Mamin savršen dan

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AnnaMaria

    AnnaMaria

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    savrsen dan je kada je lijepo vrijeme da mozemo po cijele dane biti ani i igrati se u prirodi i a zivotinjama koje imamo! 

  • Avatar AnnaMaria

    AnnaMaria

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    AnnaMaria


    savrsen dan je kada je lijepo vrijeme da mozemo po cijele dane biti vani i igrati se u prirodi i a zivotinjama koje imamo! 
  • masheena

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Savršen dan bio bi na plaži sa mojom obitelji… uz sunce i hlad… uz kave i koktele… uz roštilj i kašice… uz dobru glazbu i smijeh mog anđela… sve pod uvjetom naravno da nas netko drugi “služi” a mi samo da uživamo :)
    Veličina 5.

  • Avatar kisica

    kisica

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Savršen dan bio bi onaj gdje bi ja cijeli dan mogla biti samo mama. Nasmijana mama koja uživa u igri sa svojim petogodišnjakom, građenju dvoraca i kula, ljuljanju, smijanju, zagrljajima, čitanju priča, gledanja crtanih filmova, te mama koja uživa u tromjesečnoj bebici i dugim obiteljskim šetnjama.
    Bio bi to dan kada bi doma sve bilo gotovo, ručak, veš, oprano suđe, pospremljena kuća i kada bi mogli zajedno leći u krevet i uživati jedni u drugima.

    Broj 3.

  • anchy24

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Otisla bi na masazu gdje bih sigurno mastala kako sam na Maldivima, gdje me voda zapljuskuje dok se suncam na obali sa muzem a dijete se igra kraj nas. Kako ispijamo koktele na plazi a radnici nas hlade sa palminim liscem. A onda kada bi masaza bila gotova i ja prestala mastat o Maldivima otisla bih sigurno u jedan veliki soping gdje bih otisla u skoro svaki ducan i samo govorila hocu ovo, hocu ono. Nakon toga otisla bih sigurno na frizuru, pedikuru i manikuru. A kad bi to sve zavrsilo otisla bih doma gdje me muz ocekuje sa finom vecerom i romanticnom atmosferom sa upaljenim svijecama i laticama ruza obasipanim po podu. A dijete? Dijete vec spava, nahranjeno, okupano, sretno i zadovoljno. Ali bez obzira na mastanje kakav bi mi dan bio savrsen, mogu rec da je moj svaki dan savrsen (makar nisam na Maldivima, nemam masaze svaki dan, ne idem na manikure i pedikure, i ne idem u soping) dok vidim svoje sunce zadovoljno, zdravo i sretno sto me vidi, dok vidi da je voljeno a muz? Muz isto tak, dok vidim da je sretan sto nas ima, bez obzira sto radi 8 sati dnevno, ali dok dode doma sretan i nasmijan jer zna da ce ostatak dana provest s nama. Jer mi smo obitelj a kad imamo jedni druge i kad se volimo to je ono sto cini taj dan savrsen. Biti skupa. Biti obitelj bez obzira gdje jesmo!
    Velicina 5

  • Barby7

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moj savršen dan započinje trenutkom od kada sam rodila svoje prvo dijete… Neopisivo. Zatim je došao i moj drugi anđeo i predivno nam je.. Nerazdvojni smo.. Moj savršen dan je kada smo zdravi i kada smo zajedno, kada se smijemo i kada znam da moja djeca uživaju i da su sretna. Tada sam i ja ispunjena i osjećam se savršenom, ništa mi više ne treba -savršena  mama koja ne traži puno, samo neka smo skupa i neka smo zdravi. Drugo će doći već samo po sebi.

  • Avatar nives2

    nives2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ugodila bih si tako što bi moj dan počinjao oko 11 h kada se svi naspavamo i trajao bi 35 sati. Moj muž bi bio cijeli dan posvećen nama. vodio bi nas na kolače i u šoping bez brige o novcima. ručak ne bih morala kuhati jer bi nas i na ručak izveo. navečer kada okupamo i uspavamo bebu, ne bih morala prati hrpu suđa i imala bih vremena za obrijati noge i nalakirati nokte :)

    Molim veličinu 3

  • Kate7

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hm, savršen dan….Meni je svaki dan savršen…Imam muža koji me cijeni i poštuje i dva prekrasna sina…svi smo živi i zdravi i to je jedino bitno…Mnogo toga nije onako kako bismo htjeli i kako bi trebalo biti, no najvažnije je da smo na okupu, da se volimo…Svaki dan zahvaljujemo Bogu što imamo jedni druge!Nešto što bih poželjela za sebe da mi uljepša dan i učini ga savršenim, ne bi me usrećilo toliko kao što me usreće i daju mi smisao životu su moja dva anđela! :)))

    Kate

  • Kate7

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Kate


    Hm, savršen dan….Meni je svaki dan savršen…Imam muža koji me cijeni i poštuje i dva prekrasna sina…svi smo živi i zdravi i to je jedino bitno…Mnogo toga nije onako kako bismo htjeli i kako bi trebalo biti, no najvažnije je da smo na okupu, da se volimo…Svaki dan zahvaljujemo Bogu što imamo jedni druge!Nešto što bih poželjela za sebe da mi uljepša dan i učini ga savršenim, ne bi me usrećilo toliko kao što me usreće i daju mi smisao životu su moja dva anđela! :)))

    Veličina 3

    Kate

  • dada6

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Uz moja tri leptirića nema savršenijeg i ispunjenijeg dana!!!Ali kada je tema takva kakva je,moj savršen dan…buđenje uz miris fine kavice,ispijanje na nekoj verandi s pogledom na more,zatim fini doručak kojeg je pripremio moj suprug!Jutarnji kupanac na predivnoj pješćanoj plaži,dok još nema žive duše,izležavanje na plaži uz jednu dobru knjigu…može i koja kratka šetnjica borovom šumom.Odlazak na ručak u neki restorančić,popodnevno izležavanje,druženje sa prijateljima,šetnja gradom,tu i tamo svratiti u koju trgovinu radi gušta!Nakon svega toga odlazak na večeru sa suprugom u neki restoran sa živom muzikom,da malo zaplešemo i posvetimo se jedan drugome!!!veličina pelena br 5

    dada

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.