.. Ali to je tek za 10 danaa…Pridruži nam se na Jesenjim bebama 2018!

    [lilypie.com]

  • Jamay

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima..nova sam i prvi put na ovakvim forumima 😊treba mi pomoc..ovako zadnja men 20.12.17 poslije toga odnos bez zastite 6.01.18 ciklus mi je inace neredovan i varira izmedju 32 i 36 cak dana..osjecam se strasno umorno al ok zna se desiti..moram na wc svako malo ali i dosta pijem tecnosti..a da razdrazljiva sam maksimalno al i to zna biti u pms..ostalo sve normalno al eto neki cudan osjecaj ipak prisutan..da li je rano za test iii kad ga mogu napraviti 😊

  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Meni kasni 6 dan. Dojke me bole natekle…nisan bas gladna imam tmp.37.5 vec duze vrijeme. Ne ide mi na povracanje i nista mi ne smrdi a boli me di je jetra i sad di je desni jajnik…ne stalno i umorna sam zglobovi me bole takoder ruke noge..sutra cu napravit test..

  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Molim misljenje! Sve jedem normalno…

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Test

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Svi su pouzdani za bilo koje doba dana

  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    E sad imam temp 38.jel moguce da ni dosla menga zbog neke upale? 

  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Sutra idem kod doktora i odmah se narucit kod ginekologa. Jer me muci ova temp.cjeli dan lezim i sve me boli. 

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Ja bi prvo po test ako ne bude pozitivan moze biti ono sta se dogada dvije do tri godine da kasni ciklus,a upale vjerojatno bi neke simptome osjecala,moze biti i ne mora ili je pad imuniteta..svašta nesto moze biti,a po test mozes proci gdje god,muller,dm,ljekarne pa bar nesto od opcija da isključis..temp.mi nije jasna da ti ne pada.testiranje

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Ili gripa

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.