Mamin savršen dan

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Taja3

    Taja3

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    S obzirom da imam dva mala andjela (anđelice) i treci je na putu, moj savrsen dan koji bi se trebao dogoditi u srpnju izgledao bi ovako…ujutro bi popila kavicu s mužem, izljubila i pomazila moje dvije andjelice, uzela torbu i pravac rodilište..a tamo bi mi nakon kratkog vremena rekli da sam brzo i bezbolno dobila malog pisonju. Ostatak dana naravno odmaram, ljubim malog zguzvanca i najsretnija sam na svijetu što je sve prošlo dobro i što je zdrav..nema boljeg načina da si ugodim i da sam najsretnija na svijetu…
    Premium care Vel 5

  • Avatar Leptirical

    Leptirical

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja sam tata sa i više nego punim radnim vremenom. Moj dan počinje buđenjem u 5, odlaskom na posao udaljen 80 km od kuće, radom 12 sati i dolaskom doma oko 20 navečer. Željan sam djece, igre, supruge, ali nažalost umor napravi svoje i u roku sat vremena spavam kao mrtav.
    Idealan dan u mom životu bio bi slobodan plaćen dan gdje bi ja iskusio sve ono što prolazi moja supruga kroz dan, nije problem, i kuhao bi, i spremao, ali znam i da bi uživao sa svojom djecom. Moj idealan dan bio bi onaj dan kada bi nekako čarobnim štapićem posao supruga.

    Vel 4

  • Ivanas

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    S obzirom da sam već poprilično zasićena s radnom svakodnevicom koja mi ne ostavlja gotovo nista vremena samo za sebe, moj savršen dan bio bi katapultiranje oko Zemljine orbite! Plutala bi u bestežinskom stanju bas kao i moje misli. Pravi odmor za dusu i tijelo :)

  • Ivanas

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Eh da, vidite da sam u zbrci kad sam zaboravila napisati velicinu pelena, a to bi bila 5!

  • Avatar Jela5

    Jela5

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moja deveto mjesecna beba koja nikako ne spava, budi me na sat vremena…..Jos dok je bio u stomaku nije mi davao mira…Umorna sam, bole me ledja svaki dan, od umora gubim se… sa suprugom spavamo odvojeno da bi on ima malo svog mira.
    Moj savrseni dan bi bio da se mogu naspavati…

    Jela

  • Avatar Jela5

    Jela5

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zaboravila sam napisati za pelene broj 5, hvala

    Jela

  • Gabrielle

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Za savršen dan mame jako malo treba, dovoljan je osmijeh njenih dragih beba ;)

    veličina 5

  • krixa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj savršen dan…tata se ujutro digne prvi, pripremi doručak i kavu, nahrani malenog, spremi ga i odu vani igrat se…ja spavam minimalno do 10h, probudim se kad ono na stolu kava i doručak :), savršeno. Doručkujem, popijem kavu i odem se tuširati…čak uspijem i namazati tijelo tj. umasirati kremu nakon tuširanja :)..spremim se..skoknem na masažu i pridružim se dečkima u parku..sjedim na klupici uživajući na suncu i promatrajući ih kako se igraju. Zatim se uputimo kući..zajedno napravimo na brzaka neki zdravi ručak..jedemo..spremimo malog na popodnevni spavanac, a ja isto još malo sklopim oči na kauču dok tata pospremi koliko-toliko kuhinju :).Popodne idemo u ZOO ili šetnjicu u prirodu i sl., lagano uživanje i igranje s dečkima, neprocjenjivo. Navečer..maleni večera, a onda raspalimo muziku i plešemo dok tata završava romantičnu večericu , mali je umoran i spreman za spavanac… a nas dvoje nastavljamo uživati :).  Pelene veličina 5.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Mozda bi pomislili da bi savrsen dan jedne mame bio negdje daleko od svih i svega, ali onda to ne bi bio savrsen dan. Moj savrsen dan bi bio negdje na morskoj obali, okupan suncem i proveden u gradjenu kula u pijesku s mojim deckima. Bez opterecenja kuhanjem, spremanjem,… i slicnim stvarima. Samo igranje, skakanje, kupanje i smijanje u drustvu 2 najvaznija muskarca u mom zivotu.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Savršen dan bio bi onaj u kojem bi mi se pojavili svi oni dragi ljudi koje sam ostavila u drugom gradu a fale i dan danas. Znači na okupu moj mužić, mamina ljubaf, obitelj i prijatelji uz pjesmu i druženje. Još da mi na kraju dana zazvoni telefon i obavijeste me da sam dobila posao bilo bi mi do neba ravno!!! ;) Br. 5

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.