Mamin savršen dan

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • makima

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    S obzirom da sam samohrana majka četveromjesečne curice i da nemam nikog svog uz sebe , svakako bi moj savršen dan bio uz moju malu smješkicu.  Nebitno gdje smo, s kim smo,  bitno da smo nas dvije skupa. Ona je najsavršeniji dio mog života, svakog dana, svakog sata,svake  minute…   svaki trenutak s njom je poseban;  svaki njen pokret, osmijeh, gugutanje, čupanje moje kose onako kako samo ona zna, jutarnja buđenja uz nju, odlazak na spavanje i puno ostalih “sitnica” za mene su najsavršeniji trenuci koji čine moj savršen dan.

    Veličina 3

  • Avatar Zarita2

    Zarita2

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Moj savršen dan,možda bi bila Najiskrenija kad bi napisala da je to daleko od svih,muža,svekrve,djece,samo moj dan na nekoj plażi ili nekom studiju za ljepotu ili na masaži,to bi bilo divno,ali poznavajući sebe to bi izgledalo ovako….gdje god od tih mjesta bila moje bi misli bile uz mog muza koji je došao umoran s posla,moju curu od 14 godina koju muče prvi ljubavni problemi ,uz moju princezu predškokca od 7 godina i uz moju predivnu ljepoticu od 8 mjeseci…dakle svaki dan proživljavam predivan i savršen dan uz njih, dan koji sa sobom nose uspone i padove. 
    Veličina 4

  • Avatar Zarita2

    Zarita2

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Zarita


    Moj savršen dan,možda bi bila Najiskrenija kad bi napisala da je to daleko od svih,muža,svekrve,djece,samo moj dan na nekoj plażi ili nekom studiju za ljepotu ili na masaži,to bi bilo divno,ali poznavajući sebe to bi izgledalo ovako….gdje god od tih mjesta bila moje bi misli bile uz mog muza koji je došao umoran s posla,moju curu od 14 godina koju muče prvi ljubavni problemi ,uz moju princezu predškokca od 7 godina i uz moju predivnu ljepoticu od 8 mjeseci…dakle svaki dan proživljavam predivan i savršen dan uz njih, dan koji sa sobom nose uspone i padove. 
    Veličina 5
  • Avatar nina25

    nina25

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Od prvog dana kada je na svijet stigla moja princeza svaki tren proveden s njom meni je savršen dan. Od trenutka kada otvori svoje malene slatke očice, meni je dan odmah ljepši, zaboravim na sve probleme, zaboravim na neprospavanu noć….Kada bi mi netko ostvario da dan bude što ljepši izgledalo bi to ovako: moja princeza, suprug i ja u prirodi, na mekanoj dekici uživamo i veselimo se svakom novom trenutku koji provodimo zajedno :)

  • Avatar nina25

    nina25

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Od prvog dana kada je na svijet stigla moja princeza svaki tren proveden s njom meni je savršen dan. Od trenutka kada otvori svoje malene slatke očice, meni je dan odmah ljepši, zaboravim na sve probleme, zaboravim na neprospavanu noć….Kada bi mi netko ostvario da dan bude što ljepši izgledalo bi to ovako: moja princeza, suprug i ja u prirodi, na mekanoj dekici uživamo i veselimo se svakom novom trenutku koji provodimo zajedno :)
    Veličina 5

  • Mama_Sonja

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Savršen dan bio bi kada bi došla dobra Vila i izglačala svu onu hrpu rublja, skuhala ručak i obavila ostale kućanske poslove. Bila bih joj zahvalna kada bi ukrala i zidni sat i ponijela ga sa sobom,pa da ja mogu odmarati u krevetu ne opterećena vremenom. Jednostavno, cijeli dan malo odmoriti i napuniti baterije.

    Happy mama puta dva <3

  • Mama_Sonja

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Pelene vel 3

    Happy mama puta dva <3

  • lovrinjogaucho

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Joj….bez svojih prijateljica ne mogu, naravno i bez svojih najdražih, a i bez bilo kakve aktivnosti. Svoj dan bi počela ranom zorom jednim rolanjem sa svojim “sportskim” prijateljicama uz malu dozu trača. Slijedila bi kavica sa muzem i malcem. Onda masaža i malo uređivanje. Pa obiteljski ručak. Pa Wellness sa prijateljicama, glasna muzika, sauna, jacuzzi, čaj. Večera sa svojim dečkima i za kraj dana dobar izlazak sa svojim damama, do zore. I da, stigla bi sve to!

  • Avatar mia123

    mia123

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    savršen dan mi je svaki kad smo ja, muž i naša beba zajedno cijeli dan doma, bez ikakvih briga i  većih obaveza, kad provedemo cijeli dan u igri i šetnji s malim, te na kraju pogledamo neki filmić i zaspemo zajedno.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Kako sam u blaženom stanju, gotovo svaki dan je savršen (znači ako nemam tegoba). Ono što bih pridodala je da bi dan bio savršeniji da se prije poroda opustim na nekoj plaži na našem Jadranu, okupam se, lagano pijuckam kavu i uživam u hrani i raznim desertima (što mi trenutno nije moguće zbog gestacijskog dijabetesa). Naravno, ništa to ne bi bilo lijepo bez pratnje moga mužića.  
    Pelene vel.3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.