Mamin savršen dan

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drage mame, kad biste cijeli dan mogle raditi što želite i ugađate sebi, kako bi izgledao vaš savršen dan?

    Šest odgovora koje nam ostavite od utorka, 13. svibnja do ponedjeljka 19. svibnja, nagradit ćemo pakiranjem Pampers pelena Premium care (veličina 5) ili pakiranjem Premium care (veličina 3). Uz odgovor ne zaboravite napisati koje pakiranje želite osvojiti.
    https://klokanica.24sata.hr/beba/zdravlje-i-njega/osvojite-pampers-pelene-1509 [klokanica.24sata.hr]

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Da mogu, teleportirala bih se na Bora Boru s mužem pod uvjetom da nam netko pouzdan čuva dijete da budemo bez brige.

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Odabarala bi najbolji spa centar u kojem može uživati cijela moja obitelj..da nas opuste od glave do pete

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    kukukaka


    Da mogu, teleportirala bih se na Bora Boru s mužem pod uvjetom da nam netko pouzdan čuva dijete da budemo bez brige.

    Veličina 5.

  • bimba

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naručila bih masažu koja bi trajala nekoliko sati, a nakon toga bi slijedio filmski maraton do dugo u noć…

    veličina 5

    bimba

  • Avatar mama102

    mama102

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    …hm, kad bi imala jedan dan za sebe, SAMO za sebe?…pa izgledao bi nekako ovako…probudim se, popijem kavu…spremim se…odem u šoping, na frizuru, možda i na masažu ili umjesto masaže napunim kadu vodom, pustim omiljenu glazbu i uživam…sve to vrijeme dijete čuva baka, druže se s drugom dječicom, idu na igralište i sl. znam da je moje dijete na sigurnom pa se mogu opustit…predvečer odem do svoje male mrvice, koja me dočeka s osmjehom, pusicama, zagrljajem…odemo kući, dočekamo tatu…večeramo…malo se poigramo…spremimo dijete na spavanje…i uživamo u trenutcima za sebe, hehe :))

    mama10

    [lilypie.com]

  • mamadea

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Meni je svaki dan savrsen uz moja tri angela..uzivam u svakoj minuti s njima..ima tuznih i sretnih trenutaka al uvijek slatkih… velicina 5

    Dea

  • Avatar naamahkali

    naamahkali

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    savršen dan :) savršeni i najsretniji dani su mi od trenutka kada se rodila naša mala Noemi,4.mj. Svaki dan s njom je drugačiji i nezaboravan. Stalno otkriva nešto novo…ručice..nosić…nogice..igračke…ponavlja sve za nama :)
    ali ipak od svega najviše voli, kao mama i tata biti vani i u prirodi…tamo najviše uživamo i nastojimo provoditi što više vremena na sviježem zraku i u igri

    Premium care vel3

  • postojanost

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Kada bih mogla na jedan dan ugoditi samo sebi, otišla bih na kavu od dva sata. I zapravo bi sjedila na toj kavi, a ne trčala za djetetom. I zapravo bih pričala o cipelama, Ukrajini, Dr. Ozu, žutoj štampi, filmovima i slično.
    Nakon toga bi otišla na masažu.
    I u kino! Da! Navečer u kino! :)
    Veličina 4

  • lu6cka

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Dali ste mi razmišljati, ali zapravo nisam morala dugo razmišljati:)
    savršen mi je svaki dan, od jutra kad pogledam oči svoje kćeri, popijem kavu sa svojom mamom, odem na posao i dobijem plaću na vrijeme, do povratka kući svojoj obitelji, druženju s prijateljima, do večeri kad uz molitvu i poljubac za laku noć uspavam svoju djevojčicu:) uz sve probleme, gubitke voljenih osoba… ne bih bila poštena kad bi rekla da mi za savršen dan treba nešto drugo osim onoga što imam:)
    veličina 3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.