Mamin savršen dan

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Već dugo dugo nisam imala dan za sebe, a uopće mi je i teško zamislit savršen dan bez djece… Možda nešto ovako:
    Da me starija kćer probudi sa poljupcem i kad otvorim oči, ležimo na krevetu s baldahinom na nekom tropskom otočiću. Muž sprema doručak sa mlađom curom i nema neke žurbe i cike i vike :D Cijeli dan smo bezbrižni, kupamo se, igramo se na plaži. Djevojčice učimo plivati, a kao poklon za naučeno plivanje muž curama izroni školjku :)

    Bilo bi divno provest miran i spokojan dan sa svojima u nekom okruženju bez žurbe, bez stresa… Mir, priroda i sloboda :)

    Sad sam depresivna :D

  • Avatar buba5

    buba5

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Savršen dan, 
    baš kao svaki do sad…ispunjen osmjehom, veseljem, tugom, brigama, igrom, radom…jer svaka je minuta jedinstvena kad sam uz svoje dijete i muža.
    Sve što naši dani donose je savršeno…iako se to u tom trenutku tako i ne čini sve su to trenutci savršenog života satkana od savršenih dana.
    Savršenstvo ne treba tražiti, svatko ga ima ali ga treba prepoznati….
    Sve dok sam uz svoje dijete i muža svaki dan mogu opisati savršenim…

    veličina 3

  • Nina30

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Moj savrseni dan pocinje budenjem mojih blizanaca i njihovim osmjehom kada me ugledaju.Onda pijuckanjem jutarnje kave dok njih slusam kako gugucu,uglavnom moji savrseni dani su dok su oni pokraj mene,i ja uzuvam u njihovom drustvu:)

  • Avatar Veronika Jukić

    Veronika Jukić

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Otkada sam postala majka svaki dan mi je lijep i ispunjen. svaki dan mi je uljepsan prvim jutarnjim osmjehom mog bebya…ali ima jedno mjesto u nasoj lijepoj Hrvatskoj koje zelim vidjeti a to su Plitvicka jezera…moj savrsen dan zamisljam kao odlazak na izlet na Plitvice s mojim bebacom da mozemo uzivatu u setnji prirodnim ljepotama nase zemlje!

  • Avatar JelenaBM

    JelenaBM

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Savršeni dan za mene je dan u prirodi, s mojim najmilijima, ispunjen druženjem, igrom, smjehom, ljubavlju.

  • marina289

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Nisam bila svjesna do prije mjesec dana da su svi moji dani s bebom i muzem bili savrseni. Svako nocno budjenje, svako bolno izbijanje zubica, svako neuspjelo uspavljivanje bilo je savrseno. Sada sam toga itekako svjesna. Kad su nam djeca zdrava sve je s njima savrseno. Bas svaki dan. Ma kakav on bio!

  • Avatar Maki

    Maki

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Nakon puno godina, patnje i tuge napokon sam uspijela ostati trudna i sada već dva i pol mjeseca ja i moj dragi uživamo u savršene trenutke s svojim sinom.
    Sve mi je savršeno, kako god bio taj dan nama je to nešto najljepše na svijetu.
    Ali baš ako bi morala izdvojiti onda znam da će mi savršen dan biti 27.9. kada bude naše vjenjčanje a plod naše ljubavi će biti s nama i nositi prstenje (iako još do tada neće prohodati) on će nam biti svjedok naše velike ljubavi prema njemu.
    Sigorno će to biti naš obiteljski savršeni dan a nakon toga će se sreća samo nastaviti .

    Veličina 4

  • Nina30

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Nina


    Moj savrseni dan pocinje budenjem mojih blizanaca i njihovim osmjehom kada me ugledaju.Onda pijuckanjem jutarnje kave dok njih slusam kako gugucu,uglavnom moji savrseni dani su dok su oni pokraj mene,i ja uzuvam u njihovom drustvu:)

    Zaboravih napisat veličina5:)

  • Sanja9

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Savrsen dan, biti ce kad rodim nasu curicu i kad ce prvi put udahnuti zrak svojim plucima i zaplakati iz svega glasa i kad je dobijemo u zagrljaj. Savrsen dan ce biti kada prvi put vidimo njen osmijeh. Savrsen dan kada dodjemo doma iz bolnice. Savrsen dan kada odemo po prvi puta s njom u setnju. Savrsen dan kada prvi puta odemo s njom u nosiljki na Sljeme. Nas troje cemo biti obitelj, ima li ista savrsenije od takvog zivota! Pozdrav od sretne trudnice

  • DAMIRA

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Petomjesečna bebica me budi u 6 ujutro. Nenaspavana, ali sretna budim se s osmijehom jer moje dijete svaki novi dan učini posebnim. Kad bebicu nahranim pjevam onu poznatu" Ništa mi neće ovaj dan pokvarit, nikakvi crnjaci ni ružne stvari(vapsuvarivari, vapsuvarivari :))
    Savršeni dan za mene je onaj u kojm znam da su moji bližnji zdravi, veseli i zadovoljni.
    Moja osobna sreća je zadovoljstvo mojih najdražih jer ja sam samo jedna nesavršena mama i žena!
    veličina 3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.