Mamin savršen dan

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jasmina3107

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    E da… Moj savršen dan bi bio kad bih mogla odspavati jedan cijeli dan i cijelu noc u komadu… Pošto imam devetomjesecno dijete koje pokušava hodati pa moram non-stop za njom a po noci ne spava( odnosno budi se svakih sat vremena) definitivno mi treba sna jer sam iscrpljena…
    Velicina 5

  • dacaaaa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Moj savrsen dan bi poceo tako sto bi ustala naspavana, popila kavu  na miru sa muzem , zatim se obukla i krenula u soping, kod frizera , na kavu sa prijateljicama a muz bi pricuvao nasu malu Helenu. Zatim bi dosla kuci i onda bi zajedno  uzivali i igrali se sa nasom Helenom . Ako posle velikog sopinga nebi bila umorna pozvali bi prijatelje na neki rostilj i uzivali citavo vece 

  • ZENA

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Savšen dan, pa takav je svaki dan! Ujutro čim se probudim, u sebi zahvalim što sam otvorila oči i znam da me čeka još jedan i jednstven dan :). Savršen dan, idem na posao (jer ga imam), briga o djeci (koja su, također, savršena) i suprugu (naravno, savršenom)…svijet je takav kako na njega gledaš….moj je savršen dan bilo koji dan i zahvalna sam na tome :)

  • ZENA

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    veličina 5, zaboravih :)

  • Avatar sretnamama3

    sretnamama3

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    moj savršen dan bi započeo kada bi me muž sa kćerkicom probudio i svi se još malo mazili u krevetu uz smijeh naše kćerkice Anabele. on bi čuvao curicu, a ja bih otišla šetati sa frendicama na čašicu razgovora. a onda svi zajedno legnemo i zaspimo u zagrljaju. :)))
    veličina 3

    <3<3<3<3 Tomo Suza = Anabela i Emili<3<3<3<3

  • Avatar štrumfić

    štrumfić

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Moj idealan dan bio bi proveden u prirodi sa obitelji i dragim prijateljima. Opuštena atmosfera, puno smijeha, vriska klinaca, dobra klopa i lijepo vrijeme. Na moru ili negdje gdje ima puno prostora i zabave za najmlađe. Malo gitara, pjesma i opuštanje…..

    veličina br 5

  • Avatar vita2

    vita2

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    ugoditi sebi da imam poseban dan  nonononono ……..moj “savrsen dan ” mi je svaki dan ,,,niti jedan razlog niti jedna stvar mi ne može napravit još “savršeniji ”dan !!!!!!!!!!!!!!! ( jedino mozda koji paket gratis pelena)

  • Avatar vita2

    vita2

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    velicina 5 !!!!!

  • vanja_cro

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Moj savršen dan… Ljeto, cijela obitelj na čamcu. Sa sobom frižderčić pun finih narezaka, povrća i vode. Fina peciva. Nalazimo savršenu pješčanu plažu gdje nikoga nema i cijeli dan se kupamo, klopamo, sunčamo…

    - veličina 5

  • Avatar samy1802

    samy1802

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj jednostavan savršen dan je svakog dana…ujutro kad osjetim bebine udarce, udarce našega zlata, kad se probudimo s tatom…kad tata sluša svoju bebu, kad joj priča…kad kaže koliko nas voli…a pogotovo još malo kada nam dođe beba…savršen dan je kada svakog dana osobama koje voliš, pokažeš do znanja koliko ih voliš i koliko su ti potrebni…samo da si uz njih…jer ljubav i osobe koje volimo čine naš dan savršenim…:)) (veličina 2 -od 3 do 6 kg)…:)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.