Mamin savršen dan

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    I da molim veličinu 5

  • lovrinjogaucho

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    lovrinjogaucho


    Joj….bez svojih prijateljica ne mogu, naravno i bez svojih najdražih, a i bez bilo kakve aktivnosti. Svoj dan bi počela ranom zorom jednim rolanjem sa svojim "sportskim" prijateljicama uz malu dozu trača. Slijedila bi kavica sa muzem i malcem. Onda masaža i malo uređivanje. Pa obiteljski ručak. Pa Wellness sa prijateljicama, glasna muzika, sauna, jacuzzi, čaj. Večera sa svojim dečkima i za kraj dana dobar izlazak sa svojim damama, do zore. I da, stigla bi sve to!

    Za veličinu 3 igram. Hvala!

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    zaboravih..veličina br.3

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • vicki

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Za početak bih se dobro naspavala, tamo do 10 h. Lijepo doručkovala, otuširala se, spremila i otišla van. Kupila nove krpice i ukrala muža s posla. Otišla s njim na ručak, pa u šetnju, na kupanje i masažu, romantično večerala i prespavala u hotelu. 

    veličina 5

  • Peeetra

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Kada bi imala takav dan,poslala bi sve iz kuce i spava cijeli dan :) jela u krevetu,kupala se u kadi 3 sata i glasno pjevala i plesala po kuci,uf uzivala bi…

  • mone

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj savrsen dan……Voljela bih da moja draga obitelj napravi za mene iste one sitnice koje ja radim za njih svaki dan…naprave neki fini rucak,ispeku kakav fini kolac,i onda na kraju me ostave samu da uzivam u nekom dobrom filmu,kupki ili tome slicno….e masta cini svasta…

  • angellah

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Savršen dan - svi siti i zdravi i nasmijani, vani sunce. Idemo negdje u prirodu, po mogućnosti u blizini neke vode (jezero ili more). Igramo društvene igre i igre s loptom, jedemo sendviće, pričamo o budućnosti i željama za rođendan :) Kasnije skidamo čarape i hodamo po plićaku, slikamo se da zabilježimo naš super zabavan dan. 

    Pampers vel. 3

  • mirela00

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    moj savrsen dan bi zapoceo sa jutarnjom kavom na balkonu uz muziku,nakon toga doruca i odlazak u shoping,nakon toga opustajuca masza i odlazak na rucak.poslje rucka muz i ja odlazimo u kino i u setnju,navecer odlazimo u hotel gdje smo rezervirali sobu idocekje nas soba sa ruziim laticama i jacuzijem.odlazimo na veceru nakon toga kupka sa bocom sampanjca.Iza toga gledamo neki dobar film.da to je moj savrsen dan a sam opustena i ne moram misliti ocu imat za kruh,za platit rezije…nego mozak na pasui uzivaj..:)

    velicina 5

  • Marijanka

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Za savršen dan imam opasan plan.
    Buđenje neka oko 9 bude,
    Pa da na miru i djeca se probude.
    Popiti kavu na miru s mužem,
    Moj je san o kojem maštam svaki dan.
    Nakon doručka slasnog,
    Suđe klinci peru od sveg masnog.
    Za to vrijeme uživam u zagrljaju muža,
    Dok gledam kako mi nježan pogled pruža.
    Nakon toga po dogovoru s bakom,
    Djecu na čuvanje  vozimo malo.
    A tada mom odmoru i uživanju kraja nema,
    Jer moj dragi razne šeme ima.
    Malo kupanja i brčkanja, pa masažica slijedi,
    A nakon toga i sauna mi se smiješi.
    Prekrasan wellness vikend ili samo dan,
    Događaj je koji puni moje baterije baš.
    Odmor od posla i djece trebam malo ja,

    Da bi mogla biti njima super mama sad. 

    veličina 5

  • kathrina510

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Moj savršen dan?
    Nema ga, jer ne postoji savršenstvo.
    Ali dovoljna je jedna prividno savršena sitnica da bi mi cijeli dan postao “savršen”….

    A o pravom savršenstvu možemo pričati kada otkrijemo kako prijeći u područje mašte i onostranog. A do tada ću se zadovoljiti malim životnim slastima…:
    …poljubac voljene osobe (muž i djeca)…ispunjena tišina dvoje ljudi…sunce, more,kupanje…kokteli.. film…mrak, mirisne svijeće, glazba…osmijeh, sreća…misli, igranje sa djecom,  MAŠTA, SnOvi…zagrljaj….volim te…
    …a doživjeh sve to…i dovoljno mi je. sretna sam. 

    Da bude savršen bilo bi da dobijem posao, da ne budem sa ostalih preko 380 000 hrvata na burzi, da u novčaniku imam novaca da mogu podmiriti osnovne stvari, platiti režije, odvest djecu na izlet, kupit im igračke…ne treba nam puno, male stvari ionako život znače.

    Premium care (veličina 3)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.