Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • moonchild

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Bok cure! Kak ste danas? Jučer nisam stigla pisati.
    Riri, cijelo popodne sam mislila na tebe 🙏🤞 vidim sad kaj si napisala... nemoj gubiti nadu, ostani s nama, mislim da je ovo dobra zajednica jer smo svi prošli ili prolazimo isto. Doći će i naše vrijeme! 🥰
    Martha31, ako smijem pitati koje vitamine muž uzima da i ja svoga počnem šopati 🤣🤣🤣 sutra imamo termin za spermiogram, napokoooon 🤞 jel znate koliko se dugo čekaju nalazi? Pretpostavljam da se to brzo analizira, jel...

  • eni233

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Ja sam dobro , Al sam zaradila upalu mjehura 😨😭 neznam kako ni šta.. tako da ovaj ciklus od mene ništa ✌️🤦🏼‍♀️
    .
    .
    Što se tiče nalaza , mi smo išli privatno i isti dan su nam bili gotovi nalazi . Termin nam je bio u jutranjim satima .

    👩34
    Pokušavamo od 08/2022
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni 👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram
    IUI 6/2024 Vinogradska, ovitrelle❌

  • moonchild

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Ajoooj, brzo se oporavi! Taj mjehur je tak dosadan nekad 🙈

  • Martha31

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    moonchild

    Bok cure! Kak ste danas? Jučer nisam stigla pisati.
    Riri,cijelo popodne sam mislila na tebe 🙏🤞 vidim sad kaj si napisala… nemoj gubiti nadu, ostani s nama, mislim da je ovo dobra zajednica jer smo svi prošli ili prolazimo isto. Doći će i naše vrijeme! 🥰
    Martha31, ako smijem pitati koje vitamine muž uzima da i ja svoga počnem šopati 🤣🤣🤣 sutra imamo termin za spermiogram, napokoooon 🤞 jel znate koliko se dugo čekaju nalazi? Pretpostavljam da se to brzo analizira, jel…

    I on i ja pijemo Catafertyl.. za muske je najbolje da u vitaminima ima cinka i selena jer to doprinosi sto boljoj spermatogenezi. 
    Sto se tice spermiograma prvi puta je muz radio u petrovoj ali morao je uzorak nositi od kuce pa je tu proslo i dosta vremenski dok je dosao do Zg-a jer smo mi skoro sat vremena udaljeni od zagreba. Tako da taj je bio bas jako los. Ali nalaz je bio gotov taj isti dan u podne. Nakon dva mjeseca je isao ponoviti privatno u ivf polikliniku i nakon par sati je bio gotov nalaz isto. Tako da mislim da je nebitno privatno ili u neku bolnicu mislim da je nalaz gotov taj dan.

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligoasthenospermia
    Pokušavamo od 12/21

  • DeLuLu

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bok cure , pratim vas vec duze vrijeme i navijam za svaku od vas   
    Naime pokusavamo vec 8 mj ostvarit trudnocu 
    Danas mi je 8DPO i prilikom provjeravanja cerviksa ( radim to svaki dan ) 
    Uocila sam rozo/smjedu sluz.. 
    Jucer sam osjetila malo grceve u predjelu maternice / jajnika .. 
    Jutros sam radika test neg. jel moguce da je ovo implantacijsko krvarenje ? ili ce jednostavno tetka doc 7 dana ranije 🙄🙄🙄

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2938

    Prijavi adminu

    DeLuLu

    Bok cure , pratim vas vec duze vrijeme i navijam za svaku od vas
    Naime pokusavamo vec 8 mj ostvarit trudnocu
    Danas mi je 8DPO i prilikom provjeravanja cerviksa ( radim to svaki dan )
    Uocila sam rozo/smjedu sluz..
    Jucer sam osjetila malo grceve u predjelu maternice / jajnika ..
    Jutros sam radika test neg. jel moguce da je ovo implantacijsko krvarenje ? ili ce jednostavno tetka doc 7 dana ranije 🙄🙄🙄

    A da nije mozda da si ogrebala s nokticwm il nesto u to doba smo dole osjwtljivi ....ja u obje trudnoce nisam imala impl...vec kao zuckasto tj smeckasto na gacama...svakako sretno

    Sin J.💙21.11.2022
    30.5.2024 Braco P.💙

  • DeLuLu

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

     Maree nisam , pazim bas na to .. 
    godine prakse 😂 
    Zna mi se desit to tipa dan-dva prije menst 
    al bas 7-8 prije nije nikad 

  • greta10

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    DeLuLu

    Maree nisam , pazim bas na to ..
    godine prakse 😂
    Zna mi se desit to tipa dan-dva prije menst
    al bas 7-8 prije nije nikad

    Najbolje sutra/preksutra test. 8 dpo je fakat rano za plus j drzim fige da je implantacija.
    Riri strasno mi je zao, jel krenula bas menga?

  • Avatar Riri🤰🏽

    Riri🤰🏽

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    greta10

    DeLuLu

    Maree nisam , pazim bas na to ..
    godine prakse 😂
    Zna mi se desit to tipa dan-dva prije menst
    al bas 7-8 prije nije nikad
    Najbolje sutra/preksutra test. 8 dpo je fakat rano za plus j drzim fige da je implantacija.
    Riristrasno mi je zao, jel krenula bas menga?

    Hej nikako da konacno krene ona prava M, ali današnji Testovi su puno svjetli tako da je to sigurno to…
    Cure ako mozda znate sto bih od nalaza najprije trebala napraviti, moram poduzeti sve to je moguce da mi se ovo vise ne dogada 😭 

    28 👩🏽‍❤️‍👨🏽 32
    5/24 pokušavamo
    9/24 biokemijska
    10/24 biokemijska

  • greta10

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Riri🤰🏽

    greta10

    DeLuLu

    Maree nisam , pazim bas na to ..
    godine prakse 😂
    Zna mi se desit to tipa dan-dva prije menst
    al bas 7-8 prije nije nikad
    Najbolje sutra/preksutra test. 8 dpo je fakat rano za plus j drzim fige da je implantacija.
    Riristrasno mi je zao, jel krenula bas menga?
    Hej nikako da konacno krene ona prava M, ali današnji Testovi su puno svjetli tako da je to sigurno to…
    Cure ako mozda znate sto bih od nalaza najprije trebala napraviti, moram poduzeti sve to je moguce da mi se ovo vise ne dogada 😭

    Mozda da pitas cure na MPO temi, one sigurno znaju bolje.  Citala sam da se kod ponavljajucih biokem radi trombofilija, mozda i kariogram,  progesteron odmah nakon poz testa.. sigurno ima jos 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.