Moguća trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ivana23

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala cure ipak je prva trudnoća tako da je za mene normalno da sam u strahu.  Sretno i vama 😀

  • Luna12

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Nova sam ovdje. Imala sam odnos prije tjedan dana i nakon toga osjecam čudno grčenje u donjem dijelu trbuha. Je li imao netko takve simptome? Moram spomenuti da mi slijedeca menstruacija treba biti tek za 11-12 dana.

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Nova sam i trebam Vasu pomoc..
    Ovako 26.i 28.11.2017 sam imala odnose sa deckom s tim sa smo koristili metodu prekinutog snosaja..dva tjedna nakon toga sam pocela osjetit grceve u jajnicima,imam temp.37.1-37.4,ponekad me tako zna svrbiti bradavica a i muka mi bude..moja doktoric je na GO pa sam otisla jucer na pregled u bolnicu di mi je doktor rekao da sam zdrava i da nema trudnoce..ciklusi mi traju 32 dana sta znaci da sam ja sada u 25.dani ciklusa..zanima me dali doktor moze sada vec znati dali sam trudna s tim da mi je radio uzv i prstima pregledao rodnicu? Dali da napravim test kroz par dana?? Idi da proicekam tjedan dana dok ne dode vjestica?? 

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Matea1

    Pozdrav svima! Nova sam i trebam Vasu pomoc..
    Ovako 26.i 28.11.2017 sam imala odnose sa deckom s tim sa smo koristili metodu prekinutog snosaja..dva tjedna nakon toga sam pocela osjetit grceve u jajnicima,imam temp.37.1-37.4,ponekad me tako zna svrbiti bradavica a i muka mi bude..moja doktoric je na GO pa sam otisla jucer na pregled u bolnicu di mi je doktor rekao da sam zdrava i da nema trudnoce..ciklusi mi traju 32 dana sta znaci da sam ja sada u 25.dani ciklusa..zanima me dali doktor moze sada vec znati dali sam trudna s tim da mi je radio uzv i prstima pregledao rodnicu? Dali da napravim test kroz par dana?? Idi da proicekam tjedan dana dok ne dode vjestica??


  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    26. i 28.11? I nakon toga nisi dobila mengu? Ako ti kasni napravi test… dr moze vidjeti trudnocu na uzv tek s oko 5 tjedana trudnoce (znaci 5 tjedana nakon prvog dana zadnje menge)

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Nisam jos dobila! Trebala bi doci iduci tjedan u subotu..jer su mi ciklusi sada 32 dana a zadnja mi je bila 18.12..
    Nije jos rano za test? S obzirom da su pouzdani tek nakon izostanka m? 

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Sori krivo sam napisala..26 i 28.12 ne 11!! 

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Onda ti je definitivno rano za test, rano je da bi se ista vidjelo na uzv. A i mala vjerojatnost je da si trudna jer po tome sta kazes tada su ti bili neplodni dani…

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Hvala ti! Vidit cemo kako bude iduci vikend! 
    Definitivno i da jesam nebi mi se svijet srusio..😁

  • ivana23

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Cure da vam javim danas sam bila na prvom pregledu 6tj+3 srceko normalno radi malo se vidjelo ipak je još rano 😀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.