Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    Riri kako si ti? 

    2.10.2024. ➕
    4.10. Beta 152
    6.10. Beta 321
    18.10. pregled 🤞

  • greta10

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Jasamja i sama imam smedjarenje pa znam koji je to strah kad vidis al vjerojatno je to od rastezanja maternice ili taj hematom. Drzim fige da je sve u redu i da ces za par sati cuti najljepsi zvuk na svijetu.
    Riri kakve su vijesti ujutro? Jel stigla nova beta🤞

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    greta10

    Jasamja i sama imam smedjarenje pa znam koji je to strah kad vidis al vjerojatno je to od rastezanja maternice ili taj hematom. Drzim fige da je sve u redu i da ces za par sati cuti najljepsi zvuk na svijetu.
    Riri kakve su vijesti ujutro? Jel stigla nova beta🤞

    Hvala ti na riječima utjehe, stvarno se nadam da je tako ❤️ Kako je tebi? Priješ neke tablete? Toliko je informacija ovdje, da ne mogu više zapamtiti ko ima kakvu dijagnozu 🙄

    2.10.2024. ➕
    4.10. Beta 152
    6.10. Beta 321
    18.10. pregled 🤞

  • Avatar Riri🤰🏽

    Riri🤰🏽

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Mene su upravo kiretirali 

    28 👩🏽‍❤️‍👨🏽 32
    5/24 pokušavamo
    9/24 biokemijska
    10/24 biokemijska

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    Riri🤰🏽

    Mene su upravo kiretirali

    😔😔 Dakle ipak nije bilo drugog rješenja. Žao mi je, želim ti brzi oporavak. Drži se ❤️🙏

    2.10.2024. ➕
    4.10. Beta 152
    6.10. Beta 321
    18.10. pregled 🤞

  • greta10

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Riri🤰🏽

    Mene su upravo kiretirali


    Zao mi je Riri

  • greta10

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    jasamja

    greta10

    Jasamja i sama imam smedjarenje pa znam koji je to strah kad vidis al vjerojatno je to od rastezanja maternice ili taj hematom. Drzim fige da je sve u redu i da ces za par sati cuti najljepsi zvuk na svijetu.
    Riri kakve su vijesti ujutro? Jel stigla nova beta🤞
    Hvala ti na riječima utjehe, stvarno se nadam da je tako ❤️ Kako je tebi? Priješ neke tablete? Toliko je informacija ovdje, da ne mogu više zapamtiti ko ima kakvu dijagnozu 🙄


    Duphaston 3x1 do oregleda pa cemo vidjet za dalje. I u prvoj trudnoci sam imala smedjarenja i pravi jedan izljev i trajalo je do sigurno 9 tjedana pa se nadam da je i sada tako. Onda se njje vidio uzrok krvarenja🤷‍♀️

  • Martha31

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Riri🤰🏽

    Mene su upravo kiretirali

    Jako mi je žao, drži se ♥️

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligoasthenospermia
    Pokušavamo od 12/21

  • moonchild

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Riri🤰🏽

    Mene su upravo kiretirali

    Joj Riri, baš mi je žao, drži se! ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.