Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Riri🤰🏽

    Riri🤰🏽

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Martha- Ja ti drzim fige da uspijete, posto si do sada imala taj polip moguce da ovo bude vas ciklus.. ja sam CB trakice koristila 2 puta u zivotu i oba puta ostala trudna, evo mozda da probate s tim ovaj ciklus, nemas sto izgubiti 🙏🏻 molit cu se za sve nas ovdje da konacno uspijemo 🙏🏻❤️Ostat cu svakako s vama ovdje pratiti i bodriti vas, nama sada mora proci najmanje 3 ciklusa od kiretaze da mozemo opet probati, ali zbog straha mislim da cu produljiti na 6mj da sve dobro zacijeli, i planiram jos napraviti pretrage dodatne da vidimo ako jos sto treba popraviti.

    28 👩🏽‍❤️‍👨🏽 32
    5/24 pokušavamo
    9/24 biokemijska
    10/24 missed Ab., kiretaža💔😔

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 662

    Prijavi adminu

    Riri🤰🏽

    greta10

    Riri kako si? Ako zelis i mozes napisati, kad ces bit bolje, sto su rekli sto se dogodilo? Di je bio zametak i zasto su se dr odmah odlucili na kiretazu?
    Hej cure evo me kuci danas sam izašla, nisu nista puno rekli, u nalazima pise: AB. Spontaneus incompletus , Beta je danas pala na 16, u pon. jos jednom idem na kontrolu pa cu ponovno vaditi betu da vidimo jel skroz pala… stanice nisu pronađene tako da jos uvijek ne znamo tocno, ali ako skroz padne Beta, to znaci da je plod bio u maternici a ne negdje dalje. Iskreno mislim da su požurili si kiretažom, ali su se jako uplašili da je vanmaternicna u pitanju. Moja Beta u cet. je bila 41,5 a u petak 42 i tu su rekli da predlažu kiretazu.
    Ja sam sada onako trenutno bas lose… ovih nekoliko mjeseci cu se probati fokusirati na neke druge stvari a onda kroz 6mj cemo ponovno pokušati, mozda cak bez trakica i svega da ne forsiram opet… Ono sto su jos rekli da je moguce da se plod u oba puta probao zaljepiti ali se mozda ljepio na polip i onda propadne T.
    Sve u svemu evo sad je tako kako je ne zelim vise razmisljati dal mozda nisam trebala pristati na kiretazu tako brzo, ali bili su dosta pritisak na mene stavili uplasila sam se bas jako za tu vanmaternicu, a prvi put sam se s svim tim susrela. Nadam se samo da cemo uspjeti ostati T nakon svega ovoga, da ta kiretaza nece utjecati lose na plodnost Itd… i nadam se da je na kraju dana mozda sve s nekim razlogom 😔❤️‍🩹
    Cure puno vam hvala na svim potporama i svemu 🙏🏻
    Citala sam vas povremeno Al nisam imala snage pisati, vidim da su neke cure dobile M, a da je kod drugih manje vise sve dobro… zelim vam da svima sve prođe uspješno, da nam stignu bebiceee lijepe, zdrave i pametne, i vjerujem da ce se svima dogoditi onda kada je vrijeme, na ostalo nazalost ne mozemo utjecati sve je Bozija volja 🙏🏻

    Šaljem ti ljubav o zagrljaj. Radi nešto što te veseli i u čemu se osjećaš dobro 🙏 sve će doć na svoje, prije ili poslije. Bit će sve uredu, vjerujem u to. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.