Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • greta10

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Nemoj vise gledat, mislim nemas nis od gledanja sad. Lijepo se vidi i sutra bi trebala vec biti mrvu jaca a za dva dana jasno vidljiva. 
    A AI je umjetna inteligencija- u aplikaciji “checker” kad ubacis sliku j on kaze da se vidi. Stavila sam ti sliku na drugi link.

  • DeLuLu

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    GRETA 
    hvalaa ti puno 😁 probat cu ujutro test opet napravit pa cemo vidjet 

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 672

    Prijavi adminu

    greta10

    JJDeLuLu

    Eni a i meni se pricinja da ju vidim
    vidjela sam ju odmah nakon 5 min .. al neznam ni sama jel crta , evap crta il ona bijela kako se zove ..
    probaz cu ne napravit sutra opet
    iako vec znam da cu ujutro pokleknut i popisat taj 1 sta imam jos 🙄🙄🙄
    Delulu moje istrenirano oko za sjenice je odmah vidi. Evo u acila sam ti je kroz filter a i u aplikaciji AI kaze da se vidi.
    https://ibb.co/FV4F0HR
    https://ibb.co/93pmMg1
    Riri, saljem zagrljaj ♥️

    Vidi se neka sjena. Ali po meni ti je bolje ponoviti test u utorak, jer neznam koliko može biti sutra tamnija naspram danas, ako je stvarno T a očito da je u utorak bi to trebalo biti puno bolje vidljivije i onda si na miru. Ali napravi kako ti osjećaš, znam da nije lako ovo razdoblje iščekivanja 😉

  • DeLuLu

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Cure hvala Vam punoo , ja se iskreno bojim nadat da nam je napokon uspjelo .. budem probala opet ujutro jer znam da se necu suzdrzat 
    bas me strah da je evap. 

  • DeLuLu

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Mislim da je ipak lazna uzbuna . 
    do dns su me grudi bolile i sve 
    sad vise nista , cak mi we cini da su i ispuhale se malo 😿

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.