Mamin savršen dan

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dadls

    dadls

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Savršen dan? 
    Priuštila bi napokon nešto sebi:
    spa, frizura, nokti, kavica u miru, spavanje do mile volje..sve što u jednom danu
    makar skoro nikad nisam iskusila zadnjih par godina ni pojedinačno.
    Veličina 4.

  • Avatar NikolinaMama

    NikolinaMama

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Rano jutro, pola šest, nema vremena za gubljenje
    Ustajem se i odlazim pod tuš, gel za tuširanje kokosovog mirisa podsjeća na sunce i more.
    Kuham kavu, sjedam za računalo i pregledam sve info portale na našem jeziku (ok, priznajem da sam ovisna).
    Sedam je sati, tihim korakom ulazim u spavaću sobu i budim dva  muškarca koja mi znače svijet.
    Jedan ustaje bez problema i prihvaća se bočice s kakaom, drugi me moli još pet minuta. Pristajem.
    Nakon zajedničkog doručka, spremamo se na put i krećemo premo moru. Jako volim putovati, više nego stići na odredište, rekla bih.
    Blizu je more. Veliko, mirisno i modro. Moje dijete vidi ga prvi put. I oduševljen je. Ne pokazujem koliko me to dirnulo.
    Ulaskom u vodu shvaćam da doborovoljno neće izaći nikada. Ali, ljubičice, vrijeme je ručka i svi smo gladni, a more će te čekati kad se vratiš.
    Izobilje hrane, finog vina i mirisa palmi mami na odmor. Inače ne dijelimo postelju, ali sad se svo troje bacimo na krevet i momentalno zaspemo.
    Kako smo i obećali, more nas i dalje čeka. Cika, vriska i smijeh našeg djeteta-meni ne treba mnogo više od toga da budem sretna.
    Večer je. Umorni smo, ali i prezadovoljni nakon ispunjenog dana. Lagana večera i spavanac za mišonju, nešto teža večera i intimni trenutci za nas dvoje.

    Očekujem da se ovaj dan dogodi negdje u ljeto(četvorka)

  • maricka11

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Kako bi izgledao moj savršeni dan? U jutro bi nas probudio mili glasić naše predivne djevojčice. Toliko dugo željena djevojčica naš je centar svijeta, i dan ne bi bio savršen da svaki trenutak nije proveden s njom. Nakon zajedničkog doručka, otišli bi na vožnju biciklima u prirodu, daleko od gradske buke i gužve. Gledajući nju kako uživa u igri, zaboravili bi na sve brige i probleme. Cijeli sunčani dan proveli bi vani, na pikniku i vožnji. I kad bi navečer moje zlato zaspalo, zahvalila bi Bogu na malom anđelu koji mi svaki dan čini savršenim.

  • maricka11

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Veličina 5

  • melany28

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Otkako sam rodila blizance 2 dečka meni je svaki dan savršen jer do tada nisam znala kako je to lijepi osjećaj biti mama.Iako umorna i iscrpljena svakog dana uvijek nađem snage da se igram s njima i da odemo u šetnju jer kad bi to vrijeme posvetila samo sebi propustila bi ono najljepše što se može dogoditi dok me nema zato uživam u svakome danu s njima i zaista mi ništa više nije tako važno ni bitno :)
    (veličina 5)

  • Avatar tripleL

    tripleL

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Hm,lagala bih kad bi rekla da mi savršeni dan ne bi bio negdje u osami egzotične plaže u društvu super zgodnog lika koji bi  mi ispunjavao svaku želju i željicu ,ali i na kraju svakog recimo “običnog” dana ja kažem ovo mi je bio savršen dan jer kad me moje cure (10g i 7g) zagrle i kažu “mama , volim te” ,a isto tako i moja najmanja maza od 8mj kada mi se uhvati za kosu i privuče se k meni u zagrljaj i bez riječi mi njene oči govore da me voli,taj sjaj u njihovim očima i osmjeh na licu  sve govori pa onda  i najlošiji dan postaje jednostavno savršen i ne bih ga mijenjala za ništa na ovom svijetu jer imam neprocijenjivo blago,moje tri princeze!!!
     veličina 5

  • Jana23

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Sunčano jutro u dvorištu, kava na stolu, djeca se igraju (komada 3:), masaža i frizer, ručak sa suprugom (djeca kod bake), popodnevni odmor, večera sa društvom i odlazak u kino, povratak kući i djeca već spremna za spavanje i čekaju priču i pusu za laku noć…………………..

    veličina 5

  • Avatar marija10

    marija10

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Moj savršen dan bio bi sa mojom djecom(uskoro 3) i mužem negdje daleko od svih poznatih da se odmorimo sa svojim anđelima jer nas je puna kuća i jedva čekamo da budemo sami,da se preselimo.To nam je jedina želja i nadam se da će se ubrzo ispuniti!

  • ZvjezdicaZg

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Moj savršen dan započinje sunčanim jutrom, poljubcem supruga i mojih malih anđela. Prve riječi su “Dobro jutro mama!”, a ne “Mama, popišao sam se u krevet!” :) Ljeto je, mi smo zajedno na moru, uživamo u kupanju na pješčanoj plaži bez gužve. Suprug najstarijeg sina uči plivati, srednji skakuće oko njih s rukavčekima za plivanje, a ja ležim u hladu s najmlađim i pijuckam kavicu. Savršen dan završava na terasi, zalaskom sunca, a djeca već odavno spavaju i ne bude se do jutra :)

  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Mislim da ću sad tek znati i cijeniti mamin savršen dan jer krećem na posao :( No moj savršen dan bio bi i bit će u prirodi zajedno s mojom familijom kraj rijeke Drave gdje se čuje samo dječji smijeh i žubor vode.Tu se može bar nakratko pobjeći od problema i briga i u potpunosti se posvetiti sebi i svojoj obitelji:)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.