Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Riri🤰🏽

    greta10

    Riri jel krenulo? Znas kaj, ak nije ipak ti idi vadit betu da znas na cemu si🤗
    Hej draga pa ti kao da me osjetis… ja sam upravo dosla na hitnu cekam da me prime, od jucer samo smeđe izlazi nema krvi, jutros napravim test opet jaka crta ali samo na clear blue, sad sam odlucila da dodem pa nek me pogledaju kako bilo da bilo

    Ovo je slično kao što sam i ja imala prije 15 dana. Nadam se da će bit sve uredu. Javi nam se 🤞❤️

    2.10.2024. ➕
    4.10. Beta 152
    6.10. Beta 321
    18.10. pregled 🤞

  • eni233

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Ririii navijamo za tebe da bude sve ok 🙏🙏🫀🫀🫀

    👩34
    Pokušavamo od 08/2022
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni 👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram
    IUI 6/2024 Vinogradska, ovitrelle❌

  • Avatar Riri🤰🏽

    Riri🤰🏽

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    jasamja

    Riri🤰🏽

    greta10

    Riri jel krenulo? Znas kaj, ak nije ipak ti idi vadit betu da znas na cemu si🤗
    Hej draga pa ti kao da me osjetis… ja sam upravo dosla na hitnu cekam da me prime, od jucer samo smeđe izlazi nema krvi, jutros napravim test opet jaka crta ali samo na clear blue, sad sam odlucila da dodem pa nek me pogledaju kako bilo da bilo
    Ovo je slično kao što sam i ja imala prije 15 dana. Nadam se da će bit sve uredu. Javi nam se 🤞❤️

    Ja se iskreno nadam, samo sto mene i boli dolje kao menga i onako kako da kazem gusta smeđa sluz izlazi ( oprostite na opisima), jos gore ja sam jucer od bolova popila brufen držala topli termofor, oplakala sve… ovo je tako gore dolje sve, toliko sam se puta oprostila i opet iskoči neka nada… kaze moj MM kod nas i tako nikad nista nije normalno 😅🥲 ali evo ja sad da vam stavim crtiće s testa od jucer svjetleee kao i prosli put kad sam procurila, i sad kak sam se probudila nista na ulošku kazem ajde da napravim test samo da vidim jel Beta skroz pala kad ono šok opet plusss i to dobar plus stavim vam slike sad

    28 👩🏽‍❤️‍👨🏽 32
    5/24 pokušavamo
    9/24 biokemijska
    10/24 biokemijska

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Riri🤰🏽

    jasamja

    Riri🤰🏽

    greta10

    Riri jel krenulo? Znas kaj, ak nije ipak ti idi vadit betu da znas na cemu si🤗
    Hej draga pa ti kao da me osjetis… ja sam upravo dosla na hitnu cekam da me prime, od jucer samo smeđe izlazi nema krvi, jutros napravim test opet jaka crta ali samo na clear blue, sad sam odlucila da dodem pa nek me pogledaju kako bilo da bilo
    Ovo je slično kao što sam i ja imala prije 15 dana. Nadam se da će bit sve uredu. Javi nam se 🤞❤️
    Ja se iskreno nadam, samo sto mene i boli dolje kao menga i onako kako da kazem gusta smeđa sluz izlazi ( oprostite na opisima), jos gore ja sam jucer od bolova popila brufen držala topli termofor, oplakala sve… ovo je tako gore dolje sve, toliko sam se puta oprostila i opet iskoči neka nada… kaze moj MM kod nas i tako nikad nista nije normalno 😅🥲 ali evo ja sad da vam stavim crtiće s testa od jucer svjetleee kao i prosli put kad sam procurila, i sad kak sam se probudila nista na ulošku kazem ajde da napravim test samo da vidim jel Beta skroz pala kad ono šok opet plusss i to dobar plus stavim vam slike sad

    Po tvojoj procjeni koji tjedan trudnoće bi mogla bit?
    To su tako mala bića a opet tako snažna i kad mi mislimo da je kraj oni ipak odluče da nije 😉
    Iskreno se nadam najboljem ishodu i navijam za vas 😘🤞🤞🤞

    2.10.2024. ➕
    4.10. Beta 152
    6.10. Beta 321
    18.10. pregled 🤞

  • Avatar Riri🤰🏽

    Riri🤰🏽

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/t3qM9XPhttps://ibb.co/rmwb6JLOvi svjetliji su od jucer kad sam mislila da je skroz gotovo, i ovaj jaci jedini CB je od danas… iskreno ne znam kako bih računala meni se sve pomjerilo od prošlog puta za nekih 7 dana, redovno prema aplikaciji mi je trebala M doci 9.10 ali posto sam ja tek 28-og imala pozitivnu LH trakicu sto je kao kasnija ovulacija tako sam kuzila da se onda i M pomjerila.. ja mislim da je oko 4 tjedna sada

    28 👩🏽‍❤️‍👨🏽 32
    5/24 pokušavamo
    9/24 biokemijska
    10/24 biokemijska

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Riri🤰🏽

    https://ibb.co/t3qM9XPhttps://ibb.co/rmwb6JLOvi svjetliji su od jucer kad sam mislila da je skroz gotovo, i ovaj jaci jedini CB je od danas… iskreno ne znam kako bih računala meni se sve pomjerilo od prošlog puta za nekih 7 dana, redovno prema aplikaciji mi je trebala M doci 9.10 ali posto sam ja tek 28-og imala pozitivnu LH trakicu sto je kao kasnija ovulacija tako sam kuzila da se onda i M pomjerila.. ja mislim da je oko 4 tjedna sada

    Wow koji plus danas 😍
    Toliko sam i ja prošli petak bila trudna na pregledu i trudnoća je potvrđena, nadam se da će i tebi biti tako 🤞 jesu ti već vadili betu? 

    2.10.2024. ➕
    4.10. Beta 152
    6.10. Beta 321
    18.10. pregled 🤞

  • Avatar Riri🤰🏽

    Riri🤰🏽

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    jasamja

    Riri🤰🏽

    https://ibb.co/t3qM9XPhttps://ibb.co/rmwb6JLOvi svjetliji su od jucer kad sam mislila da je skroz gotovo, i ovaj jaci jedini CB je od danas… iskreno ne znam kako bih računala meni se sve pomjerilo od prošlog puta za nekih 7 dana, redovno prema aplikaciji mi je trebala M doci 9.10 ali posto sam ja tek 28-og imala pozitivnu LH trakicu sto je kao kasnija ovulacija tako sam kuzila da se onda i M pomjerila.. ja mislim da je oko 4 tjedna sada
    Wow koji plus danas 😍
    Toliko sam i ja prošli petak bila trudna na pregledu i trudnoća je potvrđena, nadam se da će i tebi biti tako 🤞 jesu ti već vadili betu?

    Jos me nisu uopce primili, cekam ultrazvuk a ima jako puno ženica ovdje… joj cure hvala vam puno na ovoj cijeloj podršci 🙏🏻 bas ste divne ❤️❤️❤️

    28 👩🏽‍❤️‍👨🏽 32
    5/24 pokušavamo
    9/24 biokemijska
    10/24 biokemijska

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Nek ti brzo prođe vrijeme i sretno 😘

    2.10.2024. ➕
    4.10. Beta 152
    6.10. Beta 321
    18.10. pregled 🤞

  • moonchild

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Riri, sretnooo 🤞🤞 drži se! ❤️

  • Martha31

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Riri sretnooo 🙏♥️

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligoasthenospermia
    Pokušavamo od 12/21

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.